Pinterest video indirme konusunda kullanabileceğiniz en efektif yöntemlerin başında gelen Pinterest ten video indirme araçları, birçok kullanıcının kurtarıcısı oluyorlar. Hem ücretli hem de ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu araçları, internetin neredeyse her yerinde bulabilirsiniz. Ancak durum böyle olduğundan dolayı, kötü amaçlı kişiler tarafından hazırlanmış veya kalitesiz birçok farklı Pinterest ten video indirme aracına da denk gelme şansınız bulunuyor. Sizleri bu durumdan kurtarmak adına, bu yazıyı hazırlamaya karar verdik. Bugünkü yazımızda, Pinterest video indir işlemi yapmak için kullanabileceğiniz 5 farklı Pinterest video indirme aracı hakkında detaylı bilgiye sahip olacaksınız.

Bölüm 1. Bu Araçlara Bayılacaksınız: En İyi Pinterest’ten Video İndirme Araçları

Pinterest video indir işlemi yaparken kullanabileceğiniz en iyi 5 farklı Pinterest video indirme aracını, yazımızın bu bölümünde bulabilirsiniz. Birazdan bahsedeceğimiz araçların hepsi oldukça uzun süren denemelerden geçmiş ve kaliteleri konusunda herhangi bir şüphe bulunmayan araçlardır. Bu nedenle, listedeki Pinterest ten video indirme araçlarının hepsini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Snaptube

Pinterest videolarını MP3 veya MP4 formatında indirebilen Snaptube, video indir Pinterest işlemi yapmak için kullanabileceğiniz en kaliteli araçların başında geliyor. Bu işlem dışında da birçok farklı işlemi yapmanıza olanak sağlayan Snaptube hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen bir sonraki bölüme göz atın, pişman olmayacaksınız!

Pinterest Video Downloader

Video indir Pinterest işlemi yapman konusunda önde gelen araçlardan birisi olan Pinterest Video Downloader, kalitesi hakkında hiçbir şüphe bulundurmuyor. Uzun yıllardır bu konuda hizmet veren bu aracı ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Experts PHP

Kolay kullanıma sahip bir araç arıyorsanız Experts PHP’ye göz atabilirsiniz. Kullanımı o kadar basit ki her yaştan insan, rahatlıkla kullanabilir. Ayrıca tamamen ücretsiz olan bu aracı, çok seveceğinize eminiz.

DotSave

Pinterest hariç başka platformlardan da video indirmek için ideal bir araç olan DotSave, son zamanların popüler araçlarının başında geliyor. Ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

BotDownloader

Güvenli ve ücretsiz bir şekilde video indir Pinterest işlemi için oldukça iyi bir alternatif olan BotDownloader, herhangi bir kurulum gerektirmiyor. Sadece saniyeler içinde video indir Pinterest işlemi yapabilirsiniz.

Experts Tool

Listedeki çoğu araçla oldukça benzer olan Experts Tool, ücretsiz ve kurulum ile uğraşmadan Pinterest’ten video indirmenize olanak sağlıyor.

StepToDown

Son olarak StepToDown’dan bahsetmek ve listemizi bitirmek istiyoruz. Bir başka kurulum gerektirmeyen araç olan StepToDown, kullanıcı dostu arayüzü sayesinde öne çıkan bir araç. Ücretsiz ve güvenli Pinterest den video indirme işlemleriniz için tercih edebilirsiniz.

Bölüm 2. Pinterest’e Giriş Yapmadan Pinterest Videoları İndirin: Snaptube

Pinterest’e giriş dahi yapmadan Pinterest videolarını indirmek ister misiniz? O halde kesinlikle Snaptube’a göz atmalısınız! Evet, yanlış okumadınız. Snaptube’u kullanarak, Pinterest’e dahi giriş yapmadan favori Pinterest videolarınızı indirebilirsiniz. Mesela, bir Pinterest videosunu beğendiniz ve indirmek istiyorsunuz. Hemen Snaptube’u çalıştırabilir ve uygulamadaki Pinterest sekmesine tıklayabilirsiniz. Bu sekme, uygulama içinde bir Pinterest sayfası açacak ve böylece favori videonuzu Snaptube içinden kolaylıkla indirebileceksiniz.

pinterest video indir

Ücretsiz İndir

Tabii ki de tek özelliği yukarıda bahsettiğimiz özellik olmayan Snaptube, aynı zamanda 50’den fazla platform desteği ve 4K MP4, yüksek bit hızında da MP3 indirebilmek gibi devrimsel özellikleri de kullanıcılarına sunuyor. Pinterest video indir işlemi yapmanın en kolay yollarından birisi olan Snaptube’u kurmayı ve kullanmayı öğrenmek için aşağıya göz atmayı unutmayın.

Adım 1. Snaptube uygulamasının kurulumu için gerekli APK dosyasını indirin ve çalıştırın.

Gerekli dosyayı, uygulamanın internet sitesini ziyaret ettiğinde göreceksiniz. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu dosyayı indirdikten sonra çalıştırın ve ekrandaki yönergeleri uygulayın. Kurulumu tamamlamak, işte bu kadar kolay!

pinterest video indir

Adım 2. Uygulamayı kullanarak Pinterest’i açın ve Pinterest’te gezinmeye başlayın.

Şimdi, Snaptube’u çalıştırabilirsiniz. Uygulamayı çalıştırdıktan sonra ana sayfada bulunan Pinterest simgesine tıklayın ve ekranda beliren Pinterest sayfasında gezinmeye başlayın. Sevdiğiniz bir videoyu bulduktan sonra bir sonraki adıma geçin.

pinterest video indir

Adım 3. Videonun sağ alt kısmında bulunan indirme simgesi aracılığıyla indirmeyi başlatın.

İndirmek istediğiniz bir videoyu açtıktan sonra, sağ alt kısımda bir indirme butonu belirdiğini göreceksiniz. Bu butona basın ve ekrandaki çeşitli kalite ve format seçeneklerinden bir çift seçerek indirmeyi başlatın.

Bölüm 3. Sıkça Sorular Sorular (SSS)

Pinterest video bağlantıları nasıl kopyalanır?

Beğendiğiniz bir videonun üst kısmında bulunan “Paylaş” tuşuna bastıktan sonra ekranda beliren “Bağlantıyı Kopyala” seçeneğini seçerek video bağlantı kopyalama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Pinterest videolarını PC’ye indirebilir miyim?

Evet, yukarıdaki listede bahsettiğimiz her araç ile bilgisayarınıza Pinterest videosu indirebilirsiniz.

İndirilen Pinterest videoları, hangi formatta olacak?

İndirilen videolar, sizlerin seçimine bağlı olarak genellikle MP3 veya MP4 formatında olur. 

intern on Dec 24, 2022

Categories