Zil sesleri, telefonlarımızı kişiselleştirme konusunda kullanabileceğimiz özelliklerin başında geliyor. Neredeyse sınırsız miktarda kişiselleştirme yapmamıza olanak sağlayan zilsesi değiştirme özelliği sayesinde favori şarkılarımızın veya herhangi bir ses dosyasının bir kısmını telefonumuza telefon zilsesi olarak ayarlayabiliyor ve dinleyebiliyoruz. Bu yazıda da tam olarak bu konu üzerinde durarak, en popüler telefon zilsesleri ve bu zil seslerini nereden/nasıl indirebileceğinizden bahsedeceğiz.

Bölüm 1. En Popüler Telefon Zil Sesleri

Tabii ki de bazı telefon zilsesleri diğerlerinden daha popüler olabiliyorlar. Bu bölümde, son zamanlarda ses getirmiş ve en çok tercih edilen zilsesleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Listedeki zilsesleri, her kesimden insana hitap ediyor.

  1. iPhone Zilsesleri
  2. Jalebi Baby
  3. Mi 11 Ultra Original
  4. Friendships
  5. Rrak Tak Tak
  6. Oppo Reno 5 Original
  7. Lady Gaga – Bloody Mary (Sped Up)
  8. Spongebob Trap Remix
  9. La Casa de Papel – Bella Ciao
  10. Karayip Korsanları Tema Müziği

Bölüm 2. Zil Seslerini Nereden İndirebilirim?

Zilsesi indirmek için tercih edebileceğiniz birçok farklı platform bulunuyor. Bu platformların geneli internet sitesi olarak hizmet veriyor. Bu sitelerin hepsi birbirine oldukça fazla benzese de bazılarında bulunmayan zilsesleri, diğerlerinde bulunabiliyor. Bu nedenle, telefon zilsesleri indirme konusunda her türlü alternatif platformu öğrenmeniz de sizlerin yararına olacaktır.

Telefonzilsesleriiindir.com

Çok basit fakat oldukça kullanışlı olan bu internet sitesi aracılığıyla kolaylıkla zilsesi indirme işlemi yapabilirsiniz.

Zilsesiindir.net

Popüler olan yeni zil seslerini anında bulabileceğiniz bu site, en popüler zil seslerine sadece birkaç tık uzakta olmanızı sağlayacak.

Telefon Zil Sesleri

Android uygulaması olan Telefon Zil Sesleri aracılığıyla milyonlarca farklı zil sesine erişim sağlayabilirsiniz.

Telefonzilsesleri.com

Telefon zilsesi denildiğinde akla gelen ilk seçeneklerden birisi olan bu eşsiz platform, her türden zil sesini kolaylıkla bulabilmenizi ve indirmenizi sağlıyor.

MP3indirdur

Bu site, telefon zil seslerine ek olarak milyonlarca farklı şarkıyı da kolaylıkla indirebilmenizi sağlıyor. Eğer bir zil sesi arıyorsanız, arama kısmına “zil sesi” yazabilirsiniz. 

Bölüm 3. Zil Sesi İndirmek için Bu Yöntemi Deneyin: Snaptube

Zil sesi indirme konusunda bir başka seçenek olarak ise Snaptube’u örnek gösterebiliriz. Android cihazlarınıza kurabileceğiniz ve kolaylıkla kullanabileceğiniz Snaptube, tam tamına 50’den fazla platformdan MP3 ve MP4 formatlarında yüksek kalitede video veya ses dosyası indirmenize olanak sağlıyor. Ayrıca bütün bu işlemleri ücretsiz, güvenli ve reklamsız bir şekilde yapabilirsiniz. Peki, Snaptube’u nasıl kurabilir ve kullanabilirsiniz? Merak etmeyin, bu konuda da ihtiyacınız olan her şeyi hemen aşağıda bulabilirsiniz.

telefon zilsesleri
Ücretsiz İndir

Adım 1. Kurulumu tamamlayın.

Öncelikle, Android telefonunuza Snaptube uygulamasını indirin ve kurun. Bunun için, uygulamanın internet sitesine giderek APK dosyasını indirin ve çalıştırın. Kurulum tamamlandıktan sonra, bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

Adım 2. İndirmek için bir zil sesi seçin.

Snaptube kullanarak indirmek istediğiniz zil sesini seçin ve bağlantısını kopyalayın. Bu, Snaptube tarafından desteklenen herhangi bir platformdan yapılabilir. 

telefon zilsesleri

Adım 3. Snaptube’u açın ve bağlantıyı kullanarak bir arama gerçekleştirin.

Snaptube uygulamasını açın ve ana sayfadaki arama motoruna, kopyaladığınız bağlantıyı yapıştırın. Ardından, arama butonuna dokunun ve arama işlemini başlatın.

telefon zilsesleri

Adım 4. İndirmeye başlayın!

Bulunan içeriği indirmek için, ekranın sağ alt kısmında beliren indirme simgesine tıklayın ve MP3 formatını seçin. Format seçiminizi gerçekleştirdikten sonra indirme işleminin hemen başladığını ve sonlandığını göreceksiniz.

Bölüm 4. Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Telefon zil sesi olarak bir şarkıyı nasıl ekleyebilirim?

Telefonunuzda sırasıyla Ayarlar >> Ses bölümüne gidebilir ve burada bulunan “Zil Sesi” seçeneğine basarak, telefonunuzda bulunan herhangi bir şarkıyı zil sesi olarak ayarlayabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş bir zil sesi nasıl yapabilirim?

Bunun için zil sesi oluşturmanızı sağlayan bir araç kullanmanız gerekiyor. Bu özelliğe sahip bir araç indirdikten sonra o aracı çalıştırabilir ve bir şarkıyı veya ses dosyasını zil sesine dönüştürebilirsiniz.

Sadece yukarıdaki platformlardan mı zil sesi indirebilirim?

Tabii ki hayır. Yukarıdaki platformlara ek olarak birçok farklı platformdan da zil sesi indirme işlemi yapabilirsiniz ancak bu platformları tercih etmeniz, güvenliğiniz açısından daha iyi olacaktır.

intern on Jan 06, 2023

Categories