Rusça şarkılar, her ne kadar İngilizce veya Fransızca şarkılar kadar dinlenmese de azımsanmayacak bir kesim tarafından dinlenmeye devam ediyor. Genellikle rap türünde yapılan bu şarkıların herhangi birine, internetteki “edit” videolarından birinde denk gelmiş olma olasılığınızın oldukça yüksek olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz çünkü özellikle son zamanlarda, internet Rusça müzik ile çalkalanıyor. Peki, çoğumuzun sözlerini dahi anlayamadığı bu şarkı türünün en iyi eserleri neler? Rusça şarkı indirmenin veya dinlemenin kolay bir yolu var mı? İşte, bu soruların hepsinin cevabını bugünkü yazımızda bulabilirsiniz.

Bölüm 1. Rusça Şarkıların En İyileri Burada: En Popüler Rusça Şarkılar

İnternette iyi bir Rusça şarkı listesi bulmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Özellikle, bu aramayı Türkçe bir şekilde gerçekleştiriyorsanız bu durum, iki kat daha zor olabiliyor çünkü daha önce de belirttiğimiz gibi ülkemizde Rusça şarkılar çok fazla dinlenmiyor. Tabii ki de Rusça şarkılara her yerde karşınıza çıkabilir ancak bu şarkıları sürekli dinleyen sadece küçük bir kesim bulunuyor. Eğer sizler de bu ufak kesimdenseniz veya Rusça müzik türüne giriş yapmak fakat bu girişi hangi Rusça şarkı ile yapacağınızı bilmiyorsanız, aşağıdaki listeye göz atarak bu konuda yardım alabilirsiniz.

 • Lusya Chebotina – The Sun of Monaco
 • Khabib and Vanya Dmitrienko – Postcard
 • Galibri & Mavik – Federico Fellini
 • Jarakhov & Markul – I’m In the Moment
 • Dabro – The Clock Says oo
 • NILETTO – Someone Like You
 • HammAli & Navai – Little Bird
 • Dima Bilan, Zivert – It Was Love
 • MIA BOYKA, T-Killah – Flower Petal
 • Vanya Dmitrienko – Venus-Jupiter

Bölüm 2. Snaptube’u Tercih Etme Sebepleri: Snaptube’un Eşsiz Özelliklerini Keşfedin

Bu bölümde, bir önceki kısımda bahsettiğimiz Rusça şarkıları indirmenizi sağlayacak uygulama olan Snaptube’dan bahsedeceğiz. Peki, Rusça müzik indirme işlemi için neden Snaptube’u tercih etmelisiniz? Bunun, birçok farklı sebebi bulunuyor. Tabii ki de bu sebeplerin en başında Snaptube’un tamamen ücretsiz, güvenli ve reklamsız olmasını gösterebiliriz. 350 milyondan fazla kullanıcı sayısıyla alanındaki her uygulamayı geride bırakmayı başarmış Snaptube, sadece ücretsiz veya reklamsız olmasıyla da öne çıkmıyor. Hemen aşağıda, Snaptube’un eşsiz özelliklerinden en önemlilerini bulabilirsiniz.

efsane rusça şarkı

Ücretsiz İndir
 • Yüksek kalite MP3 veya 4K çözünürlüğe kadar MP4 indirebilir.
 • Resim İçinde Resim modu ile uygulamayı kullanırken diğer işlemlerinize ara vermemenizi sağlar.
 • Otomatik Gece Modu ile gözlerinizi korur.
 • Twitter, Instagram, Facebook gibi en popüler platformlara ek olarak 50’den fazla platformdan her türlü medya dosyasını (fotoğraf, video, ses vb.) indirebilmenizi sağlar.
 • Basit ve kullanıcı dostu arayüzü ile kaç yaşında olursanız olun, hiçbir zorluk yaşamadan kullanabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi Snaptube’un özellikleri saymakla bitmiyor. Rusça şarkılar indirme konusunda bir numara olan bu uygulamayı nasıl kuracağınızı ve kullanacağınızı merak ediyorsanız, bir sonraki bölüme göz atabilirsiniz.

Bölüm 3. Sevilen Rusça Şarkıları Kolayca İndirin: Snaptube Rehberi

Snaptube’u kullanmak için karmaşık adımlar uygulamanıza veya karışık kullanım videoları izlemenize gerek yok! Uygulamayı kullanmak için tek yapmanız gereken aşağıdaki 4 basit adımı uygulamak. Bahsedeceğimiz 4 basit adım sayesinde Snaptube ile bütün Rusça şarkı indir ve Rusça müzik dinle işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Adım 1. Kurulumu tamamlayın.

Kurulum dosyasını indirmek için Snaptube’un internet sitesini ziyaret edin. Burada bulunan dosyayı indirip, çalıştırarak Snaptube’un kurulumunu tamamlayabilirsiniz.

Adım 2. Rusça şarkıyı seçin.

İndirmeye karar verdiğiniz Rusça şarkıyı açın ve şarkının bağlantısını kopyalayın. Bağlantı kopyalama işlemini gerçekleştirdikten sonra bir sonraki adıma geçebilir ve Snaptube’u kullanmaya başlayabilirsiniz.

rusça şarkılar mp3 indir

Adım 3. Rusça şarkının bağlantısını Snaptube’un arama motoru ile aratın.

Kopyaladığınız şarkı bağlantısını Snaptube’un arama motoruna yapıştırarak aratın.

rusça radyo dinle

Adım 4. İndirmeyi başlatmak için gerekli seçimleri yapın.

Şarkının kalitesine ve formatına karar verdikten sonra istediğiniz kalite-format ikilisine dokunarak indirme işlemini başlatın.

Her dilden şarkıyı kolaylıkla indirebileceğiniz Snaptube’u kullanmak işte bu kadar kolay! Uygulamanın internet sitesini ziyaret ederek uygulamayı indirebilir ve Snaptube ailesine katılabilirsiniz. İyi eğlenceler!

intern on Aug 28, 2022

Categories