Müzik dinleme işlemi yapmanın birçok farklı yolunun olduğunu hepimiz biliyoruz. Özellikle teknolojinin gelişimi sayesinde eskiye oranla birçok farklı yeni müzik yöntemi hayatımıza girdi ve girmeye devam ediyor. Mesela, eskiden genelde sadece bir MP3 çalar veya radyo/TV aracılığıyla müzik dinleme işlemi yapabilirken, artık internetten veya tamamen müzik dinleme işlemi için tasarlanmış uygulamalardan müzik dinleyebiliyoruz. Peki, “müzik dinlemek istiyorum” diyorsun fakat hangi şarkı dinle uygulamasını kullanacağını bilmiyor musun? Merak etme! Bu yazı, bu konuda ihtiyacın olan bütün her şeyi içeriyor. Hemen okumaya devam et ve sen de ücretsiz müzik dinle!

Bölüm 1. 2022 Yılının En Çok Dinlenen Şarkıları Neler?

Müzik dinle işlemi için kullanacağın uygulamaları tanıtmadan önce, bu uygulamalar ile indirilen ve en çok dinlenen şarkılardan bahsetmek istiyoruz. Birçok farklı listenin bir birleşimi olan ve 2022 yılının en çok dinlenen şarkılarını içeren listemizi, hemen aşağıda bulabilirsin.

 • Murda, Hadise- İmdat
 • Oğuzhan Koç – Aşk Beni Yendi
 • Murat Boz – Harbi Güzel
 • Melek Mosso – Hayatım Kaymış
 • Reynmen – Pare
 • Demet Akalın – Bensiz Olsun
 • Tarkan – Geççek
 • Aleyna Tilki – Aşk Ateşi
 • Kubilay Karça – Seni Kırmışlar
 • Zehra, Bilal Hancı – Bal
 • Edis – Arıyorum
 • Gökhan Türkmen – Mahşer
 • Sakiler – Canıma Minnet
 • Derya Uluğ – Hadi Çal
 • Ece Mumay – Vanilya

Bölüm 2. Bedava Müzik Dinlemek için Uygulamalar

“Ücretsiz müzik dinlemek istiyorum” diyen kişilerin kullanabileceği birçok farklı uygulama bulunuyor. Bu bölümde, bu uygulamalar arasından en çok tercih edilenleri paylaşacağız. Tabii, bu ücretsiz şarkı dinle işlemi yapmak için sadece bizim bahsettiğimiz uygulamaları kullanmak zorunda değilsin. Ancak bunu yapabilmek için her ne kadar birçok uygulama bulunuyor olsa da bizim listemizde bulacağın uygulamaların ücretsiz müzik dinle konusundaki en iyi uygulamalar olduğundan emin olabilirsin.

Snaptube

Kullanıcılarına tamamen ücretsiz, sınırsız ve reklamsız bir kullanım sunan Snaptube, şarkı dinle işlemi yapabilen en iyi uygulamalardan birisi olarak öne çıkıyor ve bu nedenle milyonlarca kullanıcının tercihi oluyor. Bu konudaki neredeyse her listede görebileceğin Snaptube uygulaması ile birçok farklı formatta ve kalitede medya dosyası indirebilirsin. Uygulama hakkında daha fazla bilgi için Bölüm 3’e göz atmayı unutma.

Spotify

Milyonların bildiği ve kullandığı Spotify, ücretsiz şarkı dinleme denildiğinde akla ilk gelen uygulamalardan birisi oluyor. Premium ve ücretsiz şeklinde iki farklı sürümü bulunan Spotify, ücretsiz bir şekilde şarkı dinlemene olanak sağlasa da bazı kilit özelliklere erişimini kısıtlıyor. Bu nedenle, uygulamayı en efektif şekilde kullanmak için Premium versiyonuna geçmeni tavsiye ediyoruz.

Apple Music

Her ne kadar adı “Apple” Music olsa da bu uygulamayı Android cihazlarında da kullanabilirsin. Spotify ile tamamen aynı mantıkta çalışan Apple Music uygulamasının ücretsiz ve Premium sürümlerinden birini seçerek istediğin şarkıları dinleyebilirsin.

Bölüm 3. Milyonların Tercihi: Snaptube

Daha önce de bahsettiğimiz gibi “ücretsiz müzik dinlemek istiyorum” diyen çoğu kullanıcının tercih ettiği Snaptube, bu başarısının bir tesadüf olmadığını ortaya koyan özellikleri ile neden milyonlarca kişi tarafından tercih edildiğini kanıtlıyor. Bu eşsiz uygulama ile sadece MP3 değil, 4K çözünürlüğe kadar MP4 formatında da medya dosyası indirebilirsin. Buna ek olarak, bütün bu işlemleri tam tamına 50’den fazla platformdan yapabilirsin. Tabii ki de Snaptube’un özellikleri sadece bunlarla sınırlı değil. Uygulamanın bütün özelliklerini deneyimlemek için uygulamayı indirmeni ve denemeni tavsiye ediyoruz. Bunu yapmak için ise hemen aşağıda bulunan rehbere göz atabilirsin.

canlı müzik dinle

Ücretsiz İndir

Adım 1. Snaptube’u indir ve kur.

Uygulamayı indirmek de kurmak da oldukça basit. Snaptube’un internet sitesinde bulunan APK dosyasını indirip, indirdiğin dosyayı çalıştırarak kurulumu tamamlayabilirsin.

Adım 2. İndireceğin şarkıyı aç ve şarkının URL’sini kopyala.

Snaptube ile indirmek için bir şarkı seç. Seçtiğin şarkının URL’sini kopyaladıktan sonra bir sonraki adıma geçebilirsin.

sıralı müzik dinle

Adım 3. Snaptube’u aç ve bağlantıyı kullanarak bir arama yap.

Kopyaladığın bağlantıyı, Snaptube’un arama motoruna yapıştır ve arat.

kitap okurken dinlenecek müzikler

Adım 4. Kalite ve format seçimini yap ve indirmeyi başlat.

Artık son adımdasın. İndir butonuna bastıktan sonra karşına çıkan ekrandaki kalite ve formatlardan istediğini seç ve indirmeyi başlat.

Artık şarkı dinle ve indir işlemleri için kullanabileceğin çok iyi bir uygulama olan Snaptube’u nasıl kurabileceğini ve kullanabileceğini biliyorsun. Hemen, bu eşsiz uygulamayı kur ve ücretsiz şarkı dinleme ile indirmenin keyfini çıkar!

intern on Aug 28, 2022

Categories