TRT nağme dinle araması yapan kullanıcılar sevilen radyoda Türk Sanat Müziği’nin unutulmaz şarkılarıyla buluşuyor. 2009’dan beri yayın hayatına devam eden radyo birbirinden etkileyici parçaları dinleyiciler ile bir araya getiriyor. Eşsiz parçalara imza atan güftekar, solist ve bestekarların nefis müzikleri TRT Nağme sevenleri için haftanın her günü yayın akışında devam ediyor.

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu’na bağlı radyo özellikle Türk Sanat Müziği seven dinleyiciler için parçalar çalıyor. Birçok kişi TRT Nağme dinle isteğinde bulunarak radyonun kendi internet sitesinden ya da frekansından parçalar dinliyor. Müzik tarihinin eşsiz nağmeleri ve unutulmaz ezgileri TRT Nağme yayın akışı ve programlarında dinleyicilere sunuluyor.

Bölüm 1. TRT Nağme Hakkında

Sevilen radyo programı her hafta yenilediği yayın akışı ile dinleyicilerini memnun etmeyi hedefliyor.
TRT Nağme’nin sunduğu keyifli programlar birbirinden etkileyici parçalara ev sahipliği yapıyor. Dolayısıyla birçok kullanıcı frekansın tutmadığı ya da stabil bir bağlantının olmadığı durumlarda da şarkı dinlemek istiyor.

Bölüm 2. TRT Nağme Dinle: Programlar ve Yayın Akışı

Haftanın ilk günü ise saat 07.00’da Haberler ile başlıyor. Beş dakikalık kısa bir gün özetinden sonra Sabahın Nağmesi programı saat 07.05’te dinleyiciler ile buluşuyor.

1. Sabahın Nağmesi

Yaklaşık üç saatlik bir dinleti süresince müzik severler eşsiz Türk Sanat Müziği parçalarını dinliyor. Sabahın Nağmesi TRT Nağme canlı yayın programının en sevilen programlarından biri olarak öne çıkıyor.

2. Hem Sazdan Hem Sesten

Hem Sazdan Hem Sesten programı ise radyonun en yeni programları arasında yer alıyor. Havva Emel Yayla tarafından sunulan programda klasik eserler ile sevilen türküler bir araya geliyor.

3. Özlenen Şarkılar

Özellikle uzun türkü hayranlarının her gün iple çektiği Özlenen Şarkılar ise geçmişin ezgilerini kulaklarımıza getiriyor. TRT Nağme dinle uygulamasında ve frekansta sürekli olarak dinlenen program musikinin özlenen parçaları ile kulaklarımızın pasını siliyor.

4. Sazlarla Türk Sanat Müziği

Sazın büyüleyici ezgilerini sevenler hafta içi her gün saat 17:15’te en sevilen sazlı parçaları dinleme fırsatı elde ediyor. Tellerin eşsiz seslerinin çok sevenler TRT Nağme canlı yayın takibini aktif olarak sürdürüyor.

5. Musikimizin Altın Çağı

Musikimizin Altın Çağı programı ise Osmanlı Saray Müziği’nin altın niteliğindeki şarkılarını yayın akışına ekliyor. Her cumartesi saat 21.30’da bu özel programı dinlemek mümkün.
Peki TRT Nağme radyo dinle işlemi mümkün olmadığında nasıl şarkı dinleyebilirsiniz?

Bölüm 3. Snaptube ile TRT Nağme Şarkılarını Çevrimdışı Dinleyebilirsiniz

İşte tam bu noktada Snaptube yardımınıza geliyor. Binlerce kullanıcının beğenisini toplayan Snaptube onlarca farklı sosyal medya platformundan şarkı indirmenizi sağlıyor. Bu sayede sayısız şarkıyı telefonunuzun hafızasına aktarabilirsiniz. TRT Nağme canlı dinle isteğinde bulunuyor fakat frekansa erişemiyorsanız, Snaptube ile tamamen ücretsiz bir şekilde müzik indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

trt nağme canlı radyo dinle

Ücretsiz İndir

Adım 1. Snaptube APK kurulum işlemini gerçekleştirin.

Telefonunuzun Gizlilik ve Güvenlik ayarlarından bilinmeyen kaynaklardan uygulama yükle iznini onaylayın.
Snaptube APK dosyasını indirin ve kurulum işlemini tamamlamak için üzerine dokunun.

Adım 2. Beğendiğiniz TRT Nağme şarkısının bağlantısını kopyalayın.

TRT Nağme dinlerken denk geldiğiniz şarkıyı bulun ve bağlantısını kopyalamak için gönderi ayarlarını açın.

trt nağme canlı dinlemek istiyorum

Adım 3. Kopyalamış olduğunuz bağlantıyı Snaptube’a yapıştırın.

Snaptube uygulamasına yapıştırın. Kalite ve format seçeneklerini belirledikten sonra indirme butonuna basın.

trt nağme radyo canlı yayını
Düzenli olarak TRT Nağme radyo dinle aratması yapıyor fakat sevdiğiniz türküleri sürekli olarak telefonunuzda tutmak istiyor olabilirsiniz. Tam bu noktada Snaptube’un geniş indirme alternatiflerine ücretsiz bir şekilde ulaşabilir ve uygulamayı kolaylıkla telefonunuza indirebilirsiniz. Siz istemediğiniz sürece bu şarkıların hiçbir zaman silinmeyeceğini de ekleyelim.

intern on Aug 22, 2022

Categories