Sizler için birbirinden başarılı müzik uygulamaları listesi hazırladık. Kullanıcılarından ödeme talep etmeyen en iyi uygulamalar hangileridir? Tamamen ücretsiz müzik indirme uygulaması arayışında olanlar bu rehberde çözüm bulacak. Sizler için hazırladığımız makalede internetsiz müzik dinleme uygulamaları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Müzik stres dolu hayatımızı büyük oranda kolaylaştırıyor. Fakat geniş şarkı kütüphanesi sunan müzik uygulamaları genellikle kullanıcılarından ödeme talep ediyor. Mırıldanarak şarkı bulma uygulaması gibi bazı internet siteleri ise ücretsiz yanlarıyla öne çıkıyor. Hem ilginç özellikler sunan hem de şarkı dinlememizi sağlayan bedava programları listeledik.

Bölüm 1: En İyi 10 Ücretsiz Müzik Uygulaması – iOS & Android

Hem iOS hem de Android üzerinde ücret ödemeden şarkı dinlemenizi sağlayan programları sizler için listeledik.

1. Shazam

Shazam mırıldanarak şarkı bulma uygulaması gibi örneklerin önüne geçiyor. Günümüzdeki en başarılı şarkı bulma uygulaması olan Shazam sadece ses üzerinden parçaları tespit ediyor.

2. iHeartRadio

Tamamen ücretsiz bir uygulama olan iHeartRadio ile dilediğiniz kadar şarkı dinleyebilirsiniz. Bu program da en iyi müzik uygulaması arayışında bulunanların radarında.

3. SoundCloud

Bağımsız müzisyenlerin ve sanatçıların ilk adresi SoundCloud en başarılı müzik dinleme uygulaması örneklerinden biridir.

4. YouTube Music

Hem abonelik hem de ücretsiz sistemiyle çalışan YouTube Music pek çok noktada rakiplerinin önüne geçiyor. Devasa bir platform olan YouTube bu yönüyle beğeni topladı.

5. Pandora

Hem Android hem de iOS için en iyi internetsiz müzik dinleme uygulamaları üzerine bir araştırma yaptık. İşte bu noktada Pandora da karşımıza çıkan başarılı uygulamalardan biri oldu.

6. Fizy

Yerli bir müzik dinleme uygulaması olan Fizy sayesinde 35 milyon şarkıya erişim sağlayabilirsiniz. Fizy aynı zamanda internetsiz müzik dinleme uygulamaları arasında yer almaktadır.

7. TuneIn

TuneIn ücretsiz müzik indirme uygulaması ise özellikle sürekli seyahat edenlerin tercih edeceği bir program olacak. TuneIn Radio sayesinde radyolara da bağlanabilirsiniz.

8. Spotify

Spotify her ne kadar abonelik kısmıyla karşımıza çıksa da programın ücretsiz bir yanı da mevcut. Spotify ile tamamen bedava bir şekilde şarkı dinleyebilirsiniz. Fakat çevrimdışı dinleme için ödeme yapmanız gerekir.

9. TIDAL Music

Aylık 9.99 TL’den abone olabileceğiniz TIDAL Music ücretsiz kısmıyla 70 milyon şarkıyı kullanıcılara sunmaktadır.

10. Flow Music

Flow Music ile ücretsiz ve internetsiz müzik dinleme işlemi hiç olmadığı kadar kolay hale geliyor. İnternet bağlantısı zorunlu tutulmadan şarkı dinlenebiliyor.

Bölüm 2: Snaptube Özellikleri Nelerdir?

Tüm bu programların aksine Snaptube tamamen ücretsiz bir şekilde kullanıcılarla buluşuyor. Çevrimdışı şarkı dinleme konusunda en başarılı program Snaptube desek yeridir. Çünkü popüler müzik indirme uygulaması şarkıları doğrudan telefonunuza indirir. Bağlantı üzerinden şarkı indirme işlemi sayesinde çevrimdışı olduğunuzda müzikleriniz silinmez. Müzikler telefon hafızasında yer aldığı dilediğiniz an dinleyebilirsiniz.

müzik uygulaması indir

Ücretsiz İndir

Bölüm 3: Snaptube ile Şarkı İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Snaptube uygulamasını telefonunuza sadece birkaç dakikada yükleyebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

Adım 1: Snaptube uygulamasının APK dosyasını indirin ve telefonunuza kurun.

Mobil tarayıcınızı açın ve arama kısmına Snaptube APK yazın. Daha sonra resmi internet sitesinden Snaptube APK dosyasını indirin. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra telefonunuzun ayarlar penceresini açın. Burada yer alan Gizlilik ve Güvenlik penceresine geçiş yapın.

Bilinmeyen kaynaklardan yüklemeye yapmaya izin ver seçeneğini bulun ve işaretleyin. Böylece cihazınız Snaptube kurulumunu yapmanıza izin verecektir.

Adım 2: İndirmek istediğiniz şarkıyı bulun ve bağlantısını kopyalayın.

Şarkının bağlantısını kopyalamak için Paylaş tuşuna basın. Gönderi ayarlarından da URL adresini tespit edebilir ve kopyalayabilirsiniz.

şarkı indirme uygulaması

Adım 3: Snaptube uygulamasını açın ve kopyaladığınız bağlantıyı yapıştırın.

Kopyaladığınız şarkı URL’sini Snaptube uygulamasının arama çubuğuna yapıştırın ve aratın. Karşınıza çıkan seçeneklerden kalite ve format seçimini yapın. Daha sonra MP3 ya da M4A olarak indirme işlemini başlatın. Şarkı saniyeler içerisinde telefonunuza inecektir.

müzik indirme uygulamaları

Snaptube müzik uygulamaları konusunda en başarılı özellikleri bünyesinde barındırıyor. Program ile telefonunuza inen müzik ve videoları çevrimdışı bir şekilde dinleyebilirsiniz. Snaptube ile herkese iyi eğlenceler dileriz!

intern on Aug 31, 2022

Categories