Dinlediğiniz herhangi bir şarkıyı indirmek istediğinizi düşünün. Bu işlemi nasıl yapabileceğinizi biliyor musunuz? Bu işlemi yapmak gayet kolay olsa da bunun için MYT müzik indirme programı gibi popüler bir müzik indirme programı seçmelisiniz. Tabii, bir müzik indirme programının popüler olması, o programın kaliteli veya güvenilir olduğunu kanıtlamaz. Özellikle MYT Müzik, bu konuda çok fazla soruna sebep olan bir uygulama olarak öne çıkıyor. Programın bolca reklam ve bazen kötü amaçlı yazılım içeren dosyalar barındırması, çoğu kullanıcının programı kullanmayı bırakmasına ve yeni alternatifler aramasına yol açtı. Bu yazıda da bu alternatiflerin en iyilerinden bahsedeceğiz. Böylece, MYT müzik indir işlemi için bir alternatif aramaktan kurtulabilirsiniz.

Bölüm 1. En İyi Ücretsiz MYT Müzik Alternatifleri

Aşağıdaki listede, MYT müzik indir işlemi yapmak için kullanabileceğiniz en iyi alternatifleri bulabilirsiniz. Listedeki bütün programlar, ücretsiz ve kaliteli programlar olarak uzun yıllar boyunca kullanıcılara hizmet vermeye devam ediyor.

Snaptube

Sınırsız sayıda, birçok farklı kalitede ve çözünürlükte medya dosyası indirmenize olanak sağlayan Snaptube, listemizin ilk sırasını süslüyor. 50’den fazla platformu destekleyen bu eşsiz MYT müzik indirme programı alternatifi, MYT MP3 indir işlemi yapmak için kullanabileceğiniz en iyi seçeneklerden birisi olarak öne çıkıyor. Snaptube hakkında daha detaylı bilgi için, yazımızın ikinci bölümüne göz atmayı unutmayın.

Tubidy

Popüler bir müzik indirme aracı olan Tubidy, hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir MYT müzik indir programı alternatifi. En ünlü platformların birçoğundan medya dosyası indirmenize olanak sağlayan Tubidy’i kullanmaya başlamak için programın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Music Paradise Pro

Diğer iki alternatife göre daha az platform desteği bulunsa da Music Paradise Pro ile istediğiniz şarkıları MP3 formatına dönüştürerek indirebilirsiniz.

iTubeGo

Böyle bir liste yapıp, iTubeGo’dan bahsetmemek olmaz. Yüzbinlerce kullanıcıya iTubeGo ile sadece birkaç tık ile milyonlarca şarkı arasından istediğiniz şarkıyı cihazınıza indirebilir ve dinleyebilirsiniz.

ByClick Downloader

Bilgisayarınıza kurup kullanabileceğiniz ByClick Downloader ile farklı formatlarda ve çözünürlüklerde medya dosyası indirebilirsiniz. Ayrıca, programın Premium versiyonu ile daha fazla özelliğe erişim sağlayabilirsiniz.

Audials Music

Audials Music ile Amazon Music, Soundcloud ve Spotify gibi müzik dinleme platformlarından şarkılar bulabilir ve bulduğunuz şarkıları telefonunuza veya bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Ücretli bir sürüme de sahip olan Audials Music, ücretsiz olarak da rahatlıkla kullanabileceğiniz bir MYT Müzik alternatifi.

4K Video Downloader

4K Video Downloader, ücretsiz olarak sınırlı sayıda indirme yapma imkânı sunması gibi büyük bir eksisi bulunsa da yine de oldukça kaliteli bir MYT Müzik alternatifi olduğundan dolayı listemizde kendine yer bulmayı başarıyor.

Freemake

Milyonlarca kullanıcısı bulunan Freemake ile yüzlerce farklı platformdan indirme işlemi yapabilirsiniz. 10 yıldır bu sektörde bulunan Freemake; güven ve kalite konusunda kendini kanıtlamış, uzun yıllardır en çok tercih edilen MYT MP3 indir işlemi yapabilen programlardan birisi olarak kullanıcıların beğenisini kazanmış bir araç olarak biliniyor. Sizler de Freemake’i denemek isterseniz programın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bölüm 2. MYT Müzik Alternatifi olarak Neden Snaptube’u Tercih Etmelisiniz?

Snaptube, MYT müzik indir işlemi yapma ve kullanım konusunda sağladığı kolaylık ile 350 milyondan fazla kullanıcının ilk tercih ettiği MYT müzik indirme programı alternatifi olmayı başarıyor. Tabii ki de Snaptube’un bu başarısının bir şans eseri olduğunu söyleyemeyiz. Bu müthiş program, birçok farklı özelliği ile diğer alternatiflerin arasından kendini sıyırıyor. Aşağıda, bu özelliklerin en önemlilerini bulabilirsiniz.

myt müzik mp3 indirmiyor

Ücretsiz İndir
  • Yüksek kalite MP3, 4K çözünürlükte MP4 indirme işlemi yapabilirsiniz.
  • Resim içinde resim modu ile aynı anda iki farklı işlem yapabilme imkanına sahipsiniz.
  • Basit ve efektif tasarımı sayesinde teknik bilgi gerektirmeden kullanabilirsiniz.
  • En popüler sosyal medya platformları da dahil olmak üzere 50’den fazla platformdan medya dosyası indirebilirsiniz.

Bölüm 3. Snaptube’u Kurmak ve Kullanmak: Ne Yapmalıyım?

Snaptube’u kullanmak için herhangi bir teknik bilgiye sahip olmanız gerekmediğini söylemiştik. Snaptube’un MYT müzik indir işlemini ne kadar kolay yaptığını görünce çok şaşıracaksınız. Bunun için tek ihtiyacınız olan şey, aşağıdaki adımları uygulamak ve gerisini Snaptube’a bırakmak!

Adım 1. Snaptube’u telefonunuza indirin ve kurun.

Snaptube’u kurmak için uygulamanın internet sitesini ziyaret edebilir ve APK dosyasını indirebilirsiniz. İndirdiğiniz APK’ya dokunarak ise kurulumu tamamlayabilirsiniz.

Adım 2. Şarkının linkini panoya kopyalayın.

İndirmek istediğiniz şarkının linkini, ekranın üst bölümünde bulabilir ve kopyalayabilirsiniz.

myt müzik dinle

Adım 3. Şarkı linki ile bir arama yapın.

Snaptube’u açıp, kopyalamış olduğunuz şarkı linkini aratın. Aratmak için Snaptube’un arama motorunu kullanabilirsiniz.

myt müzik video indirme

Adım 4. Şarkı indirin!

Alt kısımdaki İndir butonuna basın ve istediğiniz kalite-format seçiminizi gerçekleştirerek indirmeyi başlatın.

MYT MP3 indir konusunda alternatif aramaktan bıktıysanız listemizdeki programları deneyebilirsiniz. Ancak uzun bir süre kullanmak ve müzik indirmek haricinde birçok farklı işlemi de kolayca yapmak istiyorsanız, bütün bunların tamamını kolayca yapabilecek olan Snaptube’u denemelisiniz. Snaptube gibi eşsiz bir programı kullanmaya başladıktan sonra video veya müzik indirme konusunda başka herhangi bir programı ihtiyacınız kalmayacak!

intern on Aug 15, 2022

Categories