Şarkı ara ve müzik bulma işlemi hepimizin sürekli olarak yaptığı şeylerden biridir. Öyle ki mırıldanarak şarkı bulma işlemini bile sıklıkla deneyebiliriz. Bu tür yöntemler ile hoşumuza giden bir şarkıyı bulmaya çalışırız. Bir restoranda, radyoda ya da sosyal medyada denk geldiğimiz her parçanın adı yazmamaktadır. Fakat birtakım çalan şarkıyı bul komutu verebileceğiniz uygulamalar sayesinde süreci çok daha kolay bir hale getirmek mümkündür.

Sizler için en iyi müzik bulma yöntemlerini derledik. Artık mırıldanarak şarkı bulma yerine müzik ara işlemi yapabileceğiniz uygulamaları listeledik. Şarkı bulma sitesi olarak da adlandırılan bu uygulamaların yanı sıra yapabilecekleriniz de ekledik.

Bölüm 1. En İyi Şarkı Bulma Yolları

Sosyal medyada vakti geçirirken harika bir şarkıya denk gelebilirsiniz. Fakat şarkının adı gönderide yazmıyor olabilir. Bu tür durumlarda bu şarkıyı bul diyebileceğiniz bir uygulamaya ihtiyacınız vardır.

1. Yorumlara Göz Atın

Pek çok kişi sizinle beraber şarkının adını merak ediyor olabilir. Etkili bir müzik bulma yolu da gönderinin altındaki yorumlara göz atmaktır. Bu sayede şarkının adını bilen bir kişinin yorumunu görebilirsiniz.

2. Uygulamalara Başvurun

Shazam gibi pek çok uygulama şarkı ara işlemini büyük oranda kolaylaştırmaktadır. Dinleterek şarkı bulma PC platformunda da kullanılabilmektedir. Şarkı çalarken uygulamayı açabilir ve dinle butonuna basabilirsiniz. Çalan şarkıyı bul komutunu alan yazılım sizin için şarkıyı dinleyecektir. Bu işlemin %80’inde kullanıcılar aradıkları şarkıya ulaşabilmektedir.

3. Şarkı Sözlerini Aratın

Adını öğrenmek istediğiniz şarkının sözlerine dikkat edin. Eğer parçada sözler varsa bir arama motoruna başvurun. Google şarkı bulma için etkili bir yöntemdir. Parçada anlaşılabilir sözler varsa bunları Google’a yazmanız verimli sonuçlar çıkarabilir.

4. Şarkı Sözü Sitelerini Ziyaret Edin

Pek çok internet sitesi sadece şarkı sözleri üzerinden arama yapabilmektedir. Şarkı bulma sitesi olarak da bilinen bu sitelere erişin. Arama çubuğuna anlayabildiğiniz sözleri yazın ve aratın.

Sevdiğiniz şarkıyı bulduktan sonra sıra onu indirmeye geldi. Ücretsiz müzik indirme uygulaması Snaptube ile şarkıları telefonunuza kaydedebilirsiniz. Böylece çevrimdışı olduğunuzda bile müzik zevkinizden mahrum kalmazsınız. Snaptube uygulamasına dair bilmeniz gerekenleri listeledik.

Bölüm 2: Snaptube Özellikleri Nelerdir?

Snaptube sayesinde hiçbir şarkı telefonunuzdan silinmez. Böylece şarkı ara işlemini tekrar tekrar yapmanıza da gerek kalmaz. Müzikler telefonunuzun hafızasında yer alır. Bu sayede dilediğiniz zaman şarkıları açabilir ve dinleyebilirsiniz.

mırıldanarak şarkı bulma sitesi

Ücretsiz İndir

1. Tamamen Ücretsiz

Tamamen ücretsiz bir video ve şarkı indirme uygulaması olan Snaptube hiçbir ödeme talep etmez.

2. Farklı Format Seçenekleri

Snaptube ile indireceğiniz şarkıların ses kalitesini belirleyebilirsiniz. Aynı şekilde MP3 ve M4A uzantılarından da seçim yapabilirsiniz.

3. Kayıt Olmaya Gerek Yok

Snaptube’un sunduklarından yararlanmak için hesap oluşturmanıza gerek yoktur.

4. Hızlı İndirme Fırsatı

En sevdiğiniz şarkıları saniyeler içerisinde telefonunuza kaydedebilirsiniz.

5. Reklamlara Yer Yok

Snaptube rakiplerinin aksine kullanıcılarını reklam bombardımanına tutmaz.

6. İndirmede Sınır Yok

Popüler uygulama ile yapacağınız indirmelerde bir sınır bulunmaz. Dilediğiniz kadar şarkıyı indirebilirsiniz.

Bölüm 3: Snaptube Şarkı İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Çeşitli yöntemler ile bulduğunuz şarkıları telefonunuza indirmek Snaptube ile oldukça kolaydır. Birkaç dakika içerisinde programı cihazınıza yüklemek ve şarkı indirmeye başlamak mümkündür.

Adım 1: Snaptube uygulamasını cihazınıza yükleyin.

Uygulamayı telefonunuza yüklemeden önce cihaz ayarlarında küçük bir değişiklik yapmamız gerekiyor. Ayarlar menüsüne giriş yapın ve Gizlilik ile Güvenlik menüsüne erişin. Bu sekmede göreceğiniz “bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemeye izin ver” seçeneğini işaretleyin.

Bu sayede yükleme işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Telefonunuzdaki internet tarayıcısını açın ve arama çubuğuna Snaptube APK yazın. Çıkan sonuçlarda uygulamanın resmi internet sitesini bulun ve sitenin ana sayfasından APK dosyasını indirin.

Adım 2: Cihazınıza indirmek istediğiniz şarkının bağlantısını kopyalayın.

İndirmeye karar verdiğiniz şarkının bağlantısını kopyalayın. Farklı sosyal medya platformuna denk geldiğiniz şarkının bağlantısını kopyalamak için gönderi ayarlarına tıklayın. Şarkı bağlantısını buradan kopyalayabilirsiniz.

mırıldanarak şarkı bulma sitesi

Adım 3: Kopyaladığınız bağlantıyı Snaptube uygulamasındaki arama çubuğuna yapıştırın ve aratın.

Sonuçlarda çıkan şarkılardan dilediğinizi seçin ve indirme işlemini başlatın şarkıyı indirmeden önce farklı formatlar belirleyebilirsiniz. aynı zamanda başarılı bir video indirme uygulaması olan Snaptube sayesinde farklı dosya uzantılarında ve çeşitli çözünürlüklerde indirme yapmak oldukça kolaydır.

mırıldanarak şarkı bulma sitesi

İşte Snaptube uygulamasına dair bilmeniz gereken her şey. Snaptube ile iyi eğlenceler dileriz!

intern on Aug 30, 2022

Categories