SoundCloud; Android ve iOS mobil platformlarında da mevcut olup, hareket halindeyken en sevdiğiniz şarkılarla bağlantıda kalmanızı sağlar. Ancak, platformdaki büyük müzik koleksiyonuna rağmen, kullanıcıların yalnızca müzik yayını yapmalarına veya müzik indirmek için de abonelik satın almalarına izin verilir, bu da platformla yapabileceklerinizi sınırlar. Endişelenmeyin. İnternetin, her zamanki gibi bir cevabı vardır. Android cihazınız da dâhil olmak üzere farklı platformlarda kullanılabilecek tonlarca SoundCloud indiricisi var. Android akıllı telefonlar ve tabletler için en yetenekli SoundCloud indiricisinden üçünü sizin için inceledik.

Bölüm 1. Android için en iyi 3 SoundCloud İndirici

1. Snaptube

android için soundcloud downloaderAkıllı telefonlar ve tabletler, büyük ölçüde mobil eğlence cihazları gibi yeteneklerinden dolayı popüler hale gelmiştir. Bununla birlikte, en gelişmiş cihazların bile, bunlardan en iyi şekilde yararlanabilmeleri için iyi uygulamalara gereksinim duyarlar. Snaptube, müzik ve video severler için geliştirilen birkaç uygulamadan biridir.
Snaptube, kullanıcıların SoundCloud dâhil olmak üzere farklı web sitelerinde milyonlarca saatlik video ve ses erişimine olanak tanıyan bir yayın ve indirme uygulamasıdır. Uygulama, SoundCloud gibi başka siteler ekleme seçeneği ile YouTube ve Vevo dâhil olmak üzere bir dizi müzik ve video yayını yapan web sitesiyle önceden yapılandırılmıştır. Parçaları doğrudan MP3 dosyaları olarak indirebilir, bu da SoundCloud’dan parça yayını yaparken size esneklik sağlar.
Diğer birçok indiriciyle karşılaştırıldığında, Snaptube oldukça hızlıdır ve anlaşılması kolay basit bir ara yüze sahiptir. SoundCloud’tan indirmek için Android APK’sini alın.

İndir

2. My Cloud Player for SoundCloud

Bir müzik çalardaki en güçlü özelliklerden bazılarına sahip şık bir uygulamadır. İlk bakışta My Cloud Player for SoundCloud; ChromeCast ve Upnp/Dlna desteğiyle SoundCloud ve Last.fm’ten en sevdiğiniz müzikleri dinlemenizi sağlayan basit bir Android müzik çalar olarak karşımıza çıkıyor. Bir ekolayzır, bir oynatma kontrolü widget’ı, uzak ortam düğmeleri ve hatta parçaları karıştırıp tekrarlamanızı ve gelen çağrılarda müziği duraklatmanıza/oynatmanızı olanak veren akıllı bir müzik çalar kullanarak en sevdiğiniz parçaları ve radyo istasyonlarını dinlemenizi ve yönetmenizi sağlar.
Uygulama ayrıca SoundCloud ve diğer müzik yayını sitelerinde en sevdiğiniz şarkıları indirmenize izin verecek birkaç uygulamadan biridir. İndirmeler basit ve hızlıdır ve diğer uygulamalardan farklı olarak Google Play Mağazası’ndan da indirilebilir. Maalesef, uygulamanın güncellenmiş sürümleri artık SoundCloud parçalarını indirmenize izin vermeyecek, dolayısıyla SoundCloud şarkılarını indirmek için 12 ve altındaki sürümlere bağlı kalmanız gerekecek.

3. SoundCloud Downloader Music

SoundCloud Downloader Music, müzik indirme söz konusu olduğunda gayet basit bir uygulamadır. Bu uygulama, kullanıcıların herhangi bir medya indiricisi için en yüksek hızlarda bir premium abonelik olmaksızın en sevdiğiniz SoundCloud şarkılarınızı yayınlamalarını ve indirmelerini sağlar. Arama motoru, SoundCloud’a gitmeye gerek kalmadan müzik albümleri, DJ mix’leri ve single’lardan oluşan geniş koleksiyonlardan başlıklar seçmenizi ve indirmenizi sağlar.

Bölüm 2. Android’de SoundCloud’dan Ücretsiz Müzik İndirme

Snaptube, Android telefonlarda SoundCloud’dan parça indirmeye geldiğinde kullanıcılara çeşitli seçenekler sunar.
Başlamak için uygulamayı indirip yükleyin. Uygulama yüklendikten sonra, ana ekrandaki hızlı girişle SoundCloud’a gidebilirsiniz.
Şarkılarınızı bulmak için Snaptube’deki yerleşik tarayıcı aracılığıyla web sitesine göz atabilirsiniz. Müzik çalmaya başladıktan sonra, ekranın altında bir “İndir” simgesi belirecektir. Müziklerinizi ücretsiz olarak indirmeye başlamak için bu simgeye ve bir ses dosyası biçimine dokunun.

Chief Editor on Feb 25, 2020

Categories