Aşk ne kadar güzel bir duygu, değil mi? İnsanı tamamen bambaşka bir hale sokabilen, mutluluğunu en uç noktasına çıkartabilen bu duygu, hiç yapmam dediğiniz şeyleri bile yaptırabilecek bir duygu. Sevgilinize, can yoldaşınıza hediye etmek için aşk şarkıları arıyorsanız, bu yazıyı çok seveceksiniz! Bu yazıda, hem en güzel aşk şarkıları hakkında konuşacak ve bu şarkıları sizlere tanıtacağız hem de birbirinden kaliteli aşk müzikleri arasından sevgilinize armağan edebileceğiniz en iyilerini anlatacağız. Her şey bununla da sınırlı değil. Ayrıca, bahsedeceğimiz aşk müzikleri için dinleme ve indirme uygulaması olan Snaptube’u da sizlere tanıtacağız. Böylece, en güzel aşk şarkıları sadece birkaç adım uzağınızda olacak, istediğiniz aşk şarkılarını kolayca telefonunuza indirebileceksiniz.

Bölüm 1. Sevilen Aşk Şarkılarını Öğrenelim

“Aşk şarkıları” denildiğinde aklınıza birçok farklı şarkı gelebilir. Piyasada aşk temalı o kadar fazla şarkı bulunuyor ki bu şarkılar arasından iyi bir aşk şarkısı bulmak zor olabiliyor. Bu konuda sizlere yardımcı olmak adına, hemen aşağıda bulabileceğiniz en güzel aşk şarkıları listesini hazırladık. Özenle seçtiğimiz şarkılardan oluşan bu aşk şarkısı listesi ile insanların en çok dinlediği ve ruh eşleriyle paylaştığı aşk şarkılarını öğrenebilir, sevgilinize armağan edecek bir aşk şarkısı seçebilirsiniz.

 • Birsen Tezer- Çığlık Çığlığa
 • Nazan Öncel – Bir Hadise Var
 • Bulutsuzluk Özlemi – Rüzgar
 • Mazhar Alanson – Yandım
 • Sezen Aksu – Hoş geldin
 • Sertab Erener – Aşk
 • Neşet Ertaş – Gönül Dağı
 • Fikret Kızılok – Zaman Zaman
 • Koray Candemir – Aşk
 • Özdemir Erdoğan – Bana Ellerini Ver
 • Müzeyyen Senar – Bir İhtimal Daha Var
 • Yeni Türkü – Aşk Yeniden
 • Nev – Aşk
 • Bülent Ortaçgil – Teninle Konuşmak
 • Zeki Müren – Ben Seni Unutmak İçin Sevmedim
 • Gökben – Aşk Dediğin Laftır Derler
 • Grup Gündoğarken – Sen Benim Şarkılarımsın
 • Aşkın Nur Yengi – Başka Bir Şey
 • Nilüfer – Seni Kimler Aldı
 • Fikret Kızılok – Bu Kalp Seni Unutur Mu

Bölüm 2. Sevgilinize Armağan Edebileceğiniz Aşk Şarkıları

Yukarıda bahsettiğimiz birbirinden güzel aşk şarkıları arasından hangilerinin sevgiliye armağan edilecek en iyi şarkılar olduğunu merak ediyorsanız, bu bölüme göz atmanız yeterli olacaktır. Bu bölümde, en sevilen aşk müzikleri arasına bir yolculuk yapacağız ve bu müzikler arasından sevgiliye en çok armağan edilen, bu amaçla kullanabileceğiniz en iyi şarkıları derleyeceğiz.

Fikret Kızılok – Bu Kalp Seni Unutur Mu

Ölümsüz sanatçı Fikret Kızılok’un ölümsüz eseri “Bu Kalp Seni Unutur Mu” şarkısını bu listenin başına koymazsak, ona hakaret etmiş oluruz. En iyi eski aşk şarkıları arasında ilk sıralarda bulunan ve 7’den 70’e her yaştan insanın en az bir kere duyduğu bu şarkı, sevgilinize armağan edebileceğiniz en anlamlı eserlerden birisi olabilir.

Bulutsuzluk Özlemi – Rüzgar

Listemizin ilk sırasına kıyasla oldukça yeni bir eser olan Rüzgar, biraz daha hareketli ve “aşk şarkılarının yavaş olması gerekir” anlayışının dışına çıkan bir şarkı olarak dikkat çekiyor. Sevgilinize farklı fakat anlamlı bir aşk şarkısı armağan etmek istiyorsanız, bu şarkı tam da aradığınız şey!

Mazhar Alanson – Yandım

Ünlü grup MFÖ’nün krallarından birisi olan Mazhar Alanson, tek başına söylediği bu şarkı ile adeta milyonlarca insanın kalbine bir çivi saplıyor. Çok anlamlı ve duygusal olan bu şarkının, ruh eşinize armağan etmek için en iyi seçeneklerden birisi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bölüm 3. Snaptube ile Sevilen Aşk Şarkılarını İndirmeye Başlayın!

Aşk şarkılarından detaylıca bahsettiğimize göre artık bu şarkıları indirmenizi sağlayacak müthiş araçtan, Snaptube’dan bahsedebiliriz. Aşk şarkılarını indirmek için Snaptube’u tercih etmenizi sağlayacak bir sürü sebep bulunuyor. Bu sebeplerin en başında, Snaptube’un tam tamına 50 farklı platformdan MP3 veya MP4 olarak medya dosyası indirebilmesini gösterebiliriz. Böylece, en popüler sosyal medya platformları da dahil olmak üzere birçok farklı platformdan güzel şarkılar bulabilir ve “acaba kullandığım uygulama buradan MP3-MP4 indirebiliyor mu?” sorusunu kendinizi sormaktan kurtulabilirsiniz.

melisa uzunarslan bir aşk şarkısı

Ücretsiz İndir

Peki, Snaptube nasıl kurulur ve kullanılır? Bunu öğrenmek için hemen aşağıya bakmanız yeterli!

Adım 1. Snaptube uygulamasını indirin ve kurun.

Uygulamanın kurulum dosyasını, Snaptube’un sitesinden indirebilir ve üstüne iki kere dokunarak çalıştırabilirsiniz. Kurulumu tamamlamak için ekrandaki adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

Adım 2. Yukarıda bulunan listeden istediğiniz bir şarkının bağlantısını kopyalayın.

Tabii ki de Snaptube ile her türlü şarkıyı indirebilirsiniz ancak biz bu yazı özelinde sadece yukarıdaki listeden şarkı indirmeyi anlatacağız. Yukarıdan beğendiğiniz bir şarkının bağlantısını kopyalayıp, sonraki adıma geçebilirsiniz.

aşk acısı şarkıları

Adım 3. Snaptube’u açın ve kopyaladığınız bağlantıyı aratın.

Kopyaladığınız bağlantıyı, Snaptube’un arama motoruna yapıştırabilir ve aratabilirsiniz.

aşk 101 şarkıları

Adım 4. İndirme işlemi için gerekli seçimleri yapın.

İndirmeye başlamak için aşağıda bulunan indirme butonuna dokunun ve istediğiniz kalite ile formatı seçin.

Sadece birkaç dakika içinde en sevdiğiniz aşk şarkılarını indirmek ve sevgilinize armağan etmek istiyorsanız, Snaptube’dan daha iyi bir seçenek bulamazsınız! Hemen Snaptube’u kurun ve sevilen aşk şarkılarını birkaç tık ile indirebilmenin keyfini çıkarın, iyi eğlenceler!

intern on Aug 29, 2022

Categories