Şarkı Evreni müzik ve radyo kategorisinde yer alan bir uygulamadır. Pek çok kişi Şarkı Evreni indir araması yaparak bu yazılımı cihazlarına yüklemektedir. Bir müzik indirme uygulaması olan Şarkı Evreni sadece birtakım işletim sistemlerinde çalışır. iOS sürümü bulunmayan uygulama ancak HarmonyOS ve Android cihazlarda çalışmaktadır.

Başka işletim sistemine sahip olan telefonlarda bu uygulamayı kullanmak mümkün değildir. Şarkı Evreni yükle işlemi Google Play Store ve Huawei AppGallery üzerinden gerçekleştirilebilir. Fakat ne yazık ki Şarkı Evreni PC sürümü bulunmamaktadır.

Bölüm 1: Şarkı Evreni Ücretsiz mi?

Müzik severler popüler indirme uygulamasının ücretli olup olmadığını merak etmektedir. Fakat Şarkı Evreni indir işlemi tamamen ücretsizdir. Dolayısıyla müzik indirme uygulamasını bedava bir şekilde telefonunuza yükleyebilirsiniz. Pek çok kişinin müzik evreni olarak arattığı uygulamanın bir web sürümü bulunmadığını belirtelim.

Şimdi Şarkı Evreni yükle işleminin yanı sıra değerlendirebileceğiniz Snaptube uygulamasına göz atalım. Şarkı Evreni aksine Snaptube çok daha fazla platformda yer almaktadır. Sevilen müzik indirme uygulaması ile video ve çeşitli görsel içerikler de indirilebilmektedir. Sizler için Snaptube özelliklerini listeledik. Müzik evreni olarak da bilinen uygulamanın aksine Snaptube ile görsel içerikler de indirilebilmektedir.

Bölüm 2: Snaptube Özellikleri Nelerdir?

Snaptube her gün binlerce kullanıcıya sınırsız indirme fırsatı sunar. 480p’den 4K’ya kadar çözünürlük destekleyen Snaptube ile müzik indirmek saniyeler sürer. Ücretsiz MP3 indir işleminin başarılı alternatifi hakkında bilmeniz gerekenleri derledik.

müzik evreni indir

Ücretsiz İndir

1. Farklı İndirme Seçenekleri

Snaptube ile hem video hem de şarkı indirmek mümkündür. Şarkıları MP3 ya da M4A formatında indirebilirsiniz. Videoları ise farklı çözünürlüklerde indirerek boyutlarını ayarlayabilirsiniz.

2. Tamamen Bedava

Tamamen bedava olan Snaptube’un hiçbir noktasında ödeme yapmanıza gerek kalmaz. Uygulamadan bedava olarak şarkı indirebilirsiniz.

3. Reklamlara Yer Yok

Snaptube ile indirme yaparken uzun ve zorunlu reklamlar izlemenize gerek kalmaz. Reklamsız ve hızlı bir indirme fırsatı elinize geçer.

4. Kişisel Bilgileriniz İstenmiyor

Snaptube hiçbir noktada kişisel bilgilerinizi talep etmemektedir. Geniş indirme seçeneklerinden faydalanırken özel verileriniz istenmez.

5. Hızlı Şarkı İndirme Fırsatı

Snaptube ile sadece saniyeler içerisinde dilediğiniz şarkıyı indirebilirsiniz. Şarkılarınız kolaylıkla telefonunuza kaydolacaktır.

6. Hesap Oluşturmaya Gerek Yok

Snaptube ile yapacağınız hiçbir indirme için hesap oluşturmanıza gerek yoktur. Uygulamayı eposta ve şifre girmeden kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Bölüm 3: Snaptube Şarkı İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Yukarıda da anlattığımız gibi Snaptube şarkı indirme işlemi konusunda harika bir çözüm sunar. Her gün binlerce kişi tarafından tercih edilen program ile 50’den fazla sosyal medya ortamında indirme yapabilirsiniz. TikTok, Twitter, Facebook, Instagram ve WhatsApp Snaptube’un desteklediği platformlardan sadece birkaçıdır. Dilediğiniz kadar uygulama üzerine sınırsız indirme Snaptube ile mümkün hale gelir.

Şarkılar doğrudan telefonunuzun hafızasına kaydolur. Bu sayede internet bağlantısı zorunluluğu da ortadan kalkar. Çevrimdışı şarkı dinleme için telefonunuzun çalma listesini açabilirsiniz. İşte, yolculukta ya da bağlantı olmadığı yerlerde telefonunuzdaki müzikleri açabilirsiniz. Bu sayede Şarkı Evreni yükle işlemine de gerek kalmayacaktır. Snaptube’un kurulum işlemi ise oldukça kolaydır ve birkaç dakikayı aşmaz.

Adım 1: Ücretsiz müzik indirme uygulamasını kurmak için Snaptube APK işlemini tamamlayın.

Müzik severlerin bir numaralı tercihi olan Snaptube uygulamasını birkaç dakika içerisinde telefonunuza kurabilirsiniz. Bunun için uygulamanın resmi internet sitesine ulaşın ve ana sayfadan Snaptube APK dosyasını indirin.

Birinci adımı tamamlamadan önce telefonunuzun ayarlarında küçük çaplı bir değişiklik yapmanız gerekiyor. Cihazınızın Gizlilik ve Güvenlik sekmesine geçiş yapın. Bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemeye izin ver iznini işaretleyin. Böylece hiçbir problem yaşamadan kurulum sürecini tamamlayabilirsiniz.

Adım 2: Telefonunuza kaydetmek istediğiniz şarkının bağlantısını kopyalayın.

İndirmek istediğiniz şarkının bağlantısı genellikle gönderi ayarlarında yer alır. Ya da paylaş butonuna basarak şarkının bağlantısını görüntüleyebilirsiniz. Bağlantının üzerine basılı tutun ve kopyalayın.

şarkı evreni müzik indir

Adım 3: Kopyalamış olduğunuz URL’yi Snaptube uygulamasına yapıştırın.

Arama çubuğuna yapıştırdıktan sonra uygulama içerisinde aratın. Karşınıza çıkan sonuçlardan dilediğinizi seçerek şarkıyı indirin. İndirme işleminden önce kalite ve format seçeneklerinden seçim yapabileceğinizi unutmayın.

şarkı evreni ücretsiz indir

Snaptube müzik indirme işlemine dair bilmeniz gereken her şeyi listeledik. Android telefonlardaki bir numaralı indirme uygulaması Snaptube ile size iyi eğlenceler dileriz. Snaptube ailesine hoş geldiniz, bol indirmeler!

intern on Aug 30, 2022

Categories