Telifsiz müzikler özellikle içerik üreticilerinin en iyi dostlarıdır. Telifsiz müzik anlamı üzerine odaklanmadan önce telif haklarına odaklanmak gerekir. Telif, bir üreticinin eseri üzerindeki hakları işaret eder. Bu haklar sayesinde eserin aidiyeti korunur ve izinsiz kullanım şansı ortadan kalkar. Telif hakkı bunulan eserlerin izinsiz olarak kullanılması da telif hakkı ihlaline girer.

İşe bu yüzden pek çok kişi telifsiz müzik aramaktadır. Böylece ticari ya da kişisel amaçlar için bu şarkılar kullanılabilir. Örneğin bir video üreticisi eserinde telifsiz şarkı kullanmayı tercih eder. Böylece hukuki boyutta problem yaşamaktan kaçınır. Bu yazımızda telif hakkı olmayan müzikler konusunda detaylı bir rehber oluşturduk.

Bölüm 1: Telifsiz Müzik Nasıl Bulabilirim?

Telifsiz şarkılar konusunda başvurabileceğiniz pek çok platform vardır. Bu platformlar belli bir miktar karşılığında onlarca telifsiz şarkıya erişim fırsatı sunar. Böylece farklı türlerde ticari koruması bulunmayan şarkıları dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Fakat belirttiğimiz üzere bu ödeme gerektiren bir yöntemdir. Telifsiz müzik indir işlemini bedava bir şekilde yapmak da mümkündür.

İnternette yapacağınız aramalarda telifsiz kalıbını kullanabilirsiniz. Bir şarkının telif hakkı ile korunup korunmadığını anlamanın çeşitli yöntemleri bulunur. Şarkının adını aratarak haklarına göz atabilirsiniz. Popüler parçaların neredeyse tamamı telif hakları ile korunmaktadır. Dolayısıyla indirmeden önce şarkının açıklama kısmına göz atmanızda fayda vardır.

Diğer tarafta telifsiz müzikler de az sayıda değildir. 50’yi aşkın uygulama üzerinden telifsiz müzik indirebilirsiniz. Sadece saniyeler içerisinde telif hakkı olmayan müzikler cihazınıza kaydolacaktır. Bunun en iyi yöntemi ise Snaptube tarafından sunulur.

Bölüm 2: İşte Birbirinden Harika Snaptube Özellikleri

Snaptube Android işletim sistemine sahip telefonlarda bir numaralı indirme uygulamasıdır. Popüler program ile video indirebilir ve şarkı kaydedebilirsiniz. Snaptube ile telifsiz şarkılar indirmek bağlantı kopyalama ile gerçekleşir. Sizler için uygulamanın en başarılı özelliklerini listeledik.

telifsiz müzik indir mp3

Ücretsiz İndir

1. Bedava MP3 İndirme Fırsatı

Snaptube ile MP3 ve M4A uzantılarında indirme yapabilirsiniz. Tüm indirme seçeneklerini tamamen ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

2. Yüksek Çözünürlükte Video İndirme

Snaptube ile telifsiz müzik indir işleminin yanı sıra video da indirebilirsiniz. 4K çözünürlükte indirme bile yapmak mümkündür.

3. Tamamen Bedava

Snaptube tamamen ücretsiz bir uygulamadır ve indirme sürecinin hiçbir noktasında ödeme talep edilmez.

4. Sınırsız İndirme

Sınırsız indirme fırsatı da Snaptube’un geniş özellikleri arasında kendine yer buluyor. Video ve şarkı indirme konusunda herhangi bir kısıtlama bulunmuyor.

5. Hesap Açma Zorunluluğu Yok

Snaptube kullanmak için hesap oluşturmaya gerek kalmıyor. Kaydolmadan ve eposta adresi girmeden şarkı indirebilirsiniz.

6. Reklamsız Bir Deneyim

Snaptube indirme sürecinde kullanıcılarına reklamsız bir deneyim sunuyor. Bu yönüyle uygulama pek çok kullanıcının beğenisi topluyor.

Bölüm 3: Snaptube ile Müzik İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Snaptube ile telifsiz müzikler telefonunuza göz açıp kapayıncaya kadar indirilebilir. İndirdiğiniz şarkıları projelerinizde ve görsel içeriklerinizde kullanabilirsiniz. Bununla beraber internet bağlantısı olmadığında da şarkıları dinleyebilirsiniz. Daha sonra telif hakkı uyarısı alma riski de ortadan kalkar. Ticari amaç bulunan videolarınızda telifsiz şarkılar kullanmak Snaptube ile çok daha kolay bir hale geliyor.

Adım 1: Snaptube kurulum işlemini tamamlayın.

Snaptube yükleme işlemi için uygulamanın APK’sını resmi internet sitesinden indirmeniz gerekiyor. Bunun için telefonunuzdaki tarayıcıyı açarak arama çubuğuna Snaptube yazın. Çıkan internet sitesinden Snaptube APK uygulamasını saniyeler içerisinde indirebilirsiniz.

İndirme işleminden sonra telefonunuzun ayarlar ekranının açın. Ayarlar menüsünden Gizlilik ve Güvenlik sekmesine ulaşın. Karşınıza çıkan pencerede “bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemeye izin ver” iznini tespit edin. Bu iznin yanında yer alan onay butonuna basın. Snaptube APK kurulum işlemini bu değişiklikten sonra sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Adım 2: İndirmek istediğiniz telifsiz şarkı bağlantısını kopyalayın.

Yükleme işlemini bitirdikten sonra indirmek istediğiniz şarkının URL bağlantısını kopyalayın. Bağlantıyı gönderi ayarlarından bulabilir ve üzerine basılı tutarak kopyalayabilirsiniz.

telifsiz müzik indir ücretsiz

Adım 3: Kopyalamış olduğunuz URL’yi uygulama arama çubuğuna yapıştırın.

Snaptube uygulamasını açın ve arama çubuğuna kopyaladığınız bağlantıyı yapıştırın. Arama yaparak Snaptube üzerinde indirmek istediğiniz şarkıyı bulun. Kalite ile format seçeneklerini belirledikten sonra indirme işlemini başlatın.

intro müzikleri telifsiz
Snaptube ile şarkı indirmek birkaç dakikayı aşmayacak bir işlemdir. Yukarıdaki adımları izleyerek siz de dakikalar içerisinde şarkı indirmeye başlayabilirsiniz.

intern on Aug 30, 2022

Categories