İnternetsiz müzik dinleme, müzik dinleyen çoğu kişinin yapmak istediği ve yapmak için çeşitli yöntemler aradığı bir durum. Peki, çevrimdışı müzik dinleme mümkün mü? Bu soruya kısaca cevap verecek olursak “evet” diyebiliriz. Eğer doğru araçları kullanırsanız kolaylıkla internetsiz şarkı dinleme yapabilirsiniz. “Doğru araçlar” derken neleri kastettiğimizi merak ediyor olabilirsiniz. Hemen açıklayalım.

Eğer çevrimdışı müzik dinleme işlemi yapmak istiyorsanız, dinleyeceğiniz şarkıları indirebileceğiniz bir şarkı indirme aracına ihtiyacınız var. Ancak piyasada bu işlemi yaptığını iddia eden bir sürü kalitesiz veya kötü amaçlı “araç” bulunuyor. Biz, bu yazıda sizlere bu konuda yardımcı olacağız ve internetsiz şarkı dinleme için kullanabileceğiniz en iyi araçları sizlere tanıtacağız.

Bölüm 1. Çevrimdışı Olarak Şarkı Dinlemek: Hangi Uygulamaları Kullanmalıyım?

Daha önce de bahsettiğimiz gibi aslında internetsiz müzik dinleme için kullanabileceğiniz birçok farklı uygulama bulunuyor. Bu uygulamaların çoğu kalitesiz veya kötü amaçlı kişiler tarafından tasarlanmış uygulamalar olsalar da aralarında çok iyi internetsiz şarkı dinleme uygulamalarının da bulunduğunu itiraf etmeliyiz. Bu listede de bahsettiğimiz ve “çok iyi” olarak nitelendirebileceğimiz uygulamalardan bahsedeceğiz. Şimdi, listeye geçebiliriz.

Snaptube

350 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip olan Snaptube uygulamasını bu listenin ilk sırasında görmeniz kesinlikle sürpriz değil. Uzun yıllardır, çevrimdışı müzik dinleme hakkında hazırlanan çoğu listede ilk sıralarda kendine yer edinen Snaptube, bu başarısını kesinlikle sahip olduğu özelliklere ve kullanıcılarına sunduğu kaliteli deneyime borçlu. Snaptube hakkında daha detaylı bilgi için bir sonraki bölüme göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Spotify

Spotify, ücretli versiyonu ile sizlere internetsiz şarkı dinle işlemi yapma şansı sunuyor. Hangi tür bir ödeme planı seçeceğinize göre değişecek bir ücret karşılığında Spotify Premium üyesi olabilir ve istediğiniz şarkıyı saniyeler içinde indirdikten sonra çevrimdışı dinlemeye başlayabilirsiniz.

Deezer

Spotify’a benzer bir şekilde hizmet veren Deezer’ın da ücretli sürümü aracılığıyla şarkı indirebilir ve indirdiğiniz şarkıları çevrimdışı olarak dinleyebilirsiniz.

Apple Music

Deezer ve Spotify’dan bahsetmişken, Apple Music uygulamasından bahsetmemek olmaz. Adında “Apple” olmasına rağmen Android cihazlarda da çalışan Apple Music, aylık cüzi bir ücret karşılığında uygulamanın kütüphanesinde bulunan her şarkıyı indirebilmenizi ve çevrimdışı olarak dinleyebilmenizi sağlıyor.

YouTube Music

Son olarak, YouTube Music uygulamasından bahsetmek istiyoruz. Bu uygulama ile YouTube’da bulunan her türlü videoyu indirebilirsiniz. Tabii ki de ücretli bir uygulama olan YouTube Music’in, Snaptube dışındaki en geniş kütüphaneye sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Bölüm 2. Snaptube’un Özelliklerini Yakından Tanıyalım

Bu kadar internetsiz müzik dinleme uygulaması arasından Snaptube’un neden birinci sırada bulunduğunu merak ediyor musunuz? Aslında, bu sorunun oldukça basit bir cevabı bulunuyor. Snaptube, rakiplerinden çok daha fazla ve çok daha kullanışlı özelliklere sahip. Üstelik, bu özelliklerin tamamını ücretsiz ve sınırsız bir şekilde kullanıcılarına sunuyor. Daha önce de bahsettiğimiz gibi 350 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip olan bu uygulama, internetsiz şarkı dinle veya internetsiz şarkı indir işlemleri dışında birçok farklı işe yarar özellik ile de ön plana çıkıyor ve insanların ilk tercihlerinden birisi olmayı başarıyor. Peki, nedir bu özellikler? Gelin, beraber inceleyelim.

internetsiz müzik indir

Ücretsiz İndir
  • Snaptube, uygulama içine entegre edilmiş bakım ve güvenlik araçları ile Android cihazınızın hem bakımını hem de güvenliğini sürekli kontrol ediyor. Böylece, cihazınızın bakımını ve güvenliğini başka bir uygulamaya ihtiyaç duymadan sağlayabiliyorsunuz.
  • Snaptube’un içindeki çeşitli platform simgelerine dokunarak o platformlara giriş yapabilir ve uygulama değişmek zorunda kalmadan bütün işlemlerinizi Snaptube üzerinden halledebilirsiniz.
  • Uygulamanın Resim İçinde Resim özelliği sayesinde iki farklı işlemi aynı anda yapabilir, işinizden geri kalmamış olursunuz.

Snaptube’un yukarıdakilere ek olarak klasik “MP3-MP4 indirme” gibi birçok özelliği daha bulunuyor. Bu özelliklere ve çok daha fazlasına erişmek için tek yapmanız gereken Snaptube’u Android cihazınıza kurmak!

Bölüm 3. İnternetsiz Müzik Nasıl İndirilir?

İnternetsiz müzik indirmenin en efektif yolu, Snaptube gibi bir müzik indirme uygulaması kullanmaktır. Birkaç dakika içinde istediğiniz herhangi bir şarkıyı indirmenize olanak sağlayan bu uygulamalar, müzik indirme işlemini hiç olmadığı kadar kolay bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyor.

Aşağıda, Snaptube uygulamasını kolayca kurmanız ve kullanmanız için hazırladığımız rehberi bulabilirsiniz. İnternetsiz şarkı indir işlemi yapma konusunda en iyi uygulamalardan birisi olan Snaptube ile bu işlemi yapmak için başka bir uygulama aramak zorunda kalmayacaksınız!

Adım 1. Snaptube’un internet sitesindeki kurulum dosyasını indirin ve kurun.

Snaptube ile internetsiz şarkı dinle veya internetsiz şarkı indir işlemi yapmak için uygulamanız gereken ilk adım, uygulamanın kurulum dosyasını indirmek. Daha sonra, indirdiğiniz dosyayı çalıştırın ve uygulamayı Android telefonunuza kurun.

Adım 2. İnternetsiz dinlemek istediğiniz şarkının bağlantısını panoya kopyalayın.

Snaptube ile şarkı indirebilmek için şarkının bağlantısına sahip olmalısınız. Şarkıyı açın ve ekranın üst kısmında bulunan bağlantıyı kopyalayın.

müzik indir internetsiz dinle

Adım 3. Snaptube ile bir arama işlemi gerçekleştirin.

Uygulamayı çalıştırın ve uygulamanın ana sayfasındaki arama motoruna, kopyaladığınız bağlantıyı yapıştırın.

şarkı indir internetsiz

Adım 4. İndirme işlemini başlatın.

Alt bölümde bulunan indirme simgesine basın ve kalite ile formatı seçerek indirmeyi başlatın.

Artık internetsiz müzik indirmenin ve dinlemenin en efektif yollarından birisini nasıl kullanabileceğinizi biliyorsunuz. Snaptube ile sizlere iyi eğlenceler diliyoruz!

intern on Aug 29, 2022

Categories