Radyoların yavaş yavaş hayatımızdan çıktığı bilinen bir gerçek. Gelişmeye devam eden teknoloji, artık bize radyolar dışında birçok farklı şarkı dinleme seçeneği sunuyor. Bu nedenle, günümüzde radyo dinlemek de garip karşılanan bir eyleme dönüştü. Genelde kimsenin evinde bir radyo aracılığıyla radyo kanallarını dinlediğini duymazsınız. Bunun yerine, arabada veya bir mekânda denk gelerek radyo dinlediklerini duyarsınız. Teknolojinin gelişmesi, bu durumu daha da çok etkilemeye devam edecek. Yine de Radyo 7 gibi milyonlarca kişi tarafından dinlenen radyoların hizmet vermeye devam etmesi, bu konuda az da olsa bir umut aşılıyor. Siz de bu kaliteli radyo istasyonu ile çevrimdışı Radyo 7 dinle işlemi yapmanın bir yolunu arıyorsanız, bugün tanıtacağımız Snaptube tam da size göre bir uygulama olacak.

Bölüm 1. Radyo 7 Nedir?

Asıl merkezi Istanbul’da bulunan ve Türkiye çapında tam tamına 65 vericisi ve 47 ilde de yayın ağı bulunan Radyo 7, Türkiye’nin en popüler radyo istasyonlarının başında geliyor. “İyi müzik, doğru haber” sloganını belirleyen bu radyo istasyonu, her daldan müzik paylaşıyor olmasının da etkisiyle çok büyük bir dinleyici grubuna sahiptir. Çoğu radyo istasyonuna göre oldukça eski olan Radyo 7, 1999 yılında başladığı yayın hayatını, her geçen gün artan kalitesi ve dinleyici kitlesiyle radyo istasyonlarının çok sıkıntı çektiği bu yıllarda bile başarılı bir şekilde sürdürmeye devam ediyor. Radyo 7’yi uzun bir süre daha aktif bir şekilde görmeye devam edeceğimizi söyleyebiliriz. Sizler de Radyo 7’ye destek olmak ve bu müthiş radyonun bir dinleyicisi olmak istiyorsanız Radyo 7 dinle işlemi yapabilirsiniz.

Bölüm 2. Radyo 7’de Neler Var?

Radyo 7, oldukça popüler bir radyo olmasından dolayı birçok farklı radyo programına ev sahipliği yapıyor. Radyo 7 canlı dinle veya Radyo 7 dinle işlemlerinden birini yaparak dinleyebileceğiniz bu radyo programları, Türkiye’de denk gelebileceğiniz en iyi radyo programlarından birkaçını oluşturuyor. Aşağıda, bahsettiğimiz bu radyo programlarının birkaçını bulabilirsiniz. Radyo 7 istasyonunda yayınlanan bu programların her biri, eğlence ve kalite konusunda Türkiye’nin en iyi radyo programlarının başında geliyor.

7 Gün 7 Sabah (Mehmet Can)

Mehmet Can’ın sunumuyla dinleyebileceğiniz bir Radyo 7 canlı programı olan 7 Gün 7 Sabah programında genel olarak hayatın durumunu, güncel haberleri ve gündemi takip edebilirsiniz. Adeta bir sabah haberi olan bu programda tabii ki de çeşitli müzikler de bulunuyor.

Gölge Sizlerle (Talha Bora Öge)

Geniş müzik arşiviyle ve özlü sözleriyle sizi düşünmeye teşvik eden Gölge Sizlerle programı, alışagelmişin dışında bir program olarak dinleyicilerini selamlıyor. Birbirinden farklı müzik türleriyle eğlenceli bir Radyo7 dinle deneyimi yaşamak için, Gölge Sizlerle programını kaçırmayın.

Her Telden Ebruli (Venhar Sağıroğlu)

Venhar Sarıoğlu tarafından sunulan Her Telden Ebruli, akşamüstü saatlerde muhabbet ve samimiyet dozunun tavan yaptığı, yapılan muhabbete de birbirinden güzel müziklerin eşlik ettiği bir radyo programıdır. Adeta yorgunluğunuzu alacak bu programa göz atmanızda büyük fayda var.

Radyo 7 En İyi 20

Bu programın adının, içeriğini ele verdiğini söyleyebiliriz. Türkiye’nin en çok dinlenen şarkılarının, dinleyicilerin oylarıyla şekillenen bir listede buluştuğu bir program olan Radyo 7 En İyi 20, Radyo 7 canlı dinle işlemi yaparak dinleyebileceğiniz en iyi programların başında geliyor.

Erkan’la Çok Canlı

Erkan Koç’un sunumuyla karşınıza çıkan Erkan’la Çok Canlı programında; dinleyicilerin sanatçıyı, şarkıyı ise Erkan Koç’un seçtiği değişik fakat çok eğlenceli bir format bulunuyor. Eğlenceli bir Radyo 7 canlı dinle deneyimi için bu programa göz atabilirsiniz.

Bölüm 3. Snaptube ile Radyo 7 Şarkılarını Dinleyin

Radyo 7 gibi kaliteli radyolarda paylaşılan şarkıları indirmek için bir yöntem arıyorsanız, Snaptube’u çok seveceksiniz! Snaptube ile Radyo 7’de paylaşılan şarkıları kolaylıkla Android telefonunuza indirebilir ve çevrimdışı Radyo 7 dinle işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Snaptube ile sadece radyodaki şarkıları değil, tam tamına 50 farklı platformdan milyonlarca farklı şarkıyı ister MP3 ister MP4 formatında telefonunuza indirebilirsiniz. Buna ek olarak, Snaptube’un Resim İçinde Resim modu sayesinde bir yandan Radyo7 dinle işlemi yaparken bir yandan ise bambaşka bir işle ilgilenebilirsiniz.

radyo 7 dinle canlı

Ücretsiz İndir

Aradığınız her şeye ve çok daha fazlasına sahip olan Snaptube’u kurmayı ve kullanmayı öğrenmek istiyorsanız, lütfen aşağıda bulunan adımları takip edin.

Kurulum

Snaptube’un internet sitesini ziyaret ettiğinizde ilk olarak denk geleceğiniz İndir tuşuna basarak uygulamanın APK dosyasını Android telefonunuza indirin.

Genellikle kurulum esnasında hiçbir problem yaşamazsınız fakat ilk defa bir APK kuruyorsanız, ekranda beliren uyarıdaki adımları uygulayarak APK kurulumunu aktif hale getirmeniz gerekiyor.

radyo 7 türkü

Kullanım

  • URL Kopyalama

Radyo 7 canlı radyosu dinlerken denk geldiğiniz herhangi bir şarkının URL’sini kopyalayın.

  • Arama ve İndirme

URL kopyalama işleminden sonra Snaptube’u çalıştırın ve Radyo 7 canlı radyosu aracılığıyla bulduğunuz şarkının URL’sini, uygulamanın arama çubuğuna yapıştırın ve aratın. Son olarak, aramadan sonra ekranın alt kısmında görebileceğiniz İndir butonuna basıp, kalite ve format seçerek indirmeyi başlatın.

canlı radyo 7 dinle

Türkiye’deki bütün radyolarda paylaşılan müzikleri indirmenize olanak sağlayan Snaptube ile artık çevrimdışı bir şekilde de radyo müziklerini dinleyebilirsiniz. 350 milyonluk Snaptube ailesi sizleri bekliyor!

intern on Aug 15, 2022

Categories