Türkiye’nin en sevilen radyolarından birisi olan Power Türk FM radyosunu en az bir kere dahi olsa duymuşsunuzdur. Çoğu “en kaliteli radyolar” listesinde ilk sıralarda görebileceğiniz PowerTürk canlı radyosu, uzun yıllardır hizmet vermeye ve gün geçtikçe kalitesini artırmaya devam ediyor. Peki, PowerTürk radyo istasyonunu dinlerken karşılaştığınız ve beğendiğiniz bir şarkıyı nasıl indirebileceğinizi biliyor musunuz? Merak etmeyin, bugün öğreneceksiniz! Bugün tanıtacağımız Snaptube uygulaması ile PowerTürk dinle işlemi yaptığınız sırada beğendiğiniz şarkıları indirebilecek ve bu şarkıları çevrimdışı bir şekilde dinleme şansını elde edeceksiniz. PowerTürk radyo istasyonu gibi her radyo için kullanabileceğiniz Snaptube, aradığınız çözüm olacak!

Bölüm 1. PowerTürk FM

Power Media Group adı altında hizmet veren PowerTürk radyo istasyonu hem televizyon kanallarından hem de internet sitesi veya radyolardan dinleyebileceğiniz, 2002 yılında yayın hayatına başlamış bir radyo istasyonudur. Power Türk FM, Kurulduğu zaman benimsediği “Önce Müzik” sloganı ile Türkiye’nin en popüler Türkçe pop şarkılarını, keyifli yayıncılıklarıyla birleştirerek dinleyicilerine sunmaya devam ediyor. Birbirinden keyifli programları sayesinde dinlenme açısından Türkiye’nin başta gelen radyo istasyonlarından birisi olan Power Türk FM, PowerTürk dinle işlemi yapmaya başladığınızda vazgeçemeyeceğiniz bir radyo olacak.

Bölüm 2. PowerTürk FM Programları

PowerTürk FM’in farklı programları ile günün her saatinde kaliteli vakit geçirebilirsiniz. Başarısının büyük bir bölümünü bu programlara borçlu olan PowerTürk, her geçen gün yeni programlar eklemeye ve mevcut programlarını iyileştirmeye devam ediyor. Aşağıda, şu an PowerTürk’ün sunduğu programların bazılarını bulabilir ve PowerTürk dinle işlemi yapabilirsiniz.

Pop Sabah

Adından da anlaşılacağı üzere sabah saatlerinde yayınlanan Pop Sabah programında güne enerjik başlamanız ve sabah yorgunluğunu atmanız için her şey bulunuyor! Pop Sabah’ın birbirinden güzel hit şarkıları ile güne iyi bir başlangıç yapabilirsiniz.

Top Türkçe Pop

Türkçe pop müzik türünün en popüler şarkılarının olduğu bu program ile Türkçe pop açlığınızı sonlandırabilir ve yepyeni şarkılar keşfedebilirsiniz.

Yaz Akşamı

Sizleri o güzel yaz akşamlarına götürecek bir program arıyorsanız Yaz Akşamı’na kesinlikle göz atmalısınız. Yaz mevsiminin hit şarkılarından oluşan listeler aracılığıyla eğlenebileceğiniz Yaz Akşamı programı, bütün yorgunluğunuzu alacak!

Pop 40

En çok dinlenen 40 Türkçe pop şarkısını bu programda bulabilirsiniz. Yeni ve popüler şarkılar keşfetmek için oldukça güzel bir program!

Naftalin Mix

PowerTürk; asla eskimeyecek, klasikleşmiş Türkçe pop şarkılarını Naftalin Mix programı ile sizlerle buluşturuyor. Nostalji yolculuğu yapmak istiyorsanız Naftalin Mix’e bayılacaksınız.

Bölüm 3. Snaptube ile Radyo Şarkıları İndirme Rehberi

PowerTürk canlı radyosunu dinlemek için herhangi bir uygulamaya ihtiyacınız bulunmuyor. İster arabanızda ister evinizde, rahatlıkla PowerTürk canlı dinle işlemi yapabilirsiniz. Ancak bu radyoyu dinlerken bir şarkı beğendiyseniz ve bu şarkıyı indirmek istiyorsanız, bir uygulamaya ihtiyacınız var. Snaptube, bu konuda bütün ihtiyacınızı ve hatta çok daha fazlasını karşılayacak. 50’den fazla platformdan yüksek kalite MP3 ve 4K çözünürlüğe kadar MP4 indirme işlemi yapabilen Snaptube, sadece 4 basit adımda PowerTürk canlı radyosunda bulduğunuz herhangi bir şarkıyı telefonunuza indirebilmenizi sağlıyor. Hemen aşağıdaki rehber ile, bu işlemi nasıl gerçekleştirebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

canlı radyo dinle powertürk

Ücretsiz İndir

Adım 1. Snaptube’un kurulumunu gerçekleştirin.

Snaptube uygulamasını telefonunuza indirin. Bunun için Snaptube’un internet sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra APK dosyasını çalıştırarak kurulum işlemini tamamlayabilirsiniz.

Not: APK dosyasını kurmaya başlarken bir uyarı ile karşılaşırsanız, uyarıdaki yönergeleri uygulayın ve üçüncü parti yazılımların cihazınıza kurulmasına izin verin.

Adım 2. En sevilen PowerTürk şarkılarından birini açın.

PowerTürk radyonun birbirinden güzel şarkılarından birini açın ve şarkının URL’sini kopyalayın.

radyo powertürk

Adım 3. Snaptube’u açın ve şarkı bağlantısını aratın.

Snaptube uygulamasını çalıştırdıktan sonra uygulamanın ana sayfasında bulunan arama bölümüne gelin ve daha önce kopyalamış olduğunuz bağlantıyı bu bölüme yapıştırıp, aratın.

power xl dinle

Adım 4. İndirme işlemini başlatın.

Şarkınız kısa bir süre içinde ekranda belirecektir. Ekranda belirdikten sonra sağ alt kısımda bulunan İndir tuşuna basın ve gerekli kalite-format seçimlerini yaparak indirme işlemini gerçekleştirin.

Milyonlarca şarkıyı sadece birkaç tık ile Android telefonunuza indirmenizi sağlayan Snaptube’u kullanmaya başlamak için uygulamanın internet sitesini ziyaret etmeniz yeterli. Hemen Snaptube’u kurun ve 350 milyonluk Snaptube ailesinin bir parçası olun!

intern on Aug 22, 2022

Categories