Kısa süre önce MP3 veya başka bir ses formatına dönüştürmek istediğiniz bir video mu izlediniz?
Tıpkı sizin gibi birçok insan da benzer bir durumla karşılaşıyor ve videoyu sese dönüştürmek istiyor. Popüler video paylaşım platformlarının çoğu (YouTube veya Dailymotion gibi) bu özelliğe sahip olmadığından, özen bir videodan ses dönüştürücü uygulaması kullanmanız gerekir. Bu kılavuzda, adım adım bir öğretici ile Android için en iyi videodan sese dönüştürücüyü nasıl kullanacağınızı öğreteceğim. Hadi başlayalım!

Snaptube: En İyi Ücretsiz Videodan Sese Dönüştürme Uygulaması

Ücretsiz bir videodan sese es dönüştürücü uygulaması arıyorsanız, Snaptube ilk seçiminiz olmalıdır. Bunu kullanarak, herhangi bir videoyu doğrudan tercih ettiğiniz bir ses formatına (MP3 gibi) dönüştürebilir ve Android cihazınıza kaydedebilirsiniz. İşte bu videodan sese dönüştürücü uygulamasının bazı önemli özellikleri.

snaptube
İndir

  • Snaptube’da 100’den fazla farklı video paylaşım ve sosyal platformu keşfedebilirsiniz. Bu, doğru içeriği bulmakiçin farklı uygulamalar arasında geçiş yapmanız gerekmediği anlamına gelir.
  • Bir videoyu doğrudan bağlantısıyla da Snaptube’a yükleyebilirsiniz. Ayrıca listeye başka bir platform ekleme seçeneği de vardır.
  • Videoyu yükledikten sonra, formatı ve boyutu ile ilgili size farklı seçenekler sunulur. Buradan, videoyu sese dönüştürmek için “MP3″ü seçebilirsiniz.
  • Telefonunuzda izleyebileceğiniz veya istediğiniz formatta indirebileceğiniz video sayısında herhangi bir sınırlama yoktur.
  • Ayrıca, bu ücretsiz videodan sese dönüştürücü uygulamasını kullanmak için Android’inizi rootlamanız gerekmez. Diğer bazı özellikler arasında karanlık mod, özelleştirilmiş çalma listeleri, resim içinde resim modu vb. yer almaktadır.

Snaptube Videodan Sese Dönüştürme Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Snaptube’un kullanımı son derece kolaydır ve videodan sese dönüştürücü özelliğine erişmek için herhangi bir teknik bilgiye ihtiyacınız yoktur. Tek yapmanız gereken ücretsiz videodan sese dönüştürücü uygulamasını yüklemek ve şu adımları takip etmektir:

Adım 1: Snaptube videodan sese dönüştürücüyü yükleyin

İlk olarak, Snaptube resmi web sitesine gitmeli ve APK dosyasını cihazınıza indirmelisiniz. Daha sonra, indirilen APK dosyasına dokunun ve tarayıcınızın kurulumu tamamlamasına izin verin.
Uygulamayı web sitesinden indiremiyorsanız, cihazınızda üçüncü taraf uygulama yüklemesinin devre dışı bırakılmış demektir. Bunu düzeltmek için Ayarlar > Güvenlik bölümüne gidin ve bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemesini etkinleştirin.

Adım 2: Bir video arayın

Şimdi, Snaptube ücretsiz videodan sese dönüştürme uygulamasını başlatın ve desteklenen platformları seçerek istediğiniz içeriği arayın. Arama çubuğuna anahtar kelimeler veya video URL’si de girebilirsiniz.
Aranan sonuçları Snaptube’de aldıktan sonra, videoyu yüklemek için küçük resme dokunabilirsiniz.

Adım 3: Videoyu sese dönüştürün

Hepsi bu kadar! Video yüklendikten sonra videoyu izleyebilir veya herhangi bir formatta indirebilirsiniz. Bunun için alt kısımda etkinleşecek indirme simgesine dokunmanız gerekir. Son olarak, tercih edilen medya formatı olarak “MP3” seçin ve dosyanızın cihazınıza indirilmesini bekleyin.

Artık Snaptube kullanarak videoyu sese nasıl dönüştüreceğinizi öğrendiğinize göre, en sevdiğiniz şarkıları kolayca indirebilirsiniz. Devam edin ve bu ücretsiz videodan sese dönüştürücüye deneyin ve ilginç içeriklerden asla mahrum kalmayın.

on Jul 14, 2020

Categories