Tubidy MP3 indirici uygulaması MP3 indirmek için güzel ve kullanışlı bir uygulama olsa da son zamanlarda kullanıcılarına çıkardığı sorunlardan dolayı birçok kullanıcısını kaybetmeye başladı. Uygulama, özellikle sahip olduğu çok fazla sayıda reklam ve bazı indirmelerde kötü amaçlı yazılımlar barındıran dosyalar sunmasından dolayı kullanıcıların hedefi haline geldi ve bu nedenle birçok kullanıcı, adeta Tubidy’i protesto ederek Tubidy müzik indir işlemi yapmak için yeni alternatifler aramaya başladı. Eğer siz de yukarıda bahsettiğimiz bu kullanıcılardan birisiyseniz bu makale çok işinize yarayacak. Bu makalede, Tubidy MP3 indirici uygulamasına alternatif olabilecek en iyi uygulama olan Snaptube ile tanışacak ve artık Tubidy müzik uygulamasına alternatif aramaktan kurtulacaksınız!

Bölüm 1. En Çok İndirilen Şarkıları Tanıyalım

Bu bölümde, Tubidy müzik indir işlemi yapmak için alternatif olarak kullanabileceğiniz Snaptube ile indirebileceğiniz, Türkiye’de en çok dinlenen ve indirilen şarkıları listeleyeceğiz. Son 2-3 aydaki en çok dinlenen şarkıları içeren bu liste, Snaptube’u kullanarak ne indireceğinizi bilmiyorsanız veya çok dinlenen şarkılardan birini indirmek istiyor fakat bu şarkıların neler olduğunu bilmiyorsanız sizlere çok yardımcı olacak. Listede bulunan her şarkıyı Snaptube’u kullanarak tamamen ücretsiz ve güvenli bir şekilde telefonunuza veya herhangi bir Android cihazınıza indirebilirsiniz.

 • Sefo – Bilmem Mi?
 • Bilal Sonses – Dön Diyemem
 • Zeynep Bastık – Her Mevsim Yaz
 • Gökhan Türkmen – Mahşer
 • Sakiler – Canıma Minnet
 • Serdar Ortaç – Mesafe
 • Tarkan – Öp
 • Sefo, Capo – ISABELLE
 • Demet Akalın – Çalkala
 • Pinhani – Bilir O Beni
 • Sefo – İhtiyacım Yok
 • Aleyna Tilki – Yalan
 • Atiye – Ses Seda Yok
 • Hande Ünsal – Yorgun Savaşçı
 • Aleyna Tilki – Sır

Bölüm 2. En İyi Tubidy Alternatifi: Snaptube ve Özellikleri

Tubidy müzik indir işlemi yapmak için en iyi alternatif olarak Snaptube’u göstermemizin ana sebebi, Snaptube gibi kaliteli, reklamsız ve onlarca enfes özellik barındırmasına rağmen bunları kullanıcılarına tamamen ücretsiz bir şekilde sunan başka bir uygulama bulunmaması. Tubidy gibi piyasada uzun süredir bulunan ve çoğu kesim tarafından “kaliteli” olarak bilinen uygulamaların dahi birçok problem barındırdığını bir dönemde Snaptube gibi uygulamaların ne kadar nadir olduğunu tahmin edebilirsiniz. Tubidy MP3 indirici kadar popüler, hatta bazı kesimler tarafından ondan da popüler olarak tabir edilen Snaptube, 350 milyonu aşkın kullanıcı sayısıyla her geçen gün büyümeye ve Tubidy MP3 müzik indir işlemi yapmak için bir alternatif arayan milyonların bir numaralı tercihi olmaya devam ediyor. Siz de hemen aşağıda bulunan bölümü okuyarak Snaptube’un başlıca tercih edilme sebeplerini öğrenebilirsiniz.

tubidy müzik indir mp3

Ücretsiz İndir
 • Ücretsiz ve güvenli bir şekilde MP3-MP4 indirebilirsiniz.
 • İndireceğiniz MP3’leri mümkün olan en yüksek kalitede, MP4’leri ise 4K’ya kadar çözünürlük seçeneğiyle indirebilirsiniz.
 • Resim İçinde Resim modu ile Snaptube’u kullanırken diğer işlerinizle de ilgilenebilirsiniz.
 • 50’den farklı platformdan medya dosyası indirebilirsiniz.

Bahsettiğimiz bu özelliklerin daha da fazlasını keşfetmek için Snaptube’u indirmeyi ve denemeyi unutmayın!

Bölüm 3. Snaptube Uygulaması ile Android Cihaza MP3 Nasıl İndirilir?

Snaptube’u kullanarak tamamen eforsuz, ücretsiz ve güvenli bir şekilde Android telefonunuza MP3 indirebilirsiniz. Uygulamanın basit kullanım şeması sayesinde akıllı telefon kullanmayı hiç bilmeyen birisi olsanız dahi sadece aşağıdaki adımları uygulayarak en sevdiğiniz müzikleri indirebilir ve Tubidy müzik indir işlemi yapmak için Tubidy’i kullanmaktan kurtulabilirsiniz. Ayrıca, bahsedeceğimiz bütün bu adımları sadece 2-3 dakika içinde gerçekleştirebilirsiniz!

Adım 1. Snaptube’u kurun

Tubidy Müzik İndirici alternatifi Snaptube’u kurmak için uygulamanın internet sitesinde bulunan APK dosyasını indirin ve çalıştırın.

Kurulum esnasında sorun yaşıyorsanız, telefonunuzun Güvenlik kısmına gidin ve üçüncü parti yazılımların kurulumuna izin verin.

Adım 2. Bir şarkı bağlantısı kopyalayın.

Snaptube ile Tubidy MP3 müzik indir işlemi yaparak indirmek istediğiniz şarkının bağlantısını kopyalayın.

müzik indir tubidy

Adım 3. Uygulamayı açın ve kopyaladığınız bağlantıyı yapıştırın.

Uygulamanın ana sayfasındaki arama motoruna, kopyaladığınız bağlantıyı yapıştırın ve aratın.

tubidy mobil müzik indir

Adım 4. Çözünürlük ve format hakkında seçimlerinizi yaparak indirme işlemini başlatın.

Tubidy MP3 indir ücretsiz işlemi yapmak için sadece bir adım kaldı! İndirmek istediğiniz şarkı, ekranda belirdikten sonra İndir tuşuna basın ve daha sonra, çözünürlük ve format seçimini gerçekleştirin. İndirme işlemi birkaç saniye içinde başlayacaktır.

İşte Snaptube’u kullanmak bu kadar kolay! Diğer uygulamaların karışık kullanımları ile kıyaslandığında Snaptube’un adeta bir kurtarıcı olduğunu sizin de anladığınızı düşünüyoruz. Artık Tubidy Müzik indirici gibi uygulamalardan kurtulmak ve Tubidy MP3 müzik indir işlemi için bir alternatif aramaktan kurtulmak istiyorsanız tek yapmanız gereken Snaptube’un internet sitesini ziyaret etmek ve eşsiz Snaptube ailesinin bir parçası olmak!

intern on Aug 15, 2022

Categories