Android veya iOS işletim sistemine sahip telefonlarımıza MP3 indirmek için kullanabileceğimiz araçlar olan MP3 indirme programları, her ne kadar MP3 indirmek için mevcut olan tek yöntem olmasalar da bu işlemi gerçekleştirme konusundaki en iyi yöntem olarak öne çıkıyorlar. İster ücretli ister ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiniz bir MP3 müzik indirme programı ile birkaç dakika içinde istediğiniz herhangi bir müziği MP3 formatında telefonunuza veya bilgisayarına indirebilir, çevrimdışı bir şekilde dinleyebilirsiniz. Peki, en iyi MP3 indirme programı hangisi? Bu sorunun cevabını öğrenmek istiyorsanız en doğru adrestesiniz. Bu yazıda, birçok farklı ücretli ve ücretsiz MP3 müzik indirme programı hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Bu sayede, MP3 indirmek istediğinizde hangi MP3 indirme programının iyi olduğunu bilecek, MP3 indirme işlemlerinizi vakit kaybetmeden gerçekleştirebileceksiniz.

Bölüm 1. En İyi MP3 İndirme Programları: Hangi MP3 İndirme Programını Tercih Etmelisiniz?

Yazımızın bu bölümünde, piyasadaki binlerce MP3 indirme programı arasından sıyrılmayı başarabilen ücretli ve ücretsiz MP3 indirme programları hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Listemizde göreceğiniz her müzik indirme programı MP3, uzun süren deneme süreçlerinden geçmiş ve güvenilirlik/kalite konusunda kendini kanıtlamış programlardır. Yani, bu listede bahsedeceğimiz herhangi bir programı gönül rahatlığıyla MP3 indirmek için kullanabilirsiniz

Snaptube

Listeye, bir ücretsiz MP3 indirme programı ile başlamak istiyoruz. Snaptube, piyasada uzun yıllardır varlığını sürdürmeye devam eden ve şu an 350 milyondan fazla aktif kullanıcısı bulunan, kalite ve güven konusunda kullanıcıların aklında herhangi bir soru işareti bırakmamış bir müzik indirme programı MP3 olarak listemize giriş yapıyor. Program, MP3 indirebilmesinin yanı sıra 4K çözünürlüğe MP4 formatında da indirme işlemi yapabilmesi gibi özellikleriyle dikkat çekiyor.

Spotify

Spotify’ı tam olarak bir MP3 müzik indirme programı olarak kullanmak istiyorsanız programın Premium versiyonunu kullanmalısınız. Birçok farklı indirim ile uygun bir fiyata aylık ödeme yaparak kullanabileceğiniz Spotify Premium aracılığıyla Spotify’da bulunan herhangi bir şarkıyı telefonunuza indirebilirsiniz.

Apple Music

Spotify ile aynı mantıkla çalışan Apple Music, abonelik sistemi sayesinde kullanıcılarına program kütüphanesinde bulunan müzikleri indirebilme imkânı sunuyor.

MP3Skulls

Ücretsiz bir MP3 indirme aracı olan MP3Skulls’a üye olarak istediğiniz herhangi bir şarkıyı MP3 formatında telefonunuza veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

YTD Video Downloader

Hem ücretsiz hem de ücretli sürümü bulunan YTD Video Downloader ile MP3, MP4 ve birçok farklı formatta indirme ve dönüştürme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bir mobil uygulamaya sahip olmamasını, YTD Video Downloader’ın en büyük eksisi olarak gösterebiliriz.

Soundcloud

Soundcloud’un Premium versiyonu aracılığıyla çevrimdışı bir şekilde dinlemek için şarkılar indirebilir ve reklamlardan kurtulabilirsiniz.

Deezer

Soundcloud’a oldukça benzer olan Deezer’in da bir Premium versiyonu bulunuyor. Reklamsız kullanım ve çevrimdışı şarkı dinleyebilmek gibi özellikler barındıran bu Premium versiyonunu, aylık bir ücret ödeyerek kullanabilirsiniz.

Fildo

Fildo ile ücretsiz bir şekilde MP3 indirebilir ve dinleyebilirsiniz.

Bölüm 2. MP3 Müzik İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

MP3 indirmek için bir MP3 indirme programı veya sitesi kullanabilirsiniz. İster program ister site kullanın; sistem birbirine benzer bir şekilde işler. Yukarıdaki programlarda da bu durumun kısmen geçerli olduğunu söyleyebiliriz. Her ne kadar Spotify ve Apple Music, Soundcloud veya Deezer gibi programlarda durum farklı olsa da listede bulunan bu 4 program dışındaki diğer programların tamamı, aynı kullanım şemasına sahip.

  • İndirmek istediğiniz şarkının bağlantısını kopyalayın.
  • Bağlantıyı, programın arama bölümüne yapıştırın ve aratın.
  • Gerekli seçimleri yaparak indirmeyi başlatın.

Bir MP3 müzik indirme programı ile MP3 indirmek istiyorsanız, programların büyük bir bölümünde üst kısımda anlattığımız adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

Bölüm 3. Snaptube Kurulum ve Kullanım Rehberi

Snaptube’u kullanırken de bir önceki bölümde bahsettiğimiz adımları uygulamanız yeterli olacaktır. Programın kurulumunu gerçekleştirmek için ise Google Play yerine programın internet sitesinde bulunan APK dosyasını indirmeniz ve çalıştırmanız gerekiyor. Eğer bu işlem karışık geldiyse hiç endişelenmeyin, hemen aşağıda bulabileceğiniz rehber sayesinde bahsettiğimiz bütün işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilir ve bu MP3 indirme programı ile indirme işlemi yapmaya başlayabilirsiniz.

en iyi mp3 indirme programı

Ücretsiz İndir

Adım 1. Programı indirin ve kurun.

Snaptube’un internet sitesine gidin ve ana sayfada bulunan APK’yı indirin. Kısa bir süre içinde indirme işlemi tamamlanacaktır. Daha sonra, indirdiğiniz APK dosyasını çalıştırın ve kurulum adımlarını takip ederek kurulumu gerçekleştirin.

Kuruluma başlarken bir uyarı ile karşılaşırsanız lütfen ekrandaki yönergeler aracılığıyla telefonunuzun APK kurulumuna izin vermesini sağlayın.

Adım 2. Şarkının linkini bulun ve kopyalayın.

İndireceğiniz şarkının linkini, genellikle ekranın üst kısmında bulabilirsiniz. Bulduğunuz linki kopyalayın ve bir sonraki adıma geçin.

mp3 indirme programı pc

Adım 3. Şarkıyı aratın ve indirin.

Snaptube’u çalıştırdığınızda karşınıza çıkan arama bölümünü ve kopyaladığınız bağlantıyı kullanarak bir arama yapın. Arama sonucunda ekranda beliren şarkıyı indirmek için indirme butonuna dokunun ve kalite-format seçimi yaparak indirme işlemini gerçekleştirin.

mp3 şarkı indirme programı

MP3 müzik indirme programı arayışınızı sonlandırmak istiyorsanız bu yazıda bahsettiğimiz Snaptube’u denemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Snaptube’u kullanmaya başladıktan sonra başka herhangi bir ücretsiz MP3 indirme programı aramayacağınıza eminiz. Yazımızı okuduğunuz için teşekkür eder, iyi eğlenceler dileriz!

Bölüm 4. Sıkça Sorulan Sorular

Snaptube MP3 İndirme Programı hakkında kullanıcıların aklına en sık gelen soruları ve bu soruların cevaplarını bu bölümde bulabilirsiniz.

1-En iyi MP3 indirme programı hangisi?

En iyi MP3 indirme programı denildiğinde akla ilk gelen seçeneklerden birisi kesinlikle Snaptube oluyor. Snaptube, her türlü medya dosyasını tamamen ücretsiz ve güvenli bir şekilde MP3-MP4 olarak indirmenize olanak sağlayan müthiş bir programdır.

2-Müzik hangi uygulamadan indirilir?

Müzik indirmek için Snaptube’u kullanabilirsiniz. Snaptube’u tamamen ücretsiz bir şekilde indirip, cihazınıza kurduktan sonra favori şarkılarınızı Snaptube’un müzik indirme özelliği ile indirebilir ve çevrimdışı dinleyebilirsiniz.

3-Snaptube güvenilir mi?

Evet, Snaptube uzun yıllardır bu piyasada kendine yer edinmiş ve güvenilirliği konusunda herhangi bir şüphe bulunmayan bir MP3-MP4 indirme aracıdır.

4-İnternetsiz müzik nasıl dinlenir?

Snaptube ile internetsiz müzik dinleyebilirsiniz. Bu MP3 indirme programı aracılığıyla indireceğiniz şarkılara kolayca erişim sağlayabilir, internetiniz olmasa bile müzik dinlemeye devam edebilirsiniz.

5-Android cihazlarda müzik indirme işlemi nasıl yapılır?

Snaptube ile Android cihazlarınıza kolaylıkla müzik indirebilirsiniz. Bunun için hemen aşağıda bulunan adımları uygulamanız yeterli!

-İstediğiniz bir şarkıyı açın ve şarkının bağlantısını kopyalayın.
Şarkının bağlantısını kopyalamak için platforma göre değişiklik gösterse de genellikle “Paylaş” veya “Bağlantıyı Kopyala” adındaki butonları kullanabilirsiniz.

-Kopyaladığınız şarkı bağlantısını Snaptube’da aratın ve indirin.
Bağlantıyı Snaptube’a yapıştırdıktan sonra aramayı başlatın. Arama sonucunda, şarkıyı indirmek istediğiniz formatı ve kaliteyi seçerek indirmeyi başlatın. İşte bu kadar!

intern on Oct 03, 2022

Categories