Piyasada binlerce farklı müzik indirme programı bulunuyor. Bu programların bazıları ücretsiz olurken; bazıları ise sizden çeşitli miktarlarda ödeme talep edebiliyorlar. Tabii, sadece bir müzik indirmek için yüksek miktarlarda ödeme yapmak doğru bir şey değil. Ayrıca, her ne kadar bu ücretli müzik indirme programlarına bir ödeme yapsanız da bu programların kaliteli veya güvenli olup olmadığından emin olma şansınız pek bulunmuyor. Bu nedenle, bu yazıda ücretli müzik indirme programları üzerinde değil de birkaç farklı ücretsiz müzik indirme programı üzerinde duracağız. Böylece, en iyi müzik indirme programları hakkında bilgi sahibi olabilecek ve bu programları kullanırken herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz. Ayrıca, bize göre bu uygulamalardan en iyisi olan Snaptube’u da sizlere tanıtacağız.

Bölüm 1. En İyi Ücretsiz Müzik İndirme Programları Listesi

Bu bölümde, piyasada bulunan binlerce farklı ücretsiz müzik indirme programı arasından en iyilerini sizlere tanıtacağız. Tahmin edebileceğiniz üzere bu müzik indirme programlarının sayılarının bu kadar yüksek olması; programlar arasından hangilerinin iyi, hangilerinin kötü olduğunu bulma işlemini de oldukça zorlaştırıyor. Çünkü her ne kadar ücretsiz olsalar da bu programların bazıları kötü amaçlı kişiler tarafından başka insanların cihazlarına zarar vermek veya bilgilerini çalmak adına tasarlanmış ve piyasaya sürülmüş programlar olabiliyorlar. Tabii ki de bu konuda sizlere yardımcı olmak adına hazırladığımız bu listedeki hiçbir müzik indirme programı böyle bir soruna sahip değil.

Snaptube

Bu tarz programları içeren çoğu listenin başında görebileceğiniz Snaptube, uzun yıllardır piyasada bulunan ve güvenilirliğini, kalitesini milyonlarca kullanıcıya kanıtlamış bir ücretsiz müzik indirme programı olarak öne çıkıyor. Programı kullanarak müzik indirmek dışında birçok farklı işlem gerçekleştirebilirsiniz. Detaylar için, makalenin 2.Bölüm’üne göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Tubidy

Snaptube ile Tubidy’nin birbirlerine karşı alternatif programlar olarak önerildiğine denk gelmiş olabilirsiniz. Tubidy, Snaptube’a yakın kalitede bulunan fakat birkaç minik problemden dolayı biraz geride kalmış bir ücretsiz müzik indirme programı olarak biliniyor. Program aracılığıyla birçok farklı kalitede müzik indirebilirsiniz.

Myt Müzik

Bir başka kaliteli program olan MYT Müzik de çoğu listede denk gelebileceğiniz bir program olarak öne çıkıyor. Uygulamanın arama kısmına istediğiniz şarkının adını yazarak istediğiniz müziği bulabilir, bulduğunuz müziği ister uygulama üzerinde dinleyebilir isterseniz de cihazınıza indirerek çevrimdışı bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Simple Mp3 Downloader

Simple MP3 Downloader ile YouTube’da denk geldiğiniz herhangi bir medya dosyasını kolaylıkla MP3’e dönüştürebilir ve cihazınıza indirebilirsiniz.

Music Paradise Pro

Music Paradise Pro da tıpkı bir önceki bahsettiğimiz şarkı indirme programı ücretsiz gibi YouTube vb. çeşitli platformlardaki videoları MP3 formatına dönüştürerek indirmenizi sağlar.

Bölüm 2. Neden Snaptube?

Bu listedeki en iyi müzik indirme programı olan Snaptube ile yapabileceklerinizin sınırı yok! Yazımızın ana konusu olan müzik indirme işlemine ek olarak daha birçok farklı işlem yapmanıza olanak sağlayan Snaptube, uzun bir süre daha çoğu listenin ilk sırasında olmaya devam edecek bir müzik indirme programı olduğunu herkese kanıtlıyor. Hemen aşağıda, Snaptube’un en iyi özelliklerinden birkaçını bulabilirsiniz.

müzik indir programı

Ücretsiz İndir
  • Ücretsiz, güvenli ve sınırsız bir şekilde medya dosyası indirebilir.
  • MP3 (mümkün olan en yüksek kalitede) ve MP4 (4K çözünürlüğe kadar) gibi iki önemli formatta dönüştürme ve indirme işlemi yapabilir.
  • Otomatik Gece Modu ile gözlerinizi korur.
  • 50’den fazla platformdan medya dosyası indirebilir.
  • Program içindeki oynatıcı ile programdan çıkış yapmadan en sevdiğiniz videoları izleyebilir, şarkıları dinleyebilirsiniz.

Bölüm 3. Snaptube Nasıl Kurulur ve Kullanılır?

Snaptube’u kurma ve kullanma konusunda hiç endişelenmenize gerek yok! Sadece birkaç dakika içinde hem programı kurabilir hem de Snaptube müzik indirme programı ile ilk müzik indirme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıdaki adımları uygulayın ve rahatça müzik indirmenin keyfini çıkarın!

Adım 1. Snaptube kurulumunu gerçekleştirin.

Şarkı indirme programı kurulumunu gerçekleştirmek için internet sitesinde bulunan APK dosyasını indirmeli ve dosyayı çalıştırarak kurulumu tamamlamalısınız.

Kurulum esnasında yaşayabileceğiniz sorunları önlemek için lütfen cihazınızın Ayarlar kısmına gidin ve üçüncü parti yazılımların kurulumuna izin verdiğinizden emin olun.

Adım 2. Bağlantı kopyalayın.

Şarkı indirme programı ile indirmek istediğiniz şarkı bağlantısını kopyalayın.

müzik indirme programı ücretsiz

Adım 3. Bağlantıyı aratın.

Bağlantıyı aratmak için Snaptube’u çalıştırın ve bağlantıyı uygulamanın arama bölümüne yapıştırın.
Bir alternatif olarak ise indirmek istediğiniz şarkının adını Snaptube’un arama motoruyla arayabilirsiniz.

müzik indirme programı pc

Adım 4. Ücretsiz indirme işlemini gerçekleştirin.

Şarkınız uygulamanın arama ekranında belirdikten sonra İndir tuşuna basın. Daha sonra, istediğiniz format ve kalite ikilisinin üstüne dokunun. İşte bu kadar!

Her geçen gün büyümeye devam eden Snaptube ailesine katılmak için daha neyi bekliyorsunuz? Hemen Snaptube’u kurun ve her geçen gün büyümeye devam eden Snaptube ailesiyle beraber ücretsiz müzik indirmenin keyfini çıkarın!

Bölüm 4. Sıkça Sorulan Sorular

Snaptube Müzik İndirme Programı her ne kadar çok kaliteli bir program olsa da insanların bu program hakkında çeşitli endişeleri ve soruları olabiliyor. Aşağıda, bizlere en çok sorulan soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

1-Müzik nereden indirebilirim?

Snaptube Müzik İndirme Programı ile müzik indirebilirsiniz. Bu program; Facebook, Twitter ve Instagram gibi 50’den fazla platformdan müzik indirmenize olanak sağlıyor.

2-Ücretsiz olarak müzik indirebilir miyim?

Evet, Snaptube ile ücretsiz ve tamamen güvenli bir şekilde müzik indirebilirsiniz.

3-İnternetsiz müzik nasıl dinlenir?

İnternetsiz müzik dinlemek için, dinlemek istediğiniz müziği indirmeniz gerekiyor. Bunun için Snaptube gibi bir araç kullanabilirsiniz. Müziği indirdikten sonra ise internetsiz bir şekilde dinleyebilirsiniz.

4-Bu uygulama ücretli mi?

Hayır, Snaptube’u kurmak veya kullanmak için herhangi bir ücret ödemek zorunda değilsiniz.

5-MP3 müzik nasıl indirilir?

MP3 müzik indirmek için aşağıdaki yönergeleri takip edebilirsiniz.

-Sevdiğiniz bir şarkının bağlantısını kopyalayın.
Genellikle “Paylaş” veya “Bağlantıyı Kopyala” isimlerinde görebileceğiniz butona tıklayarak şarkının bağlantısını kopyalayabilirsiniz.

-Kopyaladığınız bağlantıyı Snaptube uygulamasının arama motoru aracılığıyla aratın ve indirin.
Bağlantıyı, uygulamanın arama motoruna yapıştırın. Daha sonra, ekranda beliren indirme butonuna basıp, istediğiniz kalite ve formatı seçerek indirme işlemini başlatabilirsiniz.

intern on Oct 03, 2022

Categories