Son 20 yıldaki teknolojik gelişmeler, bizim çağımızdaki insanların şarkılara erişimini de kökünden değiştirmiş bulunuyor. İnternetin olmadığı zamanlarda CD’ler aracılığıyla müzikleri depolayabilecekken, artık çeşitli MP3 müzik indirme araçları sayesinde kolaylıkla MP3 indir veya şarkı indir işlemi yapabiliyoruz. Tabii, bu durum da kendi içinde problemleriyle geliyor. Müzik indirme uygulamaları her ne kadar bu müzik indir işlemi yapma konusunda sorunlarınızı çözse de eğer kaliteli bir araç kullanmazsanız cihazınıza kötü amaçlı yazılımlar bulaştırabilirsiniz. Bugünkü yazımızı okuduktan sonra, bu sorunu dert etmek zorunda kalmayacaksınız. Bu yazıda, piyasadaki en popüler şarkıları, bu şarkıları nasıl telefonunuza indirebileceğinizi ve bu işlemi gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz uygulama olan Snaptube’dan bahsedeceğiz.

Bölüm 1: Piyasadaki En Popüler Şarkılar Nelerdir?

Bu kısımda, sizlere son zamanlarda en çok dinlenen, bir MP3 müzik indirme aracıyla MP3 indir işlemi yapmak isteyen kullanıcıların ilk tercihleri arasında bulunan şarkıları tanıtacağız. Eğer şarkı indir işlemi yaparak hangi şarkıyı indireceğinizi bilmiyorsanız, bu listeye göz atabilir ve burada bulunan şarkılardan herhangi birini seçebilirsiniz. Lafı çok uzatmadan, listeye geçelim.

  • Serdar Ortaç- Dansöz
  • Emrah Karaduman – Kırk Yılda Bir Gibisin
  • Tarkan – Kuzu Kuzu
  • Yalın – Cumhuriyet
  • Sezen Aksu – Kaçın Kurası
  • Kenan Doğulu – Tutamıyorum Zamanı
  • Atiye – İnşallah Canım Ya
  • Hande Yener – Bodrum
  • Hande Yener – Kırmızı
  • Hadise – Nerdesin Aşkım

Bölüm 2. Telefonunuza MP3 İndirmek için Ne Yapmalısınız?

Diyelim ki yukarıda sıraladığımız şarkılardan herhangi birini veya kendi istediğiniz herhangi bir şarkıyı bir müzik indirme MP3 aracıyla indirmeye karar verdiniz, bu MP3 indir işlemini nasıl yapacaksınız? Merak etmeyin, ihtiyacınız olan her şeyi yazımızın bu bölümünde bulabilirsiniz! Bu bölümde sizlere, binlerce şarkı indirme uygulaması arasından sıyrılmayı başarmış, piyasanın en iyi uygulamalarından birisi olan Snaptube şarkı indir uygulamasını kullanarak nasıl müzik indir işlemi yapabileceğinizden bahsedeceğiz. Bu uygulama sayesinde, bütün müzik işlemlerinizi kolaylıkla, ücretsiz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Bunun için, aşağıdaki kılavuza göz atmanız yeterli olacaktır.
Not: Snaptube uygulamasını sadece Android cihazlarda kullanabilirsiniz.

mp3 müzik indir
Ücretsiz İndir

Adım 1. Snaptube’u telefonunuza indirin ve kurun.

Snaptube’u kullanmaya başlamak için uygulamanın web sayfasını ziyaret etmeli ve ana sayfada karşınıza çıkacak olan “İndir” tuşuna basarak uygulamanın APK dosyasını telefonunuza indirmelisiniz.
İndirme işlemi tamamlandıktan sonra indirdiğiniz APK dosyasının üstüne iki kere dokunun ve ekranda beliren kurulum adımlarını takip ederek uygulamanın kurulumunu tamamlayın. Eğer kurulum öncesinde bilinmeyen kaynaklar ile alakalı bir hata mesajı alıyorsanız, cihazınızın Ayarlar –> Güvenlik sekmesine gidin ve buradaki “Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulama Yükleme” ayarının aktif olup olmadığından emin olun.

Adım 2. İndirmek istediğiniz şarkının bağlantısını kopyalayın.

Snaptube ile MP3 olarak indirmek istediğiniz şarkının videosunu açın ve videonun bağlantısını kopyalayın.

mp3 şarkı indir

Adım 3. Snaptube’u çalıştırın ve kopyaladığınız bağlantıyı aratın.

Daha önce kopyalamış olduğunuz bağlantıyı uygulamanın arama çubuğunu yapıştırın ve aramayı başlatın.
Bu yönteme bir alternatif olarak, aramak istediğiniz şarkının adını Snaptube’un arama bölümüne yazabilir ve arama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu şekilde de aradığınız şarkıyı kolaylıkla bulabilir, indirme işlemine geçebilirsiniz.

müzik indir mp3

Adım 4. İndirme işlemi için format ve kalite seçimi yapın.

Videoyu MP3 olarak indirmek için karşınıza çıkan ekrandan MP3’ü, kalite olarak da sizlere sunulan kalitelerden istediğinizi seçin ve İndir tuşuna basarak indirme işlemini başlatın. İşte bu kadar!

Bölüm 3: MP3 İndirmek için Neden Snaptube’u Kullanmalısınız?

MP3 indir işlemi yapabilen binlerce farklı program arasından neden Snaptube’u seçtiğimizi merak ediyor olabilirsiniz. Bu bölümde, bu merakınızı gidereceğiz.

Öncelikle, Snaptube’un sahip olduğu özelliklerden bahsetmek istiyoruz. Bu eşsiz uygulama, o kadar fazla özelliğe sahip ki; ücretli MP3 müzik indirme uygulamalarının çoğunda dahi bulunmayan özellikler, Snaptube’da bulunuyor. Böyle bir durumda, ücretli bir müzik indirme MP3 uygulaması yerine Snaptube gibi ücretsiz müzik indirme MP3 uygulamalarını kullanmak çok daha mantıklı bir seçenek oluyor. Ayrıca Snaptube ile sadece MP3 değil, 240P-4K çözünürlükler arasında MP4 de indirebilirsiniz. Bu MP3-MP4’leri de 50’den fazla birbirinden farklı platformdan indirebileceğinizi de belirtmek istiyoruz. Aslında sadece bu özellikler bile Snaptube’un ilk tercih sebeplerinden birisi olmasının nedenini ortaya koyuyor. Tabii, Snaptube’un birçok farklı özelliği daha bulunuyor. Burada bahsetmeye fırsat bulamadığımız bu özellikleri görmek için Snaptube’u denemenizi tavsiye ediyoruz.

Gördüğünüz gibi MP3 indirme işlemleri konusunda Snaptube’u tercih etmeniz için birbirinden farklı birçok sebep bulunuyor. Eğer sizler de rahatlıkla ve tamamen güvenli, ücretsiz bir şekilde MP3 indirmek istiyorsanız, Snaptube’u kesinlikle telefonlarınıza kurmalısınız. Emin olun, kullanmaya başladıktan sonra vazgeçemeyeceksiniz! İyi eğlenceler!

intern on Aug 15, 2022

Categories