Türkiye’nin en popüler radyolarından biri olan Türkiye Polis Radyosu 1952 yılından beri yayın hayatına devam ediyor. Polis radyosu dinle araması yapan binlerce kullanıcı bu köklü radyo yayını düzenli olarak takip ediyor. Yetmiş yıllık bir yayın tarihine sahip olan radyo Halkın Sesi Güvenin Simgesi anlayışıyla uzun bir süredir dinleyicilerini keyifli parçalarla buluşturuyor. Öyle ki polis radyosu canlı yayını günümüzün en çok dinlenen ve takip edilen programlarını da bünyesinde barındırıyor.

Ülkenin dört bir yanında düzenli olarak yayın hayatına devam eden Türkiye Polis Radyosu aynı zamanda birbirinden eğlenceli programlarla dinleyicilerini memnun etmeyi başarıyor. Polis radyosu dinle uygulaması ise radyonun resmi internet sitesinde sunuluyor.

Bölüm 1. Polis Radyosu Hakkında

İpek Açar, Şebnem Bursalı, Salim Salimoğlu ve Şükriye Tutkun gibi isimlerin programlar sunduğu Polis Radyosu oldukça enerjik bir yayın akışına sahip. Dolayısıyla polis radyo dinle aramaları yapan birçok kullanıcı radyoyu oldukça aktif bir halde buluyor.

Bölüm 2. Polis Radyosu Programları

Temponun hiç düşmediği Türkiye Polis Radyosu’nun programlarını listeledik.

1. İpek Açar ile Can Cana

İpek Açar ile Can Cana programında birbirinden hit müzikler ve yapımcıları programa konuk oluyor. Keyifli sunum eşliğinde İpek Açar müzisyenler ile en yeni eserleri hakkında sohbet ediyor.

2. Zaman Yolcusu

Zaman Yolcusu ise şarkıların tarih içerisinde geçirdiği değişimleri paylaşıyor. Müziğin geçirdiği evrimi başarılı bir şekilde dinleyicilere aktaran program radyonun en sevilenleri arasında yer alıyor.

3. Sanat Ajandası

Sanat Ajandası müziklerin önüne geçerek sanatın farklı formlarına dair bir rapor hazırlıyor. Vizyonda aktif olarak yer alan filmler, popüler tiyatro oyunları ve çeşitli kitap önerileri de Sanat Ajandası’nda kendine yer buluyor. Program her Cuma saat 21.00’da başlıyor.

4. Haftalık

Şebnem Bursalı ve Salim Salimoğlu tarafından sunulan Haftalık ise alanlarında uzman konukları Polis Radyosu’na davet ediyor. Hem frekanstan hem de internet sitesinde Polis Radyosu dinle arayüzü sayesinde bu programı da kolaylıkla takip etmek mümkün.

5. Didem’le Çevrimiçi

Radyonun en sevilen programlarından biri olan Didem’le Çevrimiçi gündemde dikkatten kaçan haberleri dinleyicilerle buluşturuyor. İlginç ve keyifli haberlerin sunulduğu program hafta içi her gün 18.00’da başlıyor.

Çoğunlukla yerli parçalara yer veren keyifli radyo her gün binlerce kişi tarafından dinleniyor. Polis Radyosu severler ise radyonun programlarından ve şarkı akışından ise oldukça memnun. Diğer yandan radyo dinlemek yolculukların vazgeçilmez eşlikçisi olsa da her zaman güçlü bir frekans bağlantısı kurmak mümkün olamayabiliyor.

Polis Radyo dinle internet sitesinin yanı sıra pek çok radyoya sürüş esnasında ulaşmak problem yaratabiliyor. İşte bu noktada Snaptube ile müzik indirme işlemi binlerce kişiye en sevdiği şarkıları telefonlarına aktarma fırsatı sunuyor.

Bölüm 3. Snaptube ile Polis Radyosu Şarkılarını Çevrimdışı Dinle

Android temelli işletim sistemine sahip olan telefonlarda en popüler indirme uygulaması olan Snaptube farklı indirme seçenekleri ile karşımıza çıkar. Örneğin Polis Radyosu canlı dinle uygulamasında ya da radyonun frekansında hoşunuza giden bir parça çalıyor. Fakat şartlar gereği o şarkıyı daha sonra bir kez daha dinlemek ve radyoda tekrar çalmasını beklemek nispeten zor olabiliyor.

polis radyosu canlı dinle

Ücretsiz İndir

İşte bu noktada Snaptube APK ile telefonunuza yükleyebileceğiniz indirme uygulaması o şarkıyı telefon hafızasına aktarma fırsatı sunuyor. Şarkının farklı bir platformdaki bağlantısını aldıktan sonra Snaptube arayüzüne yapıştırabilir ve telefonunuza indirebilirsiniz.

polis radyosu dinle canlı

Birçok farklı müzik programının ve canlı FM dinle uygulamasının aksine Snaptube kullanıcılara herhangi bir sınır da koymuyor. MP3 uzantılı içeriklerin yanı sıra M4A dosyalarını da kaydetmek mümkündür. Snaptube hızlı, kolay ve kullanıcı dostu yapısıyla dilediğiniz şarkıları akıllı telefonunuzun deposuna indirir. Böylece radyo frekanslarına erişemediğiniz durumlarda şarkıları telefonunuzdan açıp, dilediğiniz yer ve zamanda dinleyebilirsiniz.

canlı polis radyosu dinle
Diğer yandan Snaptube ile indireceğiniz her müziğin siz silene kadar telefonda kalacağını da belirtelim. Aynı şekilde sosyal medya platformları üzerinde gördüğünüz görsel ve işitsel içerikler de rahatlıkla indirilebilir.

intern on Aug 22, 2022

Categories