TikTok’un son zamanlarda ne kadar popüler bir platform haline geldiğinin hepimiz farkındayız. Durum öyle bir noktaya ulaştı ki her yaştan insan, TikTok videosu çekmeye ve bu videoları başka insanlarla paylaşmaya başladı. Aklınıza gelebilecek her türden videoyu bulabileceğiniz TikTok platformu, aynı zamanda son zamanlarda çıkan neredeyse bütün videoların da çıkış noktası olarak biliniyor. Bu viral videoları indirmek istediğinizde karşılaşabileceğiniz en büyük sorun, videolardaki TikTok filigranı oluyor. Ancak bu sorunun da oldukça basit bir çözümü bulunuyor. Bir filigransız TikTok video indirme aracı kullanarak TikTok filigransız video indir işlemi yapabilir ve favori TikTok videolarınızı filigransız bir şekilde indirebilirsiniz. Bu yazıyı okumaya devam ederek en iyi filigransız TikTok indirme araçlarını öğrenebilirsiniz.

Bölüm 1. Filigransız TikTok İndirmek için Kullanabileceğiniz 5 Farklı Araç

Bu bölümde, sizlere 5 farklı filigransız TikTok video indirme aracını tanıtacağız. Bu araçların bazıları kurulum gerektirirken, bazıları ise hiçbir kurulum ile uğraşmadan kullanabileceğiniz filigransız TikTok video indirme araçları olacak. Listede bulunan araçların her biri uzun süreli denemelerden geçtiğinden dolayı listedeki bütün araçları gönül rahatlığıyla kullanabilir ve TikTok filigransız video indir işlemi yapabilirsiniz. İyi eğlenceler!

Snaptube

Bir Android uygulaması olan Snaptube, TikTok videolarını indirebilmek için en iyi seçeneklerden birisi olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olan ve sahip olduğu filigransız TikTok indirme özelliği sayesinde her türlü TikTok videosunu saniyeler içinde indirebilen bu müthiş araç, TikTok’a ek olarak birçok farklı platformu da destekliyor. Favori TikTok videolarınızı yüksek kalitede ve filigransız bir şekilde indirmek için bir uygulama arıyorsanız, kesinlikle Snaptube’a göz atmalısınız.

SSSTik

Oldukça basit kullanımıyla ve kurulum gerektirmemesiyle öne çıkan SSSTik platformu, bütün TikTok videolarını filigransız bir şekilde indirebilmenize olanak sağlıyor. TikTok yazısız video indirme konusunda önde gelen araçlardan birisi olan SSSTik’i ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

TTDL

Tam adı TikTokDownload olan TTDL platformunu kullanarak kurulum ile uğraşmadan TikTok videoları indirebilirsiniz. Ancak şunu belirtmeliyiz ki bu platformdan indireceğiniz videoların kalitesi, Snaptube gibi daha kapsamlı araçlardan indireceğiniz videolar gibi olmayacaktır.

Savefrom

Milyonlarca insan, TikTok gibi birçok sosyal medya platformundan video indirmek için Savefrom’u kullanıyor. Diğer araçlar gibi basit kullanımı ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde dikkat çekmeyi başaran Savefrom, hızlı indirme işlemi yapabilmesi gibi özellikleriyle de çoğu rakibini geride bırakıyor.

SaveTik

Hem bir uygulaması hem de bir internet sitesi bulunan SaveTik, birçok farklı işletim sisteminden kullanıcılara hizmet veriyor ve bu kullanıcıların TikTok filigransız indir işlemi yapmalarına olanak sağlıyor. Bolca reklam barındırması gibi kötü bir özelliği bulunan SaveTik aracı, eğer bu özelliğini düzeltebilirse çoğu listede çok daha yukarı sıralarda kendine yer bulabilir ancak şimdilik, listemizin beşinci sırasında kendine yer buluyor.

Bölüm 2. Snaptube’un Özelliklerine Detaylı Bakış

Bu bölümde, listemizin ilk sırasında bulunan ve bizce en iyi TikTok yazısız video indirme uygulaması olan Snaptube’dan bahsetmek istiyoruz. Öncelikle, Snaptube’un listenin ilk sırasında olmasının birçok sebebi bulunuyor. Peki, bu müthiş uygulama, TikTok filigransız video indir işlemi yapabilmek dışında kullanıcılarına tam olarak ne vadediyor? Gelin, Snaptube’un özelliklerini yakından inceleyelim.

tiktok filigransız video indir

Ücretsiz İndir

En popüler platformları destekler

Snaptube, TikTok dışında Facebook, Twitter, Instagram ve WhatsApp gibi 50’den fazla platformu destekliyor. TikTok filigransız indir işlemi dışında birçok farklı işlemi, sadece Snaptube’u kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

MP3 ve MP4 indirebilir

Snaptube, sunulan en yüksek kalitede MP3 ve 4K çözünürlüğe kadar MP4 indirebilir. Hem filigransız TikTok indirme işlemi yapabilirsiniz hem de istediğiniz TikTok videosunu sadece ses olarak (MP3) indirebilirsiniz.

Uygulamaya entegreli oynatıcı ile her türlü videoyu izleyebilirsiniz

Snaptube’un içerisinde bulunan oynatıcı sayesinde her türlü videoyu, hiçbir şekilde Snaptube’dan çıkış yapmadan oynatabilirsiniz. Ayrıca, şarkılarınızı da Snaptube’u kullanarak dinleyebilirsiniz.

Tamamen ücretsizdir ve reklam içermez

Snaptube’u kurmak veya kullanmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Ayrıca, uygulama hiçbir reklam içermez.

Snaptube’u Kurma ve Kullanma Rehberi:

Adım 1. Kurulum APK’sını indirin ve çalıştırın

Uygulamanın kurulum APK’sını, internet sitesinde bulabilir ve indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosyayı çalıştırmanız ve ekrandaki yönergeleri takip etmeniz, kurulumu tamamlamak için yeterli olacaktır.

Adım 2. TikTok’a gidin ve indireceğiniz videoyu açın.

İndirmek istediğiniz videonun URL’sini kopyaladıktan sonra bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

tiktok filigransız video indir

Adım 3. Kopyaladığınız URL’yi Snaptube ile aratın.

Snaptube’u açın ve kopyaladığınız URL’yi, uygulamanın arama motoru ile aratın.

tiktok filigransız video indir

Adım 4. Videoyu indirme işlemini başlatın.

Videoyu indirmek için sağ alt bölümde bulunan butona dokunun ve istediğiniz formatı seçerek, indirme işlemini başlatın.

Bölüm 3. Sıkça Sorulan Sorular

En iyi TikTok yazısız video indirme aracı olan Snaptube ve diğer TikTok indiricileri hakkında sıkça sorulan soruları bu bölümde bulabilirsiniz.

TikTok indiricileri güvenli mi?

TikTok indiricilerinin güvenilir olup olmamaları çok değişken bir konudur. Ancak listemizdeki hiçbir TikTok indiricisinde bu tarz bir sorun bulunmuyor.

TikTok videolarını neden filigransız bir şekilde indiremiyorum?

Bunun asıl sebebi, TikTok’un içerik üreticilerinin içeriklerini koruma altına almasıdır. Videolarda bulunan filigran, o içeriği üreten kişinin kullanıcı adını içeriyor ve bu sayede o içeriğin çalınmasının önüne geçilmiş oluyor. Bu nedenle, TikTok filigransız indir işlemi yapmak için mecburen bir TikTok indirici kullanmak zorundasınız.

Videoları indirmek için bir TikTok hesabına ihtiyacım var mı?

TikTok’un internet sitesini herhangi bir üyelik açmadan da kullanabilirsiniz ancak bu oldukça zorlu bir işlem olacaktır. Uygulama için zaten böyle bir seçenek bulunmuyor. Bu nedenden dolayı bir TikTok hesabı açmanızın daha yararlı ve kullanışlı olacağını söyleyebiliriz.

intern on Dec 11, 2022

Categories