Özellikle son zamanlarda oldukça popülarite kazanmış platformların başında şüphesiz ki Pinterest ve TikTok geliyor. Ancak bugün, TikTok yerine sadece Pinterest hakkında konuşacağız.
iOS cihazınıza video indirmenin ne kadar zor olduğunu, bu işlemi bir kere dahi denediyseniz biliyorsunuzdur. Birçok farklı ek uygulama veya ayarla uğraştıran Pinterest video indir iOS işlemi, çeşitli iPhone Pinterest video indirme araçları sayesinde artık çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Peki, Pinterest video indirme iOS işlemi yapmak için kullanabileceğiniz bu iPhone Pinterest video indirme araçlarının hangi araçlar olduğunu merak ediyor musunuz? O halde, bu yazıyı baştan sona okumayı ihmal etmeyin!

Bölüm 1. Pinterest’ten Video İndirme Konusunda En İyiler: 5 Farklı Pinterest’ten Video İndirme Aracı

Bir önceki kısımda da bahsettiğimiz üzere, Pinterest video indirme iOS işlemi yapmak artık oldukça kolaylaştı. Eskiden çeşitli ek araçlar kullanarak yapabileceğiniz bu işlemi, şimdilerde sadece birkaç saniyede, herhangi ek bir uygulamaya ihtiyaç duymadan gerçekleştirebiliyorsunuz.

Bugün, bu konuda sizlere yardımcı olacağını düşündüğümüz 5 farklı Pinterest video indirme iPhone aracını tanıtacağız. Bu araçları kullanarak, tamamen ücretsiz şekilde ve güvenlik konusunda herhangi bir endişe duymadan Pinterest video indir iOS işlemi yapabilirsiniz.

Pinterest Video Downloader

Adına baktığınızda da anlayabileceğiniz üzere tamamen Pinterest’ten video indirmek için tasarlanmış bu araç, ücretsiz ve kolay bir şekilde indirme işlemi yapmak isteyen kullanıcıların ilk tercihi oluyor.

StepToDown

Birçok farklı Pinterest video indirme iPhone aracı arasında sıyrılmayı başaran StepToDown, genel olarak bu başarısını sahip olduğu kolay kullanıma ve hızlı indirme yapabilmesine borçlu. Güzel bir alternatif olarak öne çıkıyor.

Experts PHP

Bir başka kurulum gerektirmeyen ve kolay kullanıma sahip Pinterest video indirme iPhone aracı ise Experts PHP. Bu araç ile sadece birkaç dakika içinde en sevilen Pinterest videolarını indirmeniz mümkün.

TheTechLearn

iPhone Pinterest video indirme işlemi için güzel bir alternatif olan TheTechLearn aracını, tamamen ücretsiz ve sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca, kurulum ile uğraşmanıza da gerek yok.

GiveFastLink

Birçok farklı platform için kullanılabilen bir araç olan GiveFastLink ile herhangi bir ücret ödemeden, güvenli ve sınırsız olarak Pinterest video indir iOS işlemi yapabilirsiniz.

Bölüm 2. Android için Çözüm: Snaptube

Android kullanıcıları da hiç endişelenmesin. Sadece Pinterest video indirme iOS işlemi yapabilen araçlardan bahsetmeyi düşünmüyoruz ve bu nedenden dolayı onlar için de çok güzel bir araç tanıtacağız. Bu bölümde, Android cihazlarınıza kurabileceğiniz ve açıkçası Pinterest’ten video indirme konusunda en iyi araçlardan birisi olduğunu düşündüğümüz Snaptube hakkında konuşacağız.

Peki, neden Snaptube’un en iyisi olduğunu düşünüyoruz? Bunun birçok sebebi bulunuyor ama ana bir sebep olarak, uygulamanın kaliteli özelliklerini gösterebiliriz. Yüksek kalite MP3-MP4 indirebilmesi, 50 farklı platformu desteklemesi, kendi içinde oynatıcı ve arama motoru bulunması, hesabınıza giriş yapmadan birçok platformda gezinmenize olanak sağlaması gibi özellikleri, Snaptube’un başlıca özellikleri olarak sıralayabiliriz. Tabii ki de Snaptube’un bu özellikler dışında da birçok farklı özelliği bulunuyor ve bizler de hem bu özellikleri hem de burada bahsetmeye fırsat bulamadığımız özellikleri deneyebilmeniz için bir Snaptube rehberi hazırlamaya karar verdik. Aşağıdaki rehber aracılığıyla Android cihazınıza Snaptube’u kurabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

pinterest video indirme ios

Ücretsiz İndir

Adım 1. Uygulamayı, Android telefonunuza kurun.

Android telefonunuza Snaptube’u kurmak için uygulamanın internet sitesini ziyaret edin ve sitede bulunan APK dosyasını indirin. İndirdiğiniz dosyayı çalıştırarak kurulumu tamamlayabilirsiniz.

Adım 2. Pinterest’i açın ve video seçiminizi yapın.

Snaptube’un desteklediği bir platform olan Pinterest’i açın ve indirmek istediğiniz videoyu seçin. Daha sonra, seçtiğiniz videonun bağlantısını kopyalayın ve bir sonraki adıma geçin.

pinterest video indirme ios

Adım 3. Bağlantıyı kullanarak bir arama işlemi yapın.

Artık Snaptube’u çalıştırabilirsiniz. Kopyaladığınız bağlantıyı, Snaptube’un arama motorunu kullanarak aratın.

pinterest video indirme ios

Adım 4. Pinterest videosunu indirmeye başlayın.

Arama sonlandıktan sonra ekranın alt kısmındaki indirme butonuna basın ve sizlere sunulan seçeneklerden bir çift seçerek, indirmeyi başlatın.

Bölüm 3. Pinterest Video İndirme Araçları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Snaptube’u herhangi bir cihazda açabilir miyim?

Ne yazık ki hayır. Snaptube için bir Android cihaza sahip olmanız gerekiyor.

Listedeki araçlar ve Snaptube, hızlı bir şekilde Pinterest videosu indirebiliyor mu?

Evet, listedeki bütün araçlar ve Snaptube oldukça hızlı bir şekilde her türlü Pinterest videosunu indirebilecek şekilde tasarlanmış araçlardır.

Listedeki araçları veya Snaptube’u kullanmak güvenli mi?

Tabii ki evet. Listedeki araçlar da Snaptube da uzun süredir bu sektörde bulunan ve kaliteleri konusunda herhangi bir şüphe bulunmayan araçlardır. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

intern on Dec 22, 2022

Categories