Pinterest video indirme programı kategorisinin oldukça geniş bir kategori olduğunu söyleyebiliriz. Kullanabileceğiniz yüzlerce hatta binlerce farklı Pinterestten video indirme programı bulunuyor. Tabii ki de böyle bir durumda, hangi Pinterest video indirme uygulaması iyi hangi Pinterest video indirme uygulaması kötü konusunda bilgi sahibi olmak da oldukça zor oluyor. Bu nedenle, bu yazıyı yazmaya karar verdik. Bugünkü yazımızın konusu, piyasadaki en iyi 5 Pinterestten video indirme programı olacak. Buna ek olarak, bu programları tanıttığımız listenin ilk sırasındaki araç hakkında da detaylı konuşacağız.

Bölüm 1. Hangi Programı Tercih Etmeliyim?

Yazının giriş kısmında da belirttiğimiz üzere birçok farklı Pinterest video indirme programı bulunuyor ve bu programlar arasından iyileri ve kötüleri ayırt etmek bazı durumlarda oldukça zor olabiliyor. Bizler, bu konudaki kafa karışıklığına son vermek adına uzun bir araştırma yaptık. Araştırmamız boyunca, toplam 10 adet Pinterestten video indirme programı hakkında uzun süren denemeler yaptık ve en sonunda bu sayıyı 5’e kadar düşürmeyi başardık. Aşağıda, yaptığımız araştırmanın sonucunda iyi olduğunu düşündüğümüz Pinterest video indirme programlarını bulabilirsiniz.

Not: “Program” derken, Pinterest’ten video indirmenizi sağlayabilecek her türlü araçtan bahsediyoruz. Listedeki bazı araçlar tam anlamıyla bir “program” olup kurulum yapmanızı gerektirirken, bazıları ise kurulumsuz kullanabileceğiniz araçlar olacak.

Snaptube

Açıkçası bu listeyi hazırlarken hakkında tek şüphemizin olmadığı uygulama, Snaptube olmuştu. Bu sektörde oldukça uzun süredir bulunan ve kalitesi ile nam salmayı başarmış Snaptube, tabii ki de listemizin ilk sırasında kendine yer bulmayı başarıyor. Eşsiz özellikleri ve kolay kullanımı sayesinde milyonların kalbini çalan bu kaliteli video indirme aracı hakkında daha detaylı bilgiyi, yazımızın bir sonraki bölümünde bulabilirsiniz. Eğer Snaptube’u kullanmayı az da olsa düşünüyorsanız, o bölümü kesinlikle kaçırmamanızı ve okumanızı tavsiye ediyoruz.

Experts PHP

Uygulamaların kurulumlarıyla uğraşmaktan bıktıysanız, Experts PHP’ye kesinlikle göz atmalısınız. Hiçbir kurulum işlemi olmadan, tamamen ücretsiz ve son derece hızlı bir şekilde Pinterest videoları indirebileceğiniz bu platform, çoğu kullanıcının ilk tercihleri arasında bulunuyor.

StepToDown

StepToDown da oldukça basit bir kullanıma sahip olan araçların başında geliyor. Sadece birkaç dakika içinde favori Pinterest videolarını indirmek için tercih edebilirsiniz.

DotSave

Pinterest hariç birçok platformdan da video indirmenize olanak sağlayan Dotsave, bu konudaki en iyi araçlardan birisi olarak biliniyor. Aracı kullanmak için hiçbir teknik bilgiye ihtiyacınız olmaması da DotSave’in önemli artılarından birisi olarak öne çıkıyor.

Pinterest Video Downloader

Sadece bu aracın adına baktığınızda dahi ne işe yaradığını çözebilirsiniz. Pinterest Video Downloader, özellikle Pinterest platformundan video indirmek isteyen kullanıcılar için tasarlanmış bir araç. Ücretsiz ve güvenilir olması gibi özellikleri, bu aracın listeye girmesini sağlıyor.

Bölüm 2. Snaptube ve Pinterest: Neden En İyisi?

Çoğu kullanıcı, “en iyi Pinterest video indirme programı hangisi?” sorusuna Snaptube cevabını veriyor. Peki, neden bu cevabı veriyorlar? Gelin, yakından bakalım.

Tabii ki de Snaptube’un bu konuda en iyilerden birisi olması bir şans eseri değil. Uzun yıllardır video indirme aracı olarak milyonlarca farklı kullanıcıya ulaşmayı başaran Snaptube, her geçen gün gelişmeye devam ediyor ve böylece sürekli olarak bu konuda en iyi araçlardan birisi olmayı başarıyor. 4K MP4 ve yüksek bit hızında MP3 indirebilen bu müthiş araç, aynı zamanda tamamen ücretsiz, reklamsız ve güvenli bir kullanım sunuyor. Sadece bu özellikler bile Snaptube’u oldukça iyi bir araç yapmaya yaparken Snaptube, kayan pencereler ve otomatik gece modu gibi birçok işlevsel özelliği de bünyesinde barındırıyor. Sizler de bu aracı kullanmayı öğrenmek istiyorsanız, aşağıya göz atabilirsiniz.

pinterest video indirme programı

Ücretsiz İndir

Adım 1. Snaptube’u Android telefonunuza kurun.

Uygulamanın internet sitesine gidin ve sitenin ana sayfasında bulunan İndir butonuna basarak kurulum için gerekli olan APK dosyasını indirin. Bu dosyayı çalıştırıp, kurulum işlemini tamamlayın.

Adım 2. Snaptube ile indirmek için bir Pinterest videosu seçin ve videonun bağlantısını kopyalayın.

Snaptube’un video indirme özelliğini kullanmak çok basit. Bunun için tek yapmanız gereken, indirmek istediğiniz Pinterest videosunu açmak ve videonun bağlantısını kopyalamak olacak.

pinterest video indirme programı

Adım 3. Kopyalamış olduğunuz video bağlantısını, Snaptube’un arama motoruna yapıştırın ve aratın.

Snaptube’un arama motoru sayesinde aradığınız videoyu saniyeler içinde bulabilirsiniz. Daha önce kopyaladığınız video bağlantısını, uygulamadaki arama kısmına yapıştırın ve aratın.

pinterest video indirme programı

Adım 4. İndirmeyi başlatmak için gerekli seçimleri yapın.

Video ekranda belirdikten sonra genelde sağ alt bölümde bulunan indirme simgesine basın. Bu simgeye bastığınızda, ekranda birbirinden farklı kalite ve format seçeneklerinin belirdiğini göreceksiniz. Bu seçenekler arasından herhangi bir çifti seçerek indirmeyi başlatabilirsiniz.

Bölüm 3. Pinterest Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Pinterest platformu hakkında bizlere oldukça fazla sayıda gelen soruları ve bu soruların cevaplarını, aşağıda bulabilirsiniz.

Pinterest’te film izleyebilir miyim?

Ne yazık ki Pinterest’in böyle bir özelliği bulunmuyor. Bu nedenle, Pinterest platformunda herhangi bir filmi izleme şansınız yok.

Pinterest’in Türkiye’deki yaş sınırı nedir?

Türkiye’de Pinterest platformunu kullanmak için 13 yaş ve üzeri olmalısınız.

Pinterest’te hesap oluşturmak ücretli mi?

Kesinlikle hayır! Pinterest, kullanmaya başlarken de kullanmaya devam ederken de sizlerden herhangi bir ücret talep etmez. Bu platformu istediğiniz süre boyunca tamamen ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

intern on Dec 24, 2022

Categories