Pinterest platformunda denk geldiğiniz Gif veya benzeri içerikleri indirmek için çeşitli araçlar bulunuyor. Pinterest Gif indirme araçları olarak bilinen bu araçlar sayesinde bu platformdaki her türlü içeriği rahatça indirebiliyorsunuz. Bugünkü yazımızda, bu araçlar arasından bulunan en iyi ücretsiz seçenek olan Snaptube hakkında konuşacak ve Pinterest platformunu biraz daha detaylı bir şekilde inceleyeceğiz. İyi eğlenceler.

Bölüm 1. Pinterest ve Snaptube’a Yakından Bakış

Bu bölümde, öncelikle Pinterest ve daha sonra da Snaptube’u inceleyeceğiz. Böylece bu iki platform hakkında da daha detaylı bilgiye sahip olmuş olacaksınız.

Pinterest, her türlü video, resim ve Gif gibi çeşitli formatlarda medya paylaşımı yapabileceğiniz ve özellikle son zamanlarda oldukça popüler olan bir sosyal medya platformudur. Facebook, Twitter ve Instagram’la karşılaştırıldığında çok ciddi farklılıklar barındıran bu platform, en çok da çeşitli tasarımlar arayan ve tasarımlarını insanlarla paylaşmak isteyen kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Mesela mitoloji ile alakalı bir dövme yaptırmak istiyorsunuz diyelim; bunun için Pinterest’e girebilir ve “mitoloji” dövmeleri şeklinde bir arama yapabilirsiniz. Aramanız sonucunda birbirinden farklı dövme tasarımlarına denk geleceksiniz.

Peki, Snaptube ne yapıyor? Snaptube ise Pinterest’te denk geldiğiniz herhangi bir videoyu, resmi ve özellikle Gif’i indirmek için kullanabileceğiniz bir araç olarak öne çıkıyor. Pintereste Gif yükleme işlemi yapan kullanıcıların paylaştığı Gif’leri, Pinterestteki gifleri indirme özelliği sayesinde kolaylıkla indirebilen Snaptube, aynı zamanda 50’den fazla platformdan da video veya fotoğraf gibi çeşitli medya dosyalarını indirebiliyor. 4K çözünürlüğe kadar MP4 ve mümkün olan en yüksek bit hızında MP3 indirmek için de tercih edebileceğiniz Snaptube, bütün bu özellikleri tamamen ücretsiz, güvenli ve reklamsız bir şekilde kullanıcılarına sunuyor. Kısacası, bu araçla kolaylıkla Pinterest gif indirme işlemi yapabilirsiniz.

pinterest gif indirme

Ücretsiz İndir

Bölüm 2. Pinterest’ten Gif İndirme Rehberi

Snaptube’u kullanarak Pinterestteki Gifleri indirme işlemi yapmak oldukça basit. Sahip olduğu Pinterest Gif indirme özelliği sayesinde Pinterest platformundaki her Gif’i saniyeler içinde indirebilen Snaptube, bu işlemi sadece 4 basit adımı uygulayarak yapmanıza olanak sağlıyor. Bahsettiğimiz bu 4 adımı, hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Adım 1. Snaptube Pinterest İndirici uygulamasını yükleyin.

Uygulamayı yüklemek için, Snaptube’un internet sitesine gitmeli ve bu sitede bulunan APK dosyasını indirmelisiniz. İndirdiğiniz dosyayı çalıştırıp, ekrandaki yönergeleri uygulayarak sadece birkaç saniye içinde Snaptube kurulumunu tamamlayabilirsiniz.

Adım 2. İndirmek istediğiniz Pinterest Gif paylaşımını açın.

Pintereste Gif yükleme işlemi yaparak yüklenen milyonlarca Gif arasından, indirmek istediğinizi açın ve bağlantısını kopyalayın.

pinterest gif indirme

Adım 3. Kopyaladığınız Gif bağlantısını Snaptube ile aratın.

Snaptube’un Pinterestteki Gifleri indirme özelliğinden yararlanmak için, kopyaladığınız bağlantıyı uygulamanın arama bölümüne yapıştırmalı ve aratmalısınız. Aratma işlemi sonucunda, indirmek istediğiniz Gif dosyasının bir ön izlemesinin ekranda belirdiğini göreceksiniz.

pinterest gif indirme

Adım 4. Gif’i indirmeye başlayın.

Seçtiğiniz Gif’i indirmek için sadece bir adım kaldı. Ekranın sağ alt kısmında görebileceğiniz indirme simgesine basıp, ekrandaki seçeneklerden istediğiniz bir seçeneği seçtikten sonra indirme işlemini başlatmış olacaksınız.

Bölüm 3. Snaptube Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Snaptube Pinterest Gif İndirme Programı hakkında sıkça sorulan soruları, bu bölümde bulabilirsiniz.

SnapTube Pinterest Gif İndirme Programı güvenli mi?

Evet. Snaptube, uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren ve güven konusunda birçok farklı kuruluştan onay almış bir uygulamadır. 300 milyondan fazla mutlu kullanıcısı olan Snaptube’u, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

İndirilen dosyalar nereye kaydediliyor?

Snaptube Pinterest Gif İndirme Programı ile indirdiğiniz her türlü medya dosyası, varsayılan olarak cihazınızın “İndirilenler” veya “Dosyalarım” klasörlerine kaydedilir. 

Mac OS işletim sistemli cihazlarda Pinterest’ten indirme işlemi yapabilir miyim?

Evet, yapabilirsiniz. Ancak bunun için Snaptube’a benzeyen başka araçlar kullanmanız gerekir. 

intern on Dec 22, 2022

Categories