Radyolar, her ne kadar eskisi kadar hayatımızın bir parçası olmasalar da hala dinlenmeye devam ediyorlar. Genç kesimden insanların pek dinlemediği bu radyolar, yaşlı kesimden insanların hala severek dinledikleri, bir nevi onları eskilere götüren bir eğlence aracı işlevi görüyorlar. Slow Türk radyosu da bahsettiğimiz bu radyolardan sadece birini oluşturuyor. Belki arabayla yolda giderken belki de oturduğunuz bir yerde arka planda çalarken bu popüler radyoya denk gelmiş olabilirsiniz. Bugün, Slow Türk dinle işlemi yapmanızı ve Slow Türk canlı radyosunu kolay ve ücretsiz bir biçimde dinlemenizi sağlayacak bir uygulama olan Snaptube’u sizlere tanıtacağız. Snaptube sayesinde Slow Türk canlı dinle işlemi yapmanın ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz.

Bölüm 1. Slow Türk Radyosu Nedir?

Türkiye’de İstanbul’dan 95.4 radyo frekansıyla hizmet veren Slow Türk, adından da anlaşılacağı üzere dinleyicilerine “slow” türünde müzikler sunan bir radyodur. Bu radyoda, slow türüne dahil olan neredeyse her müziği rahatlıkla bulabilir ve Slow Türk dinle işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca, sadece slow türünde müzikler değil, son yıllarda ve günümüzde “hit” derecesine ulaşmış, en popüler müzikleri de bu radyoda dinleyebilirsiniz. Bu müziklere ek olarak slow müzikler hakkında yapılmış olan çeşitli programlar da bu radyo çatısı altında bulunuyor.

Kurulduğu 2005 yılından itibaren her geçen gün başarısına başarı katmaya devam eden Slow Türk radyo, çok kısa bir süre içinde Türkiye’nin en popüler ve vazgeçilmez radyolarından birisi haline dönüştü. Kullanıcı sayısının artmasıyla doğru orantılı bir şekilde kalitesini de artıran Slow Türk’ün uzun bir süre daha en kaliteli ve popüler radyolar arasında bulunacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bölüm 2. Slow Türk’te Neler Dinlenir?

Slow Türk radyosunda dinleyebileceğiniz birçok farklı program bulunuyor. Bu programların bazıları sadece şarkı yayınlamak üzerine kurulu olsalar da bazı programlarda sunucuya bağlanabilir ve onlarla şarkı isteklerinizi paylaşabilir, sohbet edebilirsiniz. Hemen aşağıda, Slow Türk canlı dinle işlemi yaparak Slow Türk’te dinleyebileceğiniz en iyi programları sizler için listeledik. Göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Slowtürk Hit

Slowtürk hit programında, Slow Türk şarkı listesi kapsamında bulunan, en çok dinlenen şarkıları bulabilirsiniz. Şarkıların bazıları eski şarkılar olabilirken, bazıları ise son zamanlarda hit yapmış ve hepimizin bildiği şarkılar olabiliyor.

Nostalji

Adından da anlaşılacağı üzere Nostalji, bizi o eski güzel günlere götüren bir radyo programı olarak karşımıza çıkıyor. Aklınıza gelebilecek çoğu nostaljik slow şarkıya bu radyo programında denk gelebilir ve dinleyebilirsiniz. Eğer nostaljiyi seven birisiyseniz, bu programı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Haluk Sarıtaş

Bu programda, uzun yıllardır bu radyoda hizmet veren ve binlerce insanın sevgilisi olan Haluk Sarıtaş ile slow müziklerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Şeyma Şener

2007 yılından beri bu radyo çatısı altında hizmet veren Şeyma Şener, hareketli ve pozitif kişiliği ile dinleyicilerin en sevdiği insanlardan birisi olarak öne çıkıyor. Eğlenceli bir Slow Türk radyo deneyimi arıyorsanız bu programı kesinlikle dinlemelisiniz.

Selim Altın

Çok sevilen bir radyocu olan Selim Altın, yaklaşık 4 senedir Slow Türk canlı radyo kanalı altında yayın hayatını sürdürüyor. Bundan önce başka bir radyo kanalında olan ve orada da çok sevilen Selim Altın’ı dinlemek ve onunla slow şarkıların keyfini çıkarmak için bu programı dinleyebilirsiniz.

Bölüm 3. Snaptube Nedir ve Neler Yapabilir?

Snaptube uygulamasıyla, Slow Türk gibi birçok radyonun paylaştığı şarkıları bulabilir, dinleyebilir veya Android telefonunuza indirebilirsiniz. Direkt olarak radyoyu canlı bir şekilde dinleme imkânınız bulunmasa da radyoların çeşitli platformlarda paylaştığı şarkı listelerini veya şarkıları kolay ve ücretsiz bir biçimde indirebilirsiniz. Oldukça basit bir kullanıma sahip olan ve herhangi bir teknik bilgi gerektirmeyen Snaptube’u kullanmayı öğrenmek için lütfen aşağıdaki adımları takip edin.

radyo slow türk

Ücretsiz İndir

Adım 1. Android cihazınıza Snaptube’u kurun.

Snaptube’un resmî web sitesinin ana sayfasında bulunan İndir tuşuna dokunarak APK dosyasını indirebilir ve kurabilirsiniz.

Kuruluma başlarken bir bildirim ile karşılaşırsanız lütfen bildirimdeki yönergeleri takip edin ve cihazınızın APK dosyalarını kurma ayarını aktifleştirin.

Adım 2. Bir Slow Türk şarkı listesi bulun.

İnternette gezinin ve Snaptube ile indirmek için bir radyo şarkı listesi bulun. Listeyi bulduktan sonra listenin bağlantısını kopyalayın.

slow türk radyo dinle

Adım 3. Şarkıları aratın.

Snaptube’un arama motorunu kullanarak, kopyaladığınız şarkı listesini aratın. İndireceğiniz şarkı listesinin oldukça kısa bir süre içinde ekranda belirdiğini göreceksiniz.

slow türk dinle canlı

Adım 4. İndirmeye başlayın.

Ekranın aşağısındaki İndir tuşuna dokunarak indirme işleminin son adımına geçebilirsin. Son adımda, ekrandaki format ve kaliteler arasından istediğiniz bir ikiliyi seçin. Bu kadar!

Slow Türk canlı radyosu veya başka bir radyo fark etmez, Snaptube ile her radyonun şarkılarına erişim sağlayabilirsiniz! İyi eğlenceler!

intern on Aug 15, 2022

Categories