Pinterest platformundan fotoğraf indirmek isteyen bir kullanıcıysanız, bu yazıya bayılacaksınız! Hepimiz de bildiği gibi genellikle tasarımlar hakkında bolca fotoğraf ve video içeren Pinterest, çoğu kullanıcının fotoğraf veya video indirmek istediği platformların başında geliyor. Bugünkü yazımızda da tam da bu konu üstünde duracağız ve sizlere, Pinterest fotoğraf indir işlemi yapmak için kullanabileceğiniz 5 farklı Pinterest resim indirme aracını tanıtacağız. Ayrıca, bu Pinterest resim indirme araçları arasından bizce ilk sırayı hak eden Snaptube hakkında da derin bir incelemeyi, bu yazımızda bulabilirsiniz.

Bölüm 1. En İyi 5: Pinterest’ten Fotoğraf İndirecekseniz Bu Araçları Tercih Etmelisiniz!

Pinterest fotoğraf indir işlemi yapmak için kullanabileceğiniz 5 farklı aracı, bu bölümde bulabilirsiniz. Bu araçların 4 tanesi Pinterest fotoğraf indirme sitesi olurken, bir tanesi ise Android cihazınıza kurabileceğiniz ve birçok farklı işlem için de kullanabileceğiniz bir Android uygulaması olacak. Bir Pinterest fotoğraf indirme uygulaması veya Pinterest fotoğraf indirme sitesi arasından seçim yapmak, tamamen size kalmış.

Snaptube

Listeye, listemizdeki tek Pinterest resim indirme uygulaması ile başlamak istiyoruz. Android cihazınıza ücretsiz bir şekilde kurabileceğiniz birçok farklı işlem yapmanızı sağlayan Snaptube, Pinterest’ten fotoğraf veya video indirebileceğiniz bir Android uygulaması olarak biliniyor. Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan bu uygulamayı kullanarak Pinterest’ten ister fotoğraf ister video indirebilirsiniz. Yazının bir sonraki bölümünde bu araçtan daha detaylı bir şekilde bahsedeceğiz.

Experts PHP

Pinterest fotoğraf indirme sitesi olarak hizmet veren Experts PHP’nin kalitesi konusunda herhangi bir şüphe bulunduğunu düşünmüyoruz. Uzun zamandır bu alanda hizmet veren ve oldukça kolay kullanımı ile öne çıkan Experts PHP’yi, ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

BotDownloader

Android için Pinterest indirme veya iPhone Pinterest indirme işlemi yapmak için kullanabileceğiniz sitelerin başında gelen BotDownloader, bütün bu işlemleri tamamen ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

DotSave

Bir uygulamaya sahip olsa da genel olarak bir internet aracı olarak hizmet verdiği için DotSave’in internet aracından bahsetmeyi uygun gördük. Bu kaliteli internet sitesini kullanarak favori Pinterest fotoğraflarınızı indirebilirsiniz.

Experts Tool

Listenin ikinci sırasındaki araçla oldukça benzer bir ada sahip olan Experts Tool, oldukça benzer kullanıma da sahip. Kurulum ile uğraşmadan, tamamen ücretsiz olarak Pinterest fotoğrafları ve videoları indirmek için bu aracı kullanabilirsiniz.

Bölüm 2. Pinterest’ten Fotoğraf İndirmenin En Kolay Yolu: Snaptube

Aklınızda “Pinterest fotoğraf indir işlemi için neden Snaptube’u tercih etmeliyim?” sorusu belirmiş olabilir. Bu soruya cevap vermemize izin verin.

Öncelikle, Snaptube’un yaklaşık 300 milyon kullanıcı tarafından Pinterest gibi çeşitli platformlardan video/fotoğraf indirmek için tercih edilmesi kesinlikle bir şans eseri değil. 50’den fazla platformu destekleyen ve bu platformların her birinden MP3 (yüksek bit hızı) – MP4 (4K çözünürlük) indirebilen Snaptube, neden bu alanda en iyilerden birisi olduğunu rahatlıkla kanıtlıyor. Bu özelliklere ek olarak otomatik gece modu ve kayan pencereler gibi çeşitli özellikleri son derece güvenli ve reklam içermeyen bir şekilde sununca, bu uygulamanın çoğu listenin ilk sırasında kendine yer bulması kaçınılmaz oluyor.
Sizlerin de Snaptube’u rahatça kullanabilmesi için bir rehber hazırladık. Bu rehberi aşağıda bulabilirsiniz.

pinterest fotoğraf indir

Ücretsiz İndir

Adım 1. Snaptube’un APK dosyasını indirin ve kurun.

Uygulamanın APK dosyasını, uygulamanın resmi internet sitesinde bulabilir ve ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosyayı çalıştırıp, ekrandaki yönergeleri uygulayın. Kurulum işlemi, sadece saniyeler içinde gerçekleşmiş olacak.

Adım 2. Pinterest’i açın ve indirmek istediğiniz Pinterest fotoğrafının/videosunun bağlantısını kopyalayın.

Pinterest, Snaptube’un desteklediği 50’den fazla platformun sadece birisi. İndirmek istediğiniz videonun veya fotoğrafın bağlantısını kopyalamak için uygulamayı açın. Kopyaladıktan sonra bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

pinterest fotoğraf indir

Adım 3. Snaptube’u çalıştırın ve bağlantıyı aratın.

Kopyaladığınız bağlantıyı, Snaptube ile aratabilirsiniz. Bunun için bağlantıyı, uygulamanın ana sayfasındaki arama kısmına yapıştırmanız ve arama simgesine dokunmanız yeterli olacaktır.

pinterest fotoğraf indir

Adım 4. Videoyu veya fotoğrafı indirin.

İndirmek istediğiniz video veya fotoğraf ekranda belirdikten sonra sağ alt kısımda indirme simgesine dokunun. Daha sonra, sizlere sunulan çözünürlük ve kalitelerden bir çiftin üstüne basarak indirmeyi başlatın.

Bölüm 3. Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Pinterest’ten fotoğraf nasıl indirilir?

Bunun için yazımızın ikinci bölümüne göz atmanız yeterli olacaktır. İkinci bölüm, bu konuda ihtiyacınız olan her bilgiyi içeriyor.

Pinterest’ten video veya fotoğraf indirmek ücretli mi?

Eğer yukarıdaki listeden bir aracı kullanarak bu işlemi yaparsanız, hayır. Ancak özellikle iPhone Pinterest fotoğraf indirme konusunda bazı araçlar ücretli olabiliyor. Bu nedenle bu konuda iyi bir araştırma yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Listedeki araçları kullanmanın bir sınırı bulunuyor mu?

Hayır, listedeki bütün araçları istediğiniz kadar ve tamamen ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

intern on Dec 22, 2022

Categories