Radyo dinlemenin her ne kadar geçmişe ait 1 aktivite gibi gözükse de radyolar günümüzde de aktif olarak yayın hayatına devam ediyor. Her gün binlerce kişi Pal FM dinle işleminde bulunuyor ve en güncel şarkılar ile günlerine ses katıyor. Hem frekans hem de internet sitesi üzerinden dinlenebilen radyolar çalışırken, ödev yaparken ya da yolculuk esnasında müzik severlerin yanında oluyor.

Pal FM de en sevilen radyolardan biri olarak uzun bir süredir yayın hayatına devam ediyor. Bu radyo hakkında bilmeniz gerekenleri, radyonun yayın akışını ve Pal FM şarkılarını çevrim dışı olarak nasıl dinleyebileceğinizi bu rehberimizde anlattık.

Bölüm 1. Pal FM Nedir?

Müziğin Türkçesi sloganı ile öne çıkan paul FM 13/8/2007 tarihinden bu yana en güncel şarkıları dinleyicileri ile buluşturuyor. Pal FM geçtiğimiz yıllarda yüzlerce konuk aldı ve binlerce hit parçayı çalma listelerine ekledi. Geride bıraktığı 15 yıllık yayın tecrübesi ile Pal FM 106. 6 frekansından İstanbul’un tüm bölgelerine keyifli bir radyo yayını sunuyor.

Bölüm 2. Pal FM Canlı Dinle: Programlar ve Yayın Akışı

Türkçe pop türünün en güncel şarkıları Pal FM canlı yayınında kendine yer buluyor. Sizler için bu radyonun en sevilen programlarını listeledik.

Kaan Gökman ile Eve Dönüş

Kaan Gökman tarafından sunulan Eve Dönüş müzik dünyasının en güncel haberlerini ve müziğe dair gelişmeleri dinleyicilere aktarıyor. Türkçe pop yıldızlarının konuk olduğu program her gün iş sonrası eve dönüş yolunda olan insanları trafiğin yorucu stresinden koruyor.

Hakan Küfündür ile Sabah Keyfi

Hafta içi saat 07.00 ile 10.00 arasında Hakan Küfündür mikrofonun başına geçerek sabah keyfi programını sunuyor. Güne enerjik başlamak isteyenler Pal FM dinle araması yaparak bu programı özellikle takip ediyor.

DJ Festo’dan Palmix

DJ Festo’nun etkileyici ve yüksek hızdaki Palmix seçkisi dinleyicileri yerinde duramayan bir çalma listesine davet ediyor. Sevilen program her cumartesi saat 22.00’da başlıyor.

Pal FM Top 20

Top 20 ise yakın dönemin en sevilen Türkçe pop parçalarını bünyesinde topluyor. Müzik severler pahalı FM Top 20 listesinde yüksek tempoda ve ritmini hiç kaybetmeyen şarkılar dinliyor.

Pal Akustik

Her cumartesi saat 21.00’dan 22.00’ye kadar süren bu yayında Pal FM birbirinden etkileyici akustik parçalara yer veriyor.

Bölüm 3. Pal FM Şarkılarını İnternetsiz Dinle: Snaptube

Snaptube zayıf internet bağlantısı ve erişim alanının dışında kalmak gibi sorunlara harika bir çözüm getiriyor. Snaptube dilediğiniz şarkıların bağlantılarını yapıştırmanız halinde telefonunuza kaydediyor. Android telefonlardaki en iyi müzik indirme uygulaması olan Snaptube radyo dinlerken denk geldiğiniz herhangi bir şarkıyı elliden fazla platformdan telefon hafızasına kaydetmenizi sağlıyor.

Böylece binlerce kullanıcı diğer uygulamalara para ödemek yerine hiçbir şekilde ödeme yapmadan Snaptube tarafından sunulan indirme fırsatından yararlanıyor. Diğer taraftan indirilen hiçbir görsel ya da sesli dosya siz istemediğiniz sürece telefonunuzdan silinmiyor.

canlı pal fm dinle

Ücretsiz İndir

Adım 1. Snaptube uygulamasını Android cihazınıza kurun.

  • Snaptube uygulamasını programın resmi internet sitesinden indirin. Cihazınızın ayarlar menüsüne geçiş yapın ve güvenlik ayarları sekmesini açın.
  • Burada yer alan bilinmeyen kaynaklardan uygulama yükleme iznine onay verin.
  • İndirmiş olduğunuz Snaptube APK dosyasını cihazınıza kurun.

Adım 2. Sevdiğiniz Pal FM şarkılarını bulun ve Snaptube üzerinde aratın.

Pal FM canlı dinle işlemi esnasında denk geldiğiniz bir şarkının bağlantısını bulun ve kopyalayın. Kopyalamış olduğunu bağlantıyı Snaptube uygulamasına yapıştırın.

pal fm canlı yayın dinle

Adım 3. Format ve çözünürlük seçimini yapın ve indirmeyi başlatın.

Bağlantı üzerine Snaptube üzerinde aratma yaparak indirmek istediğiniz şarkıyı tespit edin. Snaptube dilediğiniz müzikleri MP3 ya da M4A formatında indirmenize olanak tanır. Aynı şekilde dosya kalitesini seçme şansınız da bulunur.

pal fm canlı dinle 106

İndir butonuna basın ve Snaptube’un göz açıp kapayıncaya kadar şarkıları telefonunuza indirmesini bekleyin. Snaptube Pal FM canlı dinle 99.2 işlemi mümkün olmadığında başvurabileceğiniz harika bir çözüm ile karşımıza çıkıyor.

Böylece internetin kesildiği ya da radyonun kapsama alanında bulunmadığınızda dilediğiniz şarkıları açabilirsiniz. Şarkıları doğrudan telefondan açmış olacağınız için akıllı cihazınızı bir radyoya çevirmeniz mümkündür.

Çevrimdışı Pal FM dinle işlemi için sevdiğiniz şarkıların bağlantısını kopyalayın ve Snaptube’a yapıştırın. Uygulama üzerinden format ve kalite seçerek şarkıları telefonunuza indirin. Hiçbir şekilde ücret ödemeden dilediğiniz kadar müzik indirme yapabilir ve Snaptube ile telefonunuzu kendi küçük radyonuza çevirebilirsiniz. Snaptube APK dosyasını indirin, kurulumunu tamamlayın ve indirmeleri başlatın. Böylece Pal FM dinle canlı alternatifi de telefonunuza eklenmiş olsun. İyi eğlenceler!

intern on Aug 22, 2022

Categories