Özellikle son zamanlarda, Samsung telefon çalma sesi ve iPhone telefon çalma sesi gibi birçok farklı çalma sesi popülerlik kazanmaya başladı. Eğer sizler de telefonunuzun çalma sesini değiştirmek istiyor ama telefon çalma sesi değişimini nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, bu yazıyı kesinlikle okumalısınız. Bugünkü yazımızda, telefon çalma sesini değiştirme ve genel olarak çalma seslerini nasıl ve nereden indirebileceğiniz hakkında uzun ve detaylı bir şekilde konuşacağız. Bu yazıyı bitirdiğinizde, telefon çalma sesleri indirme konusunda bilmeniz gereken her şeyi öğreneceksiniz.

Bölüm 1. Popüler Telefon Çalma Sesleri

Telefon çalma sesleri değişimi konusunda hangi sesi kullanacağınız konusunda kararsızlık yaşıyor olabilirsiniz. Bu bölümde, insanların en sık tercih ettiği telefon çalma müzikleri hakkında konuşacağız. Telefon çalma sesi değiştirme işlemi yaparken bu seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz.

  1. iPhone Telefon Çalma Sesi
  2. Samsung Telefon Çalma Sesi
  3. Somewhere
  4. Ticktac
  5. Apex
  6. Beacon
  7. Circuit
  8. Chimes
  9. Crystals
  10. Night Owl

Bölüm 2. Ücretsiz Çalma Sesi İndirin: 5 Farklı Yöntem

Telefon çalma sesi değişimi yapmayı düşünüyorsanız, ilk olarak telefon çalma müzikleri indirebileceğiniz bir yönteme ihtiyaç duyacaksınız. Bu bölümde, en çok tercih edilen indirme yöntemlerinden beşini bulabilirsiniz

Zilsesiindir.net

Bu site, her türlü telefon sesini barındıran bir platformdur. Zil seslerinden mesaj seslerine kadar çeşitli seçenekler sunuyor.

Teknovudu

Bu haber sitesi, son zamanların en popüler çalma seslerini kapsayan geniş bir koleksiyona sahip.

Telefonzilsesleriindir.com

Bu sitede de binlerce farklı çalma sesi bulunuyor. Arama, mesaj veya bildirim sesleri gibi çeşitli seçenekler arasından tercih yapabilirsiniz.

Telefon Zil Sesleri

Bu Android uygulamasını kullanarak, iPhone telefon çalma sesi gibi milyonlarca farklı çalma sesine erişim sağlayabilirsiniz.

Zilsesiindir.com

Bu site, ikinci numaralı siteyle benzer şekilde çalışmaktadır ancak kütüphane açısından farklı arama sesleri barındırmaktadır.

Bölüm 3. Çalma Sesi İndirmek için En Efektif Yöntem: Snaptube

Snaptube, telefon çalma müzikleri indirme işlemi yapmak isteyen kullanıcılar için yepyeni ve oldukça efektif bir çözüm olarak ortaya çıkıyor. Şimdilik sadece Android cihazlarda kullanılabilen Snaptube, 50’den fazla platformdan milyonlarca farklı medya dosyasına erişim sunuyor. Tabii ki de bu dosyalar arasında, çalma sesi olarak ayarlayabileceğiniz binlerce farklı seçeneğin de bulunduğunu belirtmeliyiz. Bütün bu özelliklere ek olarak birçok farklı özelliğini daha kullanıcılarına tamamen ücretsiz, reklamsız ve güvenli bir şekilde sunan Snaptube’u nasıl kurabileceğiniz ve kullanabileceğinizi merak ediyorsanız, hemen aşağıdaki rehbere göz atabilirsiniz. Bu rehber, ihtiyacınız olan her türlü bilgiyi sizlere sunacak.

telefon çalma sesi
Ücretsiz İndir

Adım 1. Snaptube’u Android telefonunuza kurun.

Android telefonunuza Snaptube kurulumu yapmak için uygulamanın internet sitesine gidin ve sitenin ana sayfasında bulunan APK’yi indirip, çalıştırın. APK kurulumunu tamamladıktan sonra bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

Adım 2. Snaptube ile indirmek istediğiniz çalma sesini seçin ve bağlantısını kopyalayın.

Snaptube’un desteklediği herhangi bir platformdan birini açın ve bu platformda bulunan bir çalma sesi seçin. Bu çalma sesi, herhangi bir şarkı veya başka bir şey olabilir. Seçtiğiniz çalma sesinin bağlantısını kopyalayın.

telefon çalma sesi

Adım 3. Kopyaladığınız çalma sesi bağlantısını Snaptube’u kullanarak aratın.

Biraz önce kopyaladığınız bağlantıyı, Snaptube’un ana sayfasındaki arama motoruna yapıştırın ve aratın. 

telefon çalma sesi

Adım 4. Çalma sesini indirmeye başlayın.

Ekranın sağ alt kısmında beliren indirme simgesine dokunun ve çalma sesini indirmek için MP3 formatını seçin. Format seçimini yaptıktan sonra indirme işlemi başlayacak ve oldukça kısa bir süre sonra sonlanacak.

Bölüm 4. Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Telefona nasıl melodi yükleyebilirim?

Telefonunuza melodi yüklemek için yukarıdaki yöntemleri veya Snaptube’u tercih edebilirsiniz. 

Telefon çalma sesi değiştirme işlemi yaptım ama değiştirdiğim sesi duyamıyorum. Ne yapabilirim?

Öncelikle, telefonunuzun sesinin açık olduğundan emin olun. Eğer ses açık olmasına rağmen sorun yaşıyorsanız, telefonunuzu servise göstermeyi tercih edebilirsiniz.

Nasıl bir şarkıyı kullanarak telefon çalma sesi değiştirme işlemi yapabilirim?

Öncelikle, çalma sesi olarak ayarlamak istediğiniz şarkıyı indirin. Şarkıyı indirdikten sonra telefonunuzun Ayarlar > Ses sekmesine gidin ve burada bulunan “Zil Sesi” seçeneğinin üstüne dokunup, indirdiğiniz çalma sesini seçin.

intern on Jan 06, 2023

Categories