“En iyi müzik indirme sitesi” denildiğinde herkesin aklına farklı bir müzik indirme sitesi gelebilir. Bu, oldukça normal bir durum. Piyasada bu işlemi yapabilen o kadar fazla sayıda site bulunuyor ki bu müzik indirme siteleri arasından tam anlamıyla bir “en iyi müzik indirme sitesi” bulmak neredeyse imkansıza yakın bir duruma dönüşüyor. Bir şarkı indirme sitesi yüksek kalitede indirme yapabilirken; bir diğeri ise yüksek kalitede indirme yapamamasına rağmen çok fazla platformdan indirme işlemi yapabiliyor. Yani birinin eksiğini, bir diğeri kapamış oluyor. Bugün sizlere, genel olarak müzik indirme işlemi konusunda başarılarını kanıtlamış müzik indirme siteleri hakkında bilgi vereceğiz. Bu siteler aracılığıyla istediğiniz müzikleri rahatlıkla ve kolayca indirebileceksiniz.

Bölüm 1. Müzik İndirmek: Bu Konuda En İyi Siteler Hangileri?

Müzik indirme işlemi yapabilen birçok site bulunduğundan bir önceki kısımda bahsetmiştik. Bu bölümde ise uzun araştırmalarımız ve denemelerimiz sonucunda oluşturduğumuz en iyi müzik indirme sitelerini içeren listeyi bulabilirsiniz. Listede gördüğünüz her müzik indirme sitesi, güvenilirlik konusunda herhangi bir probleme sahip olmayan ve uzun yıllardır piyasada bulunup, bu konudaki kalitesini kanıtlayan sitelerdir.

Snaptube Online

Aslında Snaptube adındaki bir Android uygulamasının internet versiyonu olan Snaptube Online, basit fakat oldukça efektif bir şekilde müzik indirme sorununa bir çözüm getiriyor. Bu şarkı indirme sitesi, İnternet sitesindeki arama çubuğuna bir bağlantı veya anahtar kelime girerek, sadece saniyeler içinde istediğiniz herhangi bir şarkıyı indirebilmenize olanak sağlıyor. Eğer bir Android cihaza sahipseniz, Snaptube’un asıl güçlü olduğu nokta olan Snaptube uygulamasına göz atmanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz. Snaptube Online’ın yapabildiği her şeyi ve çok daha fazlasını yapabilen bu uygulama, bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak.

Myfree MP3

Myfree MP3’ün internet sitesindeki arama kısmına, indirmek istediğiniz şarkının adını yazabilir ve ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Sitenin en büyük eksisinin, bol reklam barındırması olduğunu söyleyebiliriz. Reklamları dert etmiyorsanız, Myfree MP3’e göz atabilirsiniz.

MP3Box

Bir başka ücretsiz şarkı indirme sitesi olan MP3Box, geniş bir sanatçı ve şarkı yelpazesine sahip bir site olarak karşımıza çıkıyor. Siteye girdikten karşınıza çıkan şarkılardan herhangi birine tıklayarak indirebilir veya bir şarkı aramak için arama motorunu kullanabilirsiniz.

MP3Juices

Basit kullanımıyla öne çıkan MP3Juices ile sadece saniyeler içinde istediğiniz bir şarkıyı indirmeniz mümkün. Siteye giriş yaptığınızda karşınıza çıkan arama motoruna, indirmek istediğiniz şarkının bağlantısını yapıştırarak veya şarkının adını yazarak indirme işlemine geçebilirsiniz.

BeeMP3

BeeMP3 sayesinde oldukça kolay bir şekilde birçok farklı platformdan şarkı indirebilirsiniz. İndirmenin başlaması için gereken uzun bekleme süreleri ve kalite seçimi olmaması gibi eksiler, BeeMP3’ü listenin sonuna itiyor.

GüncelMP3İndir

Eski veya yeni farketmeksizin oldukça geniş bir şarkı havuzuna sahip olan bu internet sitesi aracılığıyla sınırsız ve ücretsiz MP3 indirebilirsiniz.

DoremiZone

DoremiZone ile herhangi bir şarkıyı MP3 olarak indirebilirsiniz. Kalite seçimi bulunmaması gibi eksileri çok önemsemiyorsanız DoremiZone, güzel bir seçenek olabilir.

Free Music Archive

FMA sayesinde milyonlarca şarkıya erişim sağlayabilir ve bu şarkıları hiçbir ücret ödemeden indirebilirsiniz.

Bölüm 2. Müzik İndirmeyi Öğrenin

Kolayca ve ücretsiz bir şekilde müzik indirmek istiyorsanız, yukarıda bahsettiğimiz müzik indirme siteleri gibi bir müzik indirme sitesi kullanmalısınız. Neredeyse tamamı ücretsiz olan bu siteler, sadece birkaç dakika içinde istediğiniz müzikleri indirmenize ve bilgisayarınıza/telefonunuza kaydetmenize olanak sağlar. Bir sonraki bölümde, yukarıda bahsettiğimiz ilk ve bizce en iyi müzik indirme sitesi olan Snaptube Online’ı kullanarak nasıl müzik indirme işlemi yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Bölüm 3. Snaptube Online ile Müzik İndirin

Snaptube Online, çoğu kullanıcı tarafından piyasadaki en kolay kullanıma sahip müzik indirme sitesi olarak biliniyor. Sadece saniyeler içinde istediğiniz herhangi bir müziği bilgisayarınıza veya telefonunuza indirmenizi sağlayan bu eşsiz müzik indirme sitesini kullanmak için herhangi bir teknik bilgiye ihtiyacınız yok. Aşağıdaki adımları takip etmeniz, Snaptube Online ile kolayca müzik indirme işlemi yapmanızı sağlayacak.

en iyi müzik indirme sitesi ücretsiz

Adım 1. Snaptube Online şarkı indirme sitesini ziyaret edin.

Snaptube Online’in internet sitesini ziyaret ederek en sevdiğiniz şarkıları indirebilirsiniz.

Adım 2. Snaptube Online ile indirmek için şarkı seçin.

Bir şarkı seçtikten sonra ekranın üst kısmında bulunan şarkı bağlantısını panoya kopyalayın.

Adım 3. Bağlantıyı, Snaptube Online ile aratın.

Snaptube Online’ın ana sayfasında bulunan arama motorunu kullanın ve kopyalamış olduğunuz bağlantıyı aratın.

Adım 4. Gerekli seçimleri yaparak indirmeyi başlatın.

Snaptube Online’ın sunduğu kalite ve format seçeneklerinden bir çift seçerek indirmeyi başlatın.

Bu yazı sayesinde artık şarkı indirme siteleri arasında kaybolmak zorunda değilsiniz. Snaptube Online gibi şarkı indirme siteleri, müzik indirme gibi birçok işlemi yapmanıza ve kolayca müzik indirme deneyimi yaşamanızı sağlayacak! İyi eğlenceler!

intern on Aug 15, 2022

Categories