Türkiye’de hizmet veren pek çok nostalji radyosu bulunuyor. Bu radyoların bazıları pek parlak bir yayın hayatına sahip olmasalar da bazıları, oldukça uzun süredir kaliteli bir şekilde nostaljik şarkıları kullanıcılar ile buluşturmaya devam ediyorlar. Bugün de nostalji şarkılar denildiğinde akla ilk gelen radyo istasyonlarından birisi olan Pal Nostalji canlı radyosunu sizlere tanıtacağız. Ayrıca, bu radyoda denk geldiğiniz nostaljik şarkıları nasıl tamamen ücretsiz ve güvenli bir şekilde indirebileceğinizden de bahsedeceğiz. Sizlere tanıtacağımız eşsiz bir program olan Snaptube ile Pal Nostalji canlı radyosunda denk geldiğiniz bir şarkıyı indirmenin ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz.

Bölüm 1. Nostaljiye Doymak: Pal Nostalji FM

2007 yılında kurulan Pal FM’in altyapısı ve tecrübesine sahip olan Pal Nostalji, yeni sayılabilecek fakat oldukça iddialı ve kaliteli bir nostalji radyosu olarak karşımıza çıkıyor. “Bu şarkılar unutulmaz” sloganını benimseyen ve bu sloganı yaşatmaya özen gösteren Pal FM Nostalji ile yılların eskitemediği, en sevdiğiniz nostalji şarkılar ve sanatçıları dinleyebilir ve adeta bir zamanda yolculuk yapabilirsiniz.

2016 yılında yayın hayatına başlayan Pal FM Nostalji, çok kısa bir sürede Nostalji seven yüzbinlerce dinleyicinin tek durağı olmayı başardı. Günümüzde radyo istasyonlarının büyük bir kısmının batışa doğru sürüklendiğini ve eski popülerliklerini koruyamadıklarını düşündüğümüzde, Pal Nostalji canlı radyosunun başarısının ne denli büyük bir başarı olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz.

Bölüm 2. Pal Nostalji FM’de Hangi Programları Dinleyebilirsiniz?

Bu bölümde, en kaliteli nostalji radyosu olan Pal Nostalji FM’in dinleyicilerine sunduğu en iyi programları bulabilirsiniz. Çoğu nostalji radyosuna göre çok daha iyi ve geniş bir program yelpazesine sahip olan Pal Nostalji, nostalji şarkılar dinlemek isteyen dinleyicileri için de birçok farklı program sunuyor.

Günaydın Türkiye (Fikret Kocamaz)

Pal Nostalji’nin geniş nostalji şarkılar yelpazesindeki şarkılar eşliğinde güne uyanın! Dünya ve Türkiye’nin gündeminin, hava ve yol bilgilerinin, ilginç sosyal medya yorumlarının paylaşıldığı bu enfes programda Fikret Kocamaz’a eşlik edebilir ve müthiş bir Pal Nostalji dinle deneyimi yaşayabilirsiniz.

Neydi O Günler (Betül Tunca)

Betül Tunca’nın yılların eskitemediği şarkıları günümüze taşıdığı ve yoğun geçen bir haftada rahatlamanızı sağladığı bu programda, her yıldan nostaljik şarkılar dinleyebilir ve az da olsa haftanın yorgunluğunu üstünüzden atabilirsiniz.

Unutulmayanlar (Hakan Küfündür)

Nostaljinin doruk noktasını yaşamak istiyorsanız bu program size göre! Hakan Küfündür ile bazen 70’lere bazen ise 45’lere dahi gidebileceğiniz bu radyo programında, müzik ve sanat tarihinde bir yolculuğa çıkabilir ve o eski güzel günlere dönebilirsiniz.

Zamanda Yolculuk (Kaan Gökman)

Kaan Gökman gibi kaliteli bir ismin müzik kariyerini 70’ler, 80’ler ve hatta 90’lar ile karıştırarak sunduğu bir program olan Zamanda Yolculuk ile çok güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Türkçe Pop’un unutulmaz şarkılarının ağırlıkta olduğu bu programda efsane şarkıların hikayelerini dinleyebilir, eskileri hatırlayabilirsiniz.

Bölüm 3. Snaptube ile Çevrimdışı Radyo Dinlemek: Nasıl Yapılır?

Pal Nostalji Radyosu gibi çeşitli radyo istasyonlarının dinleyicileri ile paylaştığı birbirinden güzel şarkıları çevrimdışı olarak dinlemek için Snaptube’u kullanabilirsiniz. Birçok farklı kalitede ve formatta nostalji şarkılar indirmenize olanak sağlayan Snaptube ve onun basit, herhangi bir teknik bilgi gerektirmeyen kullanımı ile sadece saniyeler içinde istediğiniz şarkıyı telefonunuza indirebildiğinizi gördüğünüzde çok şaşıracaksınız! Ayrıca, uygulamanın sahip olduğu 50’den fazla platform desteği ile sadece çevrimdışı Pal Nostalji dinle işlemi değil, birçok farklı işlem yapabilirsiniz.

nostalji radyo dinle

Ücretsiz İndir

Adım 1. Kurulum için gerekli olan APK’yi indirin.

Snaptube’u kurmak için Google Play yerine bir APK dosyası kullanmalısınız. Bu dosyayı, Snaptube’un internet sitesinde bulabilir ve oldukça kısa bir sürede indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosyayı çalıştırarak ve ekrandaki yönergeleri uygulayarak ise kurulumu tamamlayabilirsiniz.

İlk defa APK kuruyorsanız, kuruluma başlarken ekranda beliren talimatları uygulamayı unutmayın.

Adım 2. Sevdiğiniz nostalji şarkıları bulun.

İndirmek için bir nostalji şarkı bulduğunuzda, şarkının bağlantısını kopyalayın ve indirmeye başlamak için bir sonraki adıma geçiş yapın.

radyo nostalji dinle

Adım 3. Snaptube’u kullanarak nostalji şarkı aratın.

Kopyaladığınız nostalji şarkı bağlantısını, Snaptube’un arama motoruyla aratın.

pal nostalji canlı dinle

Adım 4. Nostalji şarkı indirme işlemini başlatın.

İndireceğiniz nostalji şarkı ekranda belirdikten sonra İndir butonuna basın. Daha sonra, şarkıyı indirmek için bir kalite ve format seçimi yapın ve indirme işlemini başlatın.

O eski güzel günlere gitmek ve internetiniz olmasa bile nostaljinin dibine vurmak istiyorsanız hemen Snaptube’u indirin ve çevrimdışı Pal Nostalji dinle işlemi yapın! İyi eğlenceler!

intern on Aug 15, 2022

Categories