Çevrimdışı Park FM dinle aramasında bulunan müzik severler popüler radyoya rağbet göstermektedir. Sevilen radyo 2007 yılından beri birbirinden keyifli müzikleri dinleyicilerle buluşturuyor. Ankara bölgesinin sembolü haline gelen oyun havaları da radyonun en büyük ilgiyi gören şarkıları olarak öne çıkıyor. Park FM severler bozlak ve arabesk türünün hit parçaları ile de 96.9 frekansında buluşuyor.

Alemin park ettiği frekans sloganı ile öne çıkan popüler radyo Ankara’nın Sincan bölgesinde yayın yapıyor. Yayın alanı tüm Ankara’yı kapsayan Park FM aynı zamanda Radyo Banko ile de kardeş istasyon olarak biliniyor. Park FM dinle işlemini düzenli olarak yapan ve bu radyodan dinleyen binlerce insan da radyonun çalma listelerini çok beğeniyor. Ferdi Tayfur, Müslüm Gürses gibi isimlerin yanı sıra çeşitli oyun havası sanatçılarının parçaları da Park FM’den çıkan ezgiler arasında kendine yer buluyor.

Bölüm 1. Park FM Canlı Dinle: Yayın Akışı ve Programlar

Park FM’in her hafta düzenli olarak takip ettiği bir program bulunmuyor. Fakat istek parçalar doğrultusunda da müzik çalan radyo Ankara’nın en sevilen radyoları arasında yer alıyor. Çeşitli sohbetler yerine 7/24 fantezi, oyun havası, bozlak ve arabesk gibi şarkılar çalan radyo programı internet sitesinde kesintisiz yayın sunuyor. Böylece internet sitesinde de Park canlı dinle işlemi de mümkün hale geliyor. 96.9 frenkansı için “alemin park ettiği frekans” sloganını kullanan radyo 10 yılı aşkın yayın deneyimini hiç durmayan yayınlarında kanıtlamaya devam ediyor.

Bölüm 2. Park FM Programları ve Yayın Akışı

Radyonun severleri WhatsApp mesaj kanalı üzerinden istek parçalarda bulunabiliyor. Aynı zamanda Park FM numarasını arayarak radyoya doğrudan ulaşmak mümkün. Hattınızdan yapacağınız arama ile belirli zamanlarda Park FM’e bağlanabilir ve istek parçanızı ifade edebilirsiniz. En sevdiğiniz şarkıları radyoda dinlemenin yollarından biri de doğrudan şarkı isteğinde bulunmaktır. Dilediğiniz parçanın çalması Park FM canlı dinle sürecini çok daha keyifli olacaktır.

Bölüm 3. Park FM Şarkılarını Çevrimdışı Dinle: Snaptube

Fakat radyo bağlantısının mümkün olmadığı durumlarda ve çevrimdışı olduğunuzda şarkı dinlemek isteyebilirsiniz. Böyle bir durumda Snaptube ile en sevdiğiniz Radyo Park FM şarkılarını telefonunuzun hafızasına kaydetmeniz mümkündür. Daha önce indirdiğiniz şarkıları açabilir ve frekansa bağlanamadığınız zamanlarda müzik dinleyebilirsiniz. Özellikle yolculuk ederken araç radyosunun Park canlı dinle frekansına bağlanması mümkün olmayabilir. Ya da stabil bir internet bağlantısının yokluğu da kesintisiz müzik dinleme deneyiminizi baltalayabilir. İşte bu noktada daha önce Snaptube ile indirdiğiniz şarkılar yardımınıza koşmaktadır.

canlı park fm dinle

Ücretsiz İndir

MP3 ve M4A formatında müzik indirme desteği sunan Snaptube herhangi bir müzik istasyonuna bağlanamadığınızda doğrudan telefonunuzun hafızasından şarkı açmanızı mümkün kılar. Binlerce kişinin tercih ettiği indirme uygulaması sadece şarkının bağlantısını kopyalayıp yapıştırmanız ile dilediğiniz parçaları kaydetme fırsatı sunmaktadır. Park FM canlı dinle aramasıyla dinlediğiniz şarkıların yanı sıra sosyal medya platformlarında vakit geçirirken denk geldiğiniz müzikleri de Snaptube aracılığıyla indirebilirsiniz.

Adım 1: Şarkının bağlantısını kopyalayın.

Radyoda duyduğunuz ya da sosyal medya platformunda denk geldiğiniz müziği indirmek için öncelikle bağlantısını bulun ve kopyalayın.

park fm radyo

Adım 2: Kopyalamış olduğunuz bağlantıyı Snaptube uygulamasına yapıştırın.

Format ve kalite seçeneklerinden dilediğinizi seçerek indir butonuna basın. Program sayesinde hem MP3 hem de M4A uzantılarına sahip şarkıları indirebileceğinizi unutmayın. Aynı şekilde şarkıların dosya boyutlarını belirleyebilir ve ses kalitesi üzerinden seçim yapabilirsiniz.

park fm canlı yayın dinle

Adım 3: Snaptube’da şarkıyı arayın ve indirin.

Snaptube APK dosyasını uygulamanın resmi internet sitesinden indirdikten sonra kurulumunu tamamlayın. Bunun için dosyaya dokunmanız ya da bir APK kurucu kullanabilirsiniz. Daha sonra uygulamayı açın ve şarkının adını aratarak bulun ve indirmeyi başlatın. İndirmeden önce formatı ve ses kalitesini de seçebilirsiniz. Böylece Radyo Park FM erişimi mümkün olmadığında indirdiğiniz bu şarkıyı açabilirsiniz. Park FM canlı dinle işlemi esnasında beğendiğiniz parçalara her zaman ulaşılabilir olmak harika bir rahatlık sunuyor.

Radyo şarkılarını internetsiz indirme işlemi de dahil olmak üzere her türlü gönderi telefonunuza indirilebilir. Böylece internetsiz olduğunuzda Snaptube benzersiz bir indirme hizmeti sunar. Kullanıcılardan geçer not alan uygulama Park FM dinle aramasını yapan müzik severlerin de bir numaralı adresidir. Siz de Snaptube indirin ve gerisini ona bırakın!

intern on Aug 22, 2022

Categories