En iyi meyhane şarkıları hüzün ve yoğun duyguların olduğu ortamlara eşlik eder. Pek çok kişi meyhanelerde bir araya gelir. Hüzün ve mutluluğun paylaşıldığı bu ortamlar kültürümüzün bir parçasıdır. Dolayısıyla meyhane müzikleri de müzik severlerin en sevdiği parçalar arasında yer alır. Meyhane şarkıları dinle isteğinde bulunanlar bu his yüklü şarkılara yoğun ilgi göstermektedir.

Genellikle içecek ve meze eşliğinde dinlenen bu parçalar Türk müziğinde özel bir yere sahiptir. Bu sebepten dolayı pek çok kişi damar türündeki şarkıları telefonuna kaydetmek ister. Arabeskin yeri bu ülkenin müzik severlerinde oldukça özeldir.

Bölüm 1: Meyhanede Hangi Şarkı Dinlenir?

Sizler için hazırladığımız meyhane şarkıları listesi dahilinde en sevilenlere yer verdik. Meyhanelerin çalma listelerinden eksik etmediği bu şarkıları sizler için listeledik.

Hareketli meyhane şarkıları ve arabesk yoğunluklu parçalar kulaklarımızı pasını siliyor. Rehberimizin devamında sevilen müzikleri telefonunuza nasıl indirebileceğinizi anlattık.

Bölüm 2: En İyi Meyhane Şarkıları Listesi

Müslüm Gürses, Ferdi Tayfur ve Bergen gibi isimler genelde meyhanelerin en çok çalınan isimleri arasında. Meyhane şarkıları dinle işleminde bulunanlar hemen aşağıda listelediğimiz parçaları indiriyor.

1. Bu Şehir Beni Boğuyor – Arap Şükrü

Meyhanelerin vazgeçilmez ismi Arap Şükrü’dür. Kendisinin parçaları derin yönleriyle gönüllerde taht kurmayı başarmıştır.

2. Elbet Bir Gün Buluşacağız – Müzeyyen Senar

Müziğin usta ismi Müzeyyen Senar tarafından seslendirilen bu parça ise oldukça özel bir yere sahip. Hasreti ve çaresizliği anlatan şarkı vazgeçilmez meyhane müzikleri arasında yer alıyor.

3. Bir İhtimal Daha Var – Safiye Ayla

“Bir ihtimal daha var, o da ölmek mi dersin?” sözleriyle hatırlanan bu eser ise Safiye Ayla’nın sesiyle akıllara kazındı. Şarkı aynı zamanda meyhane şarkıları listesi içinde olmazsa olmaz parçalardan biridir.

4. Kaç Kadeh Kırıldı – Müslüm Gürses

Bir Müslüm Gürses klasiği olan Kaç Kadeh Kırıldı eseri üstadın en sevilen parçalarından biridir. Radyo meyhane dinle araması yapan

5. Elimde Duran Fotoğrafın – Bergen

Acıların Kadını olarak bilinen Bergen Elimde Duran Fotoğrafın ile gönülleri dağlıyor. Sanatçının büyüleyici sesi ise unutulmaz bir tınıya sahip.

6. Böyle mi Sevmek Sevilmek – Nurcan Opel

Listemizdeki en eski parçalardan biri de Nurcan Opel’den geliyor. Böyle mi Sevmek Sevilmek şarkısı damar çalma listenizde kesinlikle yer etmeli.

7. Küskünüm – Müslüm Gürses

Müslüm Baba’nın efsane parçalarından olan Küskünüm hayatın çaresizliğine karşı harika bir not bırakıyor.

8. Neredesin Sen – Neşet Ertaş

Bozkırın Tezenesi lakabıyla tanıdığımız Neşet Ertaş üstadın bu parçası da unutulmazlar arasında. Radyo meyhane dinle diyenler Neredesin Sen’i kesinlikle çalma listelerine ekliyor.

9. Ferdi Tayfur – Ben de Özledim

Hareketli meyhane şarkıları arasında yer alan Ben de Özledim şarkısını ise usta isim Ferdi Tayfur seslendiriyor.

10. Usta – Müslüm Gürses

Müslüm Gürses’in Usta parçası meyhane şarkıları dinle işleminin en popüler müziklerinden biri. Sitem dolu bir parça olan Usta çok sevilen bir Müslüm Gürses şarkısı.

Bölüm 3: Snaptube Şarkı İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Meyhane şarkları listesi kapsamında yer verdiğimiz tüm bu parçaları telefonunuza indirebilirsiniz. Listelenen tüm eserleri hiçbir ücret ödemeden cihazınıza kaydetmeniz mümkündür. Snaptube müzik indirme işlemi sayesinde çevrimdışı şarkı dinleyebilirsiniz. İnternet bağlantınızın güçlü olmadığı esnalarda Snaptube telefonunuzu bir müzik çalara dönüştürmektedir. Böylece bir meyhanede olmadığınızda bile damar parçalar cihazınızda bulunur.

meyhane şarkıları indir

Ücretsiz İndir

Adım 1: Snaptube uygulamasını akıllı telefonunuza indirin.

Popüler şarkı ve video indirme uygulaması APK dosyası ile telefonunuza kolayca yüklenebiliyor. Snaptube APK dosyasını indirmek için uygulamanın resmi internet sitesini açın. Mobil tarayıcınıza Snaptube yazabilir ve internet sitesine ulaşabilirsiniz.

Fakat APK kurulumunu tamamlamak için telefonunuzun ayarlarında küçük bir değişiklik yapmanız gerekiyor. Cihazınızın Ayarlar menüsünü açın. İzinler kısmına geçiş yaparak Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulama Yüklemeye İzin Ver iznine onay verin. Bu sayede Snaptube uygulamasını kendi APK dosyası üzerinden yükleyebilirsiniz.

Adım 2: Telefonunuza kaydetmek istediğiniz şarkının URL’sini kopyalayın.

İndirmek istediğiniz parçanın bağlantısını kopyalayın. Gönderi ayarları üzerinden URL bağlantısını kopyalayabilirsiniz. URL’yi aldıktan sonra uygulamaya geri dönün.

damar meyhane müzikleri mp3 indir

Adım 3: Snaptube uygulamasına yapıştırın ve format seçtikten sonra indirmeye başlatın.

Kopyalamış olduğunuz bağlantıyı Snaptube arama çubuğuna yapıştırın. Bağlantı üzerinden arama yaptıktan sonra Snaptube şarkıyı indirmeye hazır hale getirecektir. Ses formatını seçerek indirme işlemini başlatabilirsiniz. Müzik saniyeler içerisinde telefonunuza kaydolacaktır.

meyhane şarkıları kanun taksimi dinle
Snaptube ile şarkı indirme işlemi işte bu kadar kolay. Siz de Snaptube ailesine katılın ve sınırsız indirme fırsatına erişin!

intern on Aug 30, 2022

Categories