Adeta 7’den 70’e her yaştan insanın kullandığı bir müzik dinleme uygulaması olan Spotify, özellikle sahip olduğu geniş şarkı seçenekleri, çevrimdışı dinleme ve kişiselleştirilmiş çalma listeleri oluşturma gibi özellikleriyle kullanıcıların vazgeçemediği bir uygulama olarak dikkat çekiyor. Ancak tabii ki de Spotify’ın da eksileri bulunuyor. Mesela, çevrimdışı müzik dinlemek için Spotify’a aylık bir ücret ödemelisiniz. Buna ek olarak, internette olan her şarkıyı Spotify’ın kütüphanesinde bulamayabilirsiniz. Eğer siz de Spotify müzik indirme işlemi yapmanın ücretsiz bir yöntemini arıyorsanız en doğru adrestesiniz. Bu yazıda, spotify’ın ücretli olan müzik indirme özelliğini kullanmadan nasıl Spotify şarkı indirme işlemi yapabileceğinizi göstereceğiz. Bu sayede, istediğiniz şarkıyı telefonunuza indirebileceksiniz.

Bölüm 1. Neden Spotify’dan Şarkı İndiremiyorum?

Bu bölümün başlığında gördüğünüz soruyu, Spotify’ı yeni kullanmaya başlamış çoğu kullanıcı tarafından duyabilirsiniz. Spotify her ne kadar ücretsiz bir uygulama gibi lanse edilse de aslında Spotify’ı diğer müzik dinleme uygulamalarından ayıran Spotify müzik indirme gibi özelliklerine erişmek için Spotify’ın ücretli sürümünü kullanmalısınız. Ödeme planına göre ücretinde değişiklik gösteren bu ücretli sürüm, Spotify’ın “premium” olarak tabir edilen ve Spotify şarkı indirme ve Spotify birlikte dinleme gibi birçok farklı özelliğini de içinde barındıran, Spotify’ın asıl sürümüdür diyebiliriz. Eğer Spotify’ı premium olarak değil de normal bir şekilde kullanırsanız maalesef Spotify şarkı indirme veya Spotify beraber dinleme gibi özelliklerin hiçbirini kullanamazsınız.

Bölüm 2. Spotify’dan Ücretsiz Müzik İndirme Yöntemi: Snaptube

Bu bölümde, bu yazının ana başlığı olan ve ücretsiz bir şekilde Spotify müzik indirme işlemi yapmanızı sağlayacak olan yöntemden bahsedeceğiz. Aslında buna bir “yöntem” demek pek doğru değil, bu işlemi Snaptube uygulaması ile gerçekleştireceğiz. Snaptube ile Spotify da dahil olmak üzere 50’den fazla platformdan ücretsiz bir şekilde yüksek kalitede video veya müzik indirebilirsiniz. Ayrıca, uygulamanın içinde bulunan oynatıcı sayesinde istediğiniz videoları veya müzikleri Spotify gibi bir platforma ihtiyaç duymadan, direkt olarak Snaptube üzerinden izleyebilir veya dinleyebilirsiniz.

Tabii ki de Snaptube’un özellikleri yukarıda bahsettiklerimizle sınırlı değil. Mesela bir diğer özellik olan Otomatik Gece Modu, hem sağlığınızı koruyor hem de mümkün olan en rahat kullanımı deneyimlemenizi sağlıyor. Bahsettiğimiz özellikler dışındaki diğer özellikleri de kendiniz deneyimlemek isterseniz Snaptube’un internet sitesini ziyaret edebilir ve uygulamayı indirebilirsiniz.

spotify şarkı sözleri

Ücretsiz İndir

Bölüm 3. Snaptube’u Kullanarak 4 Basit Adımda Müzik İndirmek

Snaptube ile sadece 5 basit adımı uygulayarak Spotify müzik indirme işlemi yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Kulağa bir şaka gibi gelebilir fakat bu tamamen gerçek! Uygulamanın basit kullanımı sayesinde birkaç dakika içinde istediğiniz herhangi bir şarkıyı veya videoyu cihazınıza indirebilirsiniz. Bunun için, hemen aşağıda bulabileceğiniz rehberdeki adımları takip edebilirsiniz.

Adım 1. Spotify alternatifi Snaptube’u, Android telefonunuza indirin ve kurun.

Spotify şarkı indirme ve şarkı yükleme gibi işlemler için alternatif olarak kullanabileceğiniz Snaptube’u Android telefonunuza kolayca kurabilirsiniz. Tek yapmanız Snaptube’un internet sitesine gitmek ve orada bulunan APK’yi indirip, çalıştırmak!

Not: Eğer ilk defa bir APK dosyası kuruyorsanız, Snaptube APK’sinin kurulumu esnasında bilinmeyen kaynaklardan uygulama yükleme adı altında bir sorun karşılaşabilirsiniz. Bunu sorunu önlemek adına lütfen kurulum öncesinde cihazınızın güvenlik ayarlarını kontrol edin ve bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemeye izin veren ayarın aktif olduğundan emin olun.

Adım 2. Snaptube aracılığıyla indirmek istediğiniz şarkıyı bulun.

Snaptube uygulaması aracılığıyla kolayca ve ücretsiz bir biçimde Spotify şarkı yükleme işlemi yapmak için lütfen indirmek istediğiniz şarkının bağlantı adresini panoya kopyalayın. Bunun için, şarkının bağlantısının üstüne basılı tutmanız ve ekranda beliren kopyala butonuna basmanız yeterli olacaktır.

spotify çevrimdışı dinleme

Adım 3. Snaptube uygulamasını çalıştırın ve bağlantı aratma işlemini gerçekleştirin.

Snaptube ile şarkı indirmek için kopyalamış olduğunuz bağlantıyı uygulamanın arama motoru aracılığıyla aratmalısınız. Bunu yapmak için ise bağlantıyı, uygulamanın arama motoruna yapıştırmanız ve arama butonuna basmanız yeterli olacaktır.

spotify en çok dinlenen şarkı

Adım 4. İndirme işlemini başlatmak için gerekli seçimleri yapın.

Spotify şarkı yükleme işleminin son adımına gelmiş bulunuyorsunuz. İndireceğiniz şarkı ekranda belirdikten sonra aşağı bölümdeki indirme simgesine basın ve daha sonra istediğiniz kalite ve format seçeneklerinin üstüne dokunarak indirmeyi başlatın.

Artık Spotify’dan müzik indirmek için her ay para ödemek zorunda değilsiniz! Snaptube’u kullanarak Spotify ile yapabildiklerinizden çok daha fazlasını tamamen ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz. İyi eğlenceler!

intern on Aug 15, 2022

Categories