Türkiye’de hizmet veren radyoların çoğu burada kurulmuş, yerel radyolar olsalar da Virgin Radio gibi aslında global bir marka olan fakat Türkiye’de radyoculuk hizmeti veren radyolar da bulunuyor. Özellikle yurt dışında oldukça popüler olan ve radyoculuk dışında birçok farklı alanda hizmet veren Virgin Group, Virgin Radio ile Türkiye’nin en çok dinlenen radyolarından birisinin sahipliğini yapıyor. Virgin Radio canlı dinle işlemi yaparak dinleyebileceğiniz bu müthiş radyo istasyonu, her geçen yıl büyümeye ve adeta Türkiye’nin radyoculuk yükünü taşımaya devam ediyor. Peki, internetiniz olmadığında dahi Virgin Radio dinle işlemi yapmak mümkün mü? Bu sorunun cevabını öğrenmek için en doğru adrese geldiniz!

Bölüm 1. Global Bir Marka: Virgin Radio

Karnaval Grup’a bağlı olarak hizmet veren Virgin Radio, dünya genelinde yayın yapan seçkin radyo istasyonlarının başında geliyor. Ülkemizde, yabancı müzik konusunda en çok dinlenen ilk üç istasyondan birisi olmayı başaran bu radyo istasyonu, Virgin Group’un kalitesi ve teknolojik imkanları sayesinde Türkiye’de hizmet veren çoğu radyo istasyonundan kaliteli yayın yapabiliyor. Virgin Radio dinle işlemi yaparak dünya genelinde en sevilen şarkıların oluşturduğu Virgin Radio şarkı listesi ve çok daha fazla programa erişim sağlayabilirsiniz. Sadece tek bir müzik türü değil, her türden müzik yayını yapan bu radyo istasyonu, aradığınızdan çok daha fazlasını sizlere sunuyor.

Bölüm 2. 3 Programla Başarı: Virgin Radio Program Listesi

Virgin Radio, Virgin Radio canlı dinle işlemi yapmak isteyen dinleyicilerini 3 ana program ile karşılıyor. Tabii, bütün radyo istasyonu sadece bu radyo programlarından oluşmuyor. Aynı zamanda, sürekli müzik yayını yapmaya devam eden Virgin Radio, Virgin Radio dinle işlemi yapan fakat herhangi bir program dinlemek istemeyen dinleyicilerinin de birbirinden güzel şarkıların keyfini çıkarabilmesini sağlıyor.
Aşağıda, Virgin Radio’nun 3 ana programı hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Kafana Göre (Yağız Kahraman)

Yağız Kahraman’ın sunduğu ve değişik bir konsepte sahip olan Kafana Göre programında, dinleyiciler radyoyu kontrol ederek, çalmasını istedikleri şarkıları çaldırabiliyorlar. Değişik bir konsepte sahip bir radyo programı arıyorsanız, Virgin Radio canlı dinle işlemi yaparak Kafana Göre programına göz atabilirsiniz.

Önce Sen Dinle (Yalçın Birol)

Türkçe rap denildiğinde akla gelen ilk radyo programlarından birisi olan Önce Sen Dinle, ünlü ve çok bilinmeyen, rap sektörüne yeni girmiş rap sanatçılarının şarkılarını sizlerle buluşturuyor. En sevilen rap şarkıcılarının en yeni şarkılarını herkesten önce dinlemek veya yeni rap şarkıcıları keşfetmek istiyorsanız, bu program tam size göre!

Shazam Stars (Yağız Kahraman)

Türkiye’nin en çok “shazamlanan” şarkılarını, aynı zamanda yükselişte olan sanatçıların şarkılarını Shazam Stars programında bulabilirsiniz. Her programdan sonra, bu programda çalınan Virgin Radio şarkı listesi, Karnaval Radyo’nun internet sitesinde yayınlanarak, dinleyicilerin erişimine açılıyor.

Bölüm 3. Virgin Radio Şarkılarını ve Programlarını İndirebilen O Uygulama: Snaptube

İnternetsiz Virgin FM dinle işlemi yapmanın birkaç farklı yöntemi bulunuyor ancak mevcut bütün yöntemler arasından bir tanesi, diğerlerinden sıyrılmayı başarıyor. Bugün, o yöntemden bahsedeceğiz.
Snaptube, her ne kadar bir MP3-MP4 indirici olarak pazarlansa da aslında bundan çok daha fazlasını yapabilen bir uygulamadır. Uygulama ile yüksek kalite MP3 ve MP4 indirmeye ek olarak, çeşitli sosyal medya platformlarında gezinebilir ve uygulamanın oynatıcısı ile başka hiçbir platforma giriş yapmadan, istediğiniz medya dosyalarını oynatabilirsiniz. Tahmin edebileceğiniz üzere, bu medya dosyalarına Virgin Radio şarkı listesi de dahil. Yani, Snaptube ile ile ister sevdiğiniz şarkıları indirerek internetsiz Virgin FM dinle işlemi yapabilir isterseniz de uygulama üzerinden, internet bağlantınız varken uygulamanın oynatıcısı aracılığıyla Virgin FM işlemi yapabilirsiniz. Tercih sizin!

virgin radio dinle canlı

Ücretsiz İndir

Adım 1. Uygulamanın indirilmesini ve kurulmasını tamamlayın.

Snaptube uygulamasının internet sitesine gidin ve burada bulunan APK dosyasını indirin. Daha sonra, dosyayı çalıştırarak kurulum işlemini tamamlayın. Artık, Snaptube’u kullanmaya hazırsınız.

Adım 2. Bir şarkıyı veya radyo programı açın ve bağlantı kopyalama işlemi yapın.

Şarkıyı veya programı açtıktan sonra, kolay bir şekilde bağlantı kopyalama işlemi yapın ve sonraki adıma geçin.

radio virgin canlı dinle

Adım 3. Snaptube’u kullanarak aramaya başlayın.

Uygulamanın arama özelliğini kullanarak, kopyaladığınız bağlantıyı aratın.

virgin canlı dinle

Adım 4. Şarkı veya program indirme işlemine başlayın.

Format olarak MP3-MP4, kalite olarak da herhangi bir kaliteyi seçerek indirmeyi başlatın.

Türkiye’nin en iyi yabancı radyosu olan Virgin Radio’nun sevilen şarkılarını sadece birkaç adımda indirmek için tek ihtiyacınız olan şey Snaptube! Uygulamayı kurun, gerisini Snaptube’a bırakın, iyi eğlenceler!

intern on Aug 22, 2022

Categories