Pinterest, her ne kadar çok popüler bir platform olmasa da yine de azımsanmayacak derecede kullanıcı sayısına sahip. Özellikle tasarım bulmak için çok yararlı olan bu müthiş platform, dünyanın her yerinden milyonlarca kullanıcının, çok kolay bir şekilde milyonlarca tasarıma erişmesini sağlıyor. Tabii, Pinterest de tasarım dışında da birçok içerik bulunuyor. Eğer sizler de Pinterest’te denk geldiğiniz bir videoyu indirmek istiyorsanız, bir Pinterest video dönüştürücü aracına ihtiyacınız var. Bugünkü yazımızda, piyasadaki en iyi 5 Pinterest MP4 dönüştürücü aracından bahsedeceğiz. İyi okumalar.

Bölüm 1. Pinterest’ten Video İndirebilen En İyi 5 Araç

Pinterest video dönüştürücü denildiğinde aklınıza birçok farklı seçenek gelebilir. Bu seçenekler arasından bir seçim yapmak, genellikle oldukça zor oluyor. Ancak biz, bugün bu konuda sizlere yardımcı olacağız. Bu bölümde, son zamanlarda piyasada ses getirmeyi başarmış ve kalitesini kanıtlamış 5 farklı Pinterest MP4 dönüştürücü aracını tanıtacağız.

Snaptube

Bir MP4 dönüştürücü Pinterest aracından daha fazlası olan Snaptube, 300 milyondan fazla kullanıcı sayısıyla, listemizdeki en çok kullanılan araçlardan birisi olarak dikkat çekiyor. Özellikle son birkaç sene içinde popülerliğine popülerlik katan bu müthiş araç, MP3 ve MP4 olarak Pinterest videolarını indirebilmenizi sağlıyor. Bir sonraki bölümde, Snaptube hakkında daha detaylı bilgi bulacaksınız bu nedenle bu müthiş uygulamayı daha detaylı tanımak için bir sonraki bölüme bakmanızı tavsiye ederiz.

Experts PHP

TikTok ve Pinterest platformlarından video indirmek için tasarlanan Experts PHP sayesinde kurulum ile uğraşmadan, tamamen ücretsiz bir şekilde favori Pinterest videolarınızı indirebilirsiniz.

Pinterest Video Downloader

Adına baktığınızda da anlayabileceğiniz üzere, Pinterest’ten video indirmeyi ana özelliği olarak kabul eden bu araç, oldukça basit kullanımı ile öne çıkıyor. Ücretsiz bir MP4 dönüştürücü Pinterest olan bu araç sayesinde kolayca video indirebilmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

BotDownloader

Pinterest’e ek olarak birçok farklı platformdan da video indirebilen BotDownloader’ı kullandığınızda, oldukça kolay bir video indirme deneyimiyle karşılaşacaksınız. Bu aracı da ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

StepToDown

Aklınıza gelen neredeyse her popüler platformu destekleyen StepToDown, pek popüler bir araç olmasa da adından söz ettirmeyi başarıyor. Bu kaliteli aracı kullanarak ücretsiz bir şekilde Pinterest videoları indirebilirsiniz.

Experts Tool

Kurulumsuz video dönüştürücü Pinterest aracı Experts Tool, kullanıcılara birçok farklı seçenekte Pinterest videosu indirme şansı sunuyor.

TheTechLearn

Listedeki diğer araçlara göre daha az popüler sayılabilecek bir video dönüştürücü Pinterest aracı olarak dikkat çeken TheTechLearn, buna rağmen oldukça kaliteli bir araç. Pinterest’ten video indirmek isteyen birçok kullanıcının ilk tercihi olan bu aracı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Bölüm 2. Detaylı Snaptube İncelemesi

Yukarıda hazırladığımız listenin ilk sırasındaki Snaptube hakkında daha detaylı bir şekilde konuşacağımız bölüme hoş geldiniz. Bu bölümde, öncelikli olarak Snaptube’un özelliklerinden ve bu eşsiz Pinterest video dönüştürücü ile nasıl Pinterest videosu indirebileceğinizden bahsedeceğiz.

Tabii ki de Snaptube’u bu kadar iyi bir araç yapan sebeplerin en başında, uygulamanın birbirinden farklı özellikleri geliyor. 50’den fazla platformdan, 4K çözünürlükte MP4 ve yüksek bit hızında MP3 indirebilen Snaptube uygulaması, bütün bu işlemleri tamamen ücretsiz, reklamsız ve son derece güvenli bir şekilde yapmanıza olanak sağlıyor. Peki, Snaptube’u nasıl kullanabilirsiniz? Merak etmeyin, bu konuda da sizlere yardımcı olacağız.

pinterest video dönüştürücü

Ücretsiz İndir

Adım 1. Snaptube’u telefonunuza kurun.

Snaptube’u telefonunuza kurmak için uygulamanın APK dosyasına ihtiyacınız var. Dosyayı, Snaptube’un internet sitesinde bulabilir ve indirebilirsiniz.

Adım 2. Pinterest’i açın ve indirmek istediğiniz videoya gidin.

Pinterest’i açıp, istediğiniz videoya gittikten sonra videonun bağlantısını kopyalayın.

pinterest video dönüştürücü

Adım 3. Snaptube uygulamasını çalıştırın ve kopyaladığınız Pinterest bağlantısını aratın.

Snaptube’un ana sayfasındaki arama motoru sayesinde istediğiniz videoları, kolaylıkla aratabilir ve indirebilirsiniz. İndirmek istediğiniz Pinterest videosunun bağlantısını buraya yapıştırın ve aratın.

pinterest video dönüştürücü

Adım 4. İndirme işlemini başlatın.

Artık indirmeyi başlatmaya hazırsınız. Arama tamamlanınca, indirme tuşuna basın ve ekranda beliren seçeneklerden birini seçin. İşte bu kadar!

Bölüm 3. Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Pinterest videolarını indirmem için hesap oluşturmam gerekiyor mu?

Hayır, bir MP4 dönüştürücü Pinterest aracıyla Pinterest videosu indirmek için tek ihtiyacın olan şey, indirmek istediğiniz videonun bağlantısıdır.

Snaptube, hangi cihazlarla uyumlu?

En iyi Pinterest MP4 dönüştürücü araçlardan birisi olan Snaptube’u şimdilik sadece Android cihazlarda kullanabilirsiniz.

Pinterest videolarını PC’ye indirmek mümkün mü?

Evet, listedeki çoğu video dönüştürücü Pinterest aracıyla bilgisayarınıza Pinterest videosu indirebilirsiniz.

intern on Dec 22, 2022

Categories