Aşk duygusunu doruklarda yaşamamızı sağlayacak en önemli şeylerden birisi de müziktir. Arka planda çalan bir romantik şarkı, insanın duygusunu o kadar çok değiştirebilir ki; inanamazsınız. Peki, böyle bir duygu yaşamak için hangi romantik şarkılar tercih edilmeli, biliyor musunuz? Merak etmeyin, bugün öğreneceksiniz! En iyi romantik aşk şarkıları listesini ve bu listede bulunan herhangi bir şarkıyı romantik şarkı indirme işlemi yaparak indirmeyi, bu yazı sayesinde öğreneceksiniz.

Bölüm 1. Romantik Şarkıların En İyileri

Romantik şarkılar denildiğinde aklınıza binlerce farklı şarkı gelebilir. En bilindik sanatçılardan en yeni sanatçılara kadar oldukça geniş bir sanatçı topluluğunun şarkı çıkardığı bir tür olan romantik müzik türü, bu kadar fazla sayıda şarkı çıkarılmasına rağmen yine de çok fazla kaliteli esere sahip olan bir tür değil. Bu bölümde, binlerce farklı romantik şarkı arasından en iyi 20 romantik şarkıyı sizlerle paylaşacağız. Paylaştığımız şarkıları kendiniz dinleyebilir veya sevgilinize armağan edebilirsiniz.

 • Nalbur – İlk Gördüğümde Anladım
 • Cihan Mürtezaoğlu – Sen Banasın
 • Sahte Rakı – Seni Çok İstiyorum
 • Ali Meydanioğlu – Seninle
 • Şekersiz – Sımsıcak Bir Uykusun
 • Açık Seçik Aşk Bandosu – Artık Gitme
 • Birkan Nasuhoğlu, Elçin Orçun – Varsa Yoksa
 • Şebnem Ferah – Kalbim
 • Rafet El Roman – Seni Seviyorum
 • Nil Karaibrahimgil – Bizi Anlatsam
 • Bağzıları – Ellerin
 • Ufuk Beydemir – Ay Tenli Kadın
 • Ayten Alpman – Ben Varım
 • Kenan Doğulu – Tencere Kapak
 • Nil Karaibrahimgil – Resmen Aşığım
 • Tarkan – Beni Çok Sev
 • Teoman – Kim
 • Kargo – Yıldızların Altında
 • Redd – Nefes Bile Almadan
 • Kenan Doğulu – Tencere Kapak

Bölüm 2. Sevgiliye Armağan Edilecek Romantik Şarkıları Öğrenin

Yukarıda bulabileceğiniz listeden bir şarkıyı sevgilinize göndermek isterseniz, hangisini gönderirsiniz? Büyük ihtimalle bu konuda kararsız kalacaksınız çünkü yukarıda bahsettiğimiz şarkıların hepsi birbirinden güzel romantik aşk şarkıları. Sizlere, bu konuda da yardımcı olacağız ve yukarıdaki romantik şarkılar arasından sevgilinizle paylaşabileceğiniz en iyi romantik müzik şarkılarını listeleyeceğiz.

Ufuk Beydemir – Ay Tenli Kadın

Bir zamanlar her gencin dilinde dolaşan Ay Tenli Kadın şarkısı, şüphesiz ki sevgilinize armağan edebileceğiniz en iyi romantik müzik türünde eserlerden birisi. Genelde gençler tarafından dinlenen fakat yine de her yaştan kesime hitap eden Ufuk Beydemir’in bu şarkısını sevgilinize armağan ederseniz, pişman olmayacağınıza emin olabilirsiniz.

Şebnem Ferah – Kalbim

Bu sefer de biraz daha orta yaşlı kesime hitap eden bir şarkı paylaşmak istiyoruz. Türk modern rock türünün en iyi temsilcilerinden birisi olan Şebnem Ferah, bu şarkısında romantizm duygusu ile rock türünü müthiş bir şekilde birleştirerek, müthiş bir şarkı ortaya çıkarmayı başarmış.

Rafet El Roman – Seni Seviyorum

Biraz daha eskiye gitmeye ne dersiniz? Usta isim Rafet El Roman’ın müzik kariyerinin ilk yıllarında kaleme aldığı bu şarkı, romantizmin doruklarına çıkmanız için gereken her şeye sahip.

Bölüm 3. Snaptube ile Romantik Şarkıları İndirme Rehberi

Romantik şarkıları indirmek veya dinlemek için kullanabileceğiniz uygulamaların başında Snaptube uygulamasının geldiğini söyleyebiliriz. İster romantik ister başka türde bir şarkı olsun, Snaptube ile sadece saniyeler içinde dinleyebilir veya indirerek daha sonra çevrimdışı bir şekilde dinleyebiliriz. Bütün bu işlemleri hiçbir ücret ödemeden ve sınırsız bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayan Snaptube, aynı zamanda 50 farklı platformdan da medya dosyası (fotoğraf, video, ses) indirebilmenizi sağlıyor. Tabii, Snaptube’un özellikleri sadece bunlarla sınırlı değil. Snaptube’un bütün özelliklerini deneyimlemek için kesinlikle uygulamayı kurmanızı ve kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Bunu yapmak için ise sizler için hazırlamış olduğumuz ve hemen aşağıda bulabileceğiniz Snaptube rehberindeki adımları uygulayabilirsiniz.

roman şarkıları

Ücretsiz İndir

Adım 1. Snaptube uygulamasını Android telefonunuza indirin ve kurun.

Uygulamayı kurmanızı sağlayacak APK dosyasını indirmek için uygulamanın internet sitesini ziyaret edebilir ve ana sayfada bulunan İndir butonu aracılığıyla APK dosyasını indirebilirsiniz. Daha sonra, dosyayı çalıştırarak kurulum işlemini tamamlayabilirsiniz.

Adım 2. Şarkının linkini panoya kopyalayın.

İndirmek istediğiniz romantik şarkının linkini, tarayıcınızın üst kısmında bulabilir ve kopyalayabilirsiniz.

romantik şarkılar master romantik şarkılar

Adım 3. Şarkının linkini kullanarak bir arama gerçekleştirin.

Kopyaladığınız şarkı linkini, Snaptube’un ana sayfasında bulunan arama motoru ile aratın. Ayrıca bu arama motoruna, şarkı ile ilgili anahtar kelimeler yazarak da bir arama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

romantik şarkı sözleri

Adım 4. Şarkıyı indirmeye başlayın.

Ekranın alt kısmındaki İndir butonuna dokunun ve istediğiniz kalite ile formatı seçerek indirme işlemini başlatın.

Romantik şarkıları indirmek için bir uygulama aramaktan kurtulmak istiyorsanız, Snaptube’a göz atmanız yeterli olacaktır. Snaptube’u bir kere kullanmaya başladıktan sonra kullanmayı bırakamayacağınıza eminiz. İyi eğlenceler!

intern on Aug 29, 2022

Categories