Türkiye’nin en çok dinlenen yabancı müzik radyolarının başında Power FM gelmektedir. İnternet üzerinden sunulan Power FM dinle uygulaması ile yayın akışını takip etmek de mümkündür. 1993’ten beri aktif olarak yayın hayatına devam eden radyo pek çok farklı ilde çeşitli frekanslar üzerinden dinlenebilmekte ve dinleyicilerini en hit şarkılarla buluşturmaktadır.

Düzenli olarak yenilenen Power FM top 40 ise en sevilen müziklerin derlendiği bir listedir. Bu listede radyonun yayın akışı esnasında kullanıcıların yoğun ilgi gösterdiği parçalar derlenir. Şarkıların genel olarak dinleyicide uyandırdığı tepkiler de Top 40 listesini büyük oranda etkilemektedir.

Bölüm 1. En Sevilen Hit Şarkılar Power FM’de

Eğer siz de düzenli olarak arama motorunda Power FM dinle aratması yapıyorsanız radyonun yayın akışına dair bilgi edinmenizde fayda var. Öncelikle popüler radyonun haftanın her bir günü için farklı bir programı olduğunu belirtelim.

Bölüm 2. Power FM Yayın Akışı Programları Nelerdir?

Morning Power, Day Power, Chat Zone, Geveze Show, All Night Long ve Club Check gibi programlar Power FM canlı dinle isteğinde bulunan kullanıcılarla buluşuyor.

DJ Funky C, Burçin Acer ve Emrah Saka gibi isimler mikrofonun başına geçerek dinleyicilerini en yeni ve en güncel şarkılarla bir araya getiriyor. Özellikle bu sebeplerden dolayı dinleyiciler de Power FM yayın akışı hakkında bilgi sahibi olmak istiyor.

Morning Power

Pazartesi gününden cumaya dek her sabah 07.00’da mikrofonu alan Mehmet Ali Morning Power adlı programı ile Power FM dinleyicilerini enerjik bir güne hazırlıyor.

Chat Zone

Chat Zone ise DJ Funky C mahlaslı Cem Nadiran’ın moderasyonu ile dinleyicileri oldukça keyifli bir sohbet ortamına davet ediyor.

Geveze Show

Gün ortasında başlayan Geveze Show ise hafta içi her gün saat 17.00 ile 20.00’da Power FM severler ile buluşuyor. İlginç telefon bağlantıları, günlük hayatı temel alan komik onular ve pek çok uzman konuk ile beraber Geveze Show Power FM’in en sevilen programlarından biri oldu.

Club Check

DJ Funky C enerjisi bitmeyen gecelere start vermek için radyo mikrofonunun başına geçiyor. Cem Nadiran Club Check programında uykusu gelenlerin enerjisini yerine getiriyor ve Club Check ile sonu glemeyen bir hit müzik serüveni başlıyor.

All Night Long

Emrah Saka’nın moderasyonunda süren All Night Long ise gece boyu müziğin en sevilen adresi olarak öne çıkıyor. Adından da anlaşılacağı üzere sabaha kadar şarkılar kesilmiyor, All Night Long programı ile Power FM canlı dinle uygulamasını açan ya da frekanstan dinleyen herkes enerjisini gece boyu koruyor.
Tüm bu programların yanı sıra Power FM yayın akışı esnasında kulağınıza hoş gelen parçalar olabilir.

Sevdiğiniz müzikleri telefonunuza indirmek ve dilediğiniz zaman dinlemek ise oldukça harika bir özelliktir. Fakat neredeyse hiçbir platform ücretsiz bir şekilde doğrudan müzik indirme fırsatını sunmuyor. İşte bu noktada Power FM top 40 parçaları da dahil olmak üzere sevdiğiniz şarkıları indirebileceğiniz bir yöntemden bahsedeceğiz.

Bölüm 3. Snaptube ile Müzik İndirme İşlemi

Örneğin Power FM’de çalan harika şarkılar arasında birkaç tane parçayı çok beğendiniz. Daha sonra dinlemek üzer bu şarkıları telefonunuza indirmek istiyorsunuz. Fakat ne yazık ki bunu yapmak için radyonun kendisi ya da farklı platformlar hızlı ve güvenilir bir yol sunmuyor. Bu tür durumlarda Android telefonlardaki en iyi müzik indirme programı olan Snaptube öne çıkıyor. Snaptube Power FM top 40 şarkılarını indirmek için en ideal seçeneklerden biri.

power fm dinle canlı

Ücretsiz İndir

Snaptube uygulaması ile dilediğiniz müzikleri hiçbir şekilde ücret ödemeden telefonunuzun hafızasına kaydetmek mümkün. Rakip uygulamaların aksine Snaptube hiçbir şekilde ödeme duvarı çıkarmadan ve sizi reklam izlemeye zorlamadan sevdiğiniz parçaları indirme fırsatı sunar.

radyo power fm

Snaptube sayesinde daha sonra silinme ihtimali bulunan tüm görsel ya da sesli içerikleri akıllı telefonunuzun hafızasına indiren bir uygulamadır. Böylece sevdiğiniz bir parçanın radyoda çıkmasını beklemek yerine telefonunuzun hafızasından istediğiniz anda açarak dinleyebilirsiniz.

power fm canlı izle

İşte bu yüzden Power FM dinle işleminin her zaman mümkün olmadığı durumlarda radyoda düzenli olarak çalan şarkıları telefonunuza indirmenizi öneriyoruz. Örneğin radyo frekansını unuttuğunuz ya da sağlıklı bir bağlantı kuramadığınız zaman indirmiş olduğunuz müzikleri açabilirsiniz. Böylece dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerde dinleyebilir; sevdiğiniz parçaların keyfine varabilirsiniz.

intern on Aug 22, 2022

Categories