Türkiye’de radyo istasyonu denildiğinde akla ilk gelen radyo istasyonlarından birisi olan Kral FM’in başarısını ve popülerliğini kesinlikle yok sayamayız. Özellikle günümüzde radyo istasyonlarının yaşadıkları durumları düşününce, Kral FM gibi birçok kaliteli radyonun bu zamana kadar varlıklarını sürdürebilmesi gerçekten muhteşem bir başarı örneği olarak öne çıkıyor. Kral FM’in sunduğu birbirinden güzel şarkıları çevrimdışı dinlemek istiyorsunuz diyelim, bunu nasıl yapacağınızı biliyor musunuz? Endişelenmeyin. Bu yazıda, bu konuda adeta kurtarıcınız olan Snaptube’u tanıyacaksınız ve Kral FM dinle işlemi yaparak çevrimdışı Kral FM radyosu dinlemeyi öğreneceksiniz.

Bölüm 1. Türkiye’nin En Popüler Radyolarından Birisi: Kral FM

Kral FM radyosu, birbirinden güzel müzikleri ve yıllardır süreklilikle artmaya devam eden kalitesiyle neredeyse bütün radyo istasyonu listelerinin en azından ilk üç sırasında görebileceğiniz bir radyo istasyonudur. Şüphesiz ki Türkiye’nin en popüler radyo istasyonlarından birisi olan ve her gün milyonlarca kişinin Kral FM dinle işlemi yapmasına sebep olan Kral FM radyosu; slow, arabesk, pop, rock demeden her türden şarkıyı kullanıcıları ile buluşturuyor. Ayrıca, sunduğu birbirinden farklı ve kaliteli programlar ile diğer radyo istasyonlarından farklı bir deneyim sunan Kral FM, Türkiye’nin en eski radyolarından birisi olmasına rağmen bu kadar uzun bir süre, hiç çizgisini bozmadan devam eden bir radyo istasyonu olmasının bir tesadüf eseri olmadığını ortaya koyuyor.

Bölüm 2. Kral FM’in En İyi Programlarını Keşfedin

Tabii ki de Türkiye’nin en kaliteli ve popüler radyo istasyonlarından birisi olan Kral FM canlı radyosu, birbirinden farklı birçok program ile dinleyicilerinin karşısına çıkıyor. Ata Demirkaya, Harbi Kız, Kezban Yaşamul, Mehmet Akbay ve Mine Gonca gibi kaliteli ve çoğu kesim tarafından bilinen kişiler ile çalışan Kral FM canlı radyosu, çok iyi bir zaman geçirmenizi sağlayacak birçok programı bünyesinde barındırıyor. Aşağıda, bu programlardan bazılarını bulabilir ve çevrimdışı Kral FM dinle işlemi yaparken bu programlardaki müzikleri dinleyebilirsiniz.

Ata’dan Müzik Ziyafeti (Ata Demirkaya)

Bütün müzik türleri arasında bir yolculuk yapmaya ne dersiniz? Ata Demirkaya’nın sunuculuğunu yaptığı bu programda birbirinden farklı müzik türlerinin en hit yapmış şarkılarını keşfedebilir ve dinleyebilirsiniz.

Harbi Kız

Harbi Kız ve onun geniş müzik listesinden seçmeceleri dinleyebileceğiniz bu programda, güzel ve kaliteli bir zaman geçirebilirsiniz. Özellikle arabesk türünde Kral FM canlı dinle işlemi yapmak isteyen çoğu kullanıcının en çok dinlediği programların başında gelen bu programı, kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Kezban’ın Günlüğü (Kezban Yaşamul)

Kezban Yaşamul’un sunuculuğunu yaptığı ve gündeme dair her şeyin konuşulduğu bu programda, en popüler şarkılar aracılığıyla rahatlayabilir ve günün stresini atabilirsiniz.

Mehmet’in Gezegeni (Mehmet Akbay)

Her bölümün bir ünlü sanatçıya adandığı bu programda, Mehmet Akbay’ın sunumuyla beraber en sevdiğiniz sanatçıların, en sevdiğiniz şarkılarını dinleyebilirsiniz.

Mine Gonca

Biraz da olsa hayattan ve dertlerinizden uzaklaşıp rahatlamak istiyorsanız, Mine Gonca’nın sunduğu bu program tam size göre! Bu programda, her türden şarkı barındıran geniş bir çalma listesi ve Mine Gonca’nın rahatlatıcı sesi ile günün yoruculuğunu azaltabilirsiniz.

Bölüm 3. Snaptube ile Kral FM Şarkıları İndirme Rehberi

Çevrimdışı bir şekilde Kral FM dinle işlemi yapmanın yönteminden bahsedeceğimizi söylemiştik. Bu bölümde, bu yöntem hakkında konuşacağız. Yöntemimizin adı, Snaptube! Snaptube uygulamasını Android telefonlarınıza ücretsiz bir şekilde kurabilir ve Kral FM canlı yayınlarında denk geldiğiniz o birbirinden güzel müzikleri yine aynı şekilde, ücretsiz indirebilirsiniz. Tabii ki de indirdiğiniz müzikleri isterseniz internetsiz dinleyebilir isterseniz de sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

kral fm canlı yayın

Ücretsiz İndir

Peki, Snaptube’u nasıl kullanacaksınız? Bunun için hemen aşağıya göz atmanız yeterli olacaktır.

Adım 1. Kral FM canlı dinle işlemi için Snaptube’u kurun.

Snaptube’u kurmak oldukça basit. Uygulamanın internet sitesini ziyaret edin ve sitede bulunan APK’yı indirin.

İndirdiğiniz APK’yı çalıştırarak ve ekrandaki adımları uygulayarak Snaptube’un kurulumunu saniyeler içinde tamamlayabilirsiniz.

Kurulum esnasında bir sorunla karşılaşmamak adına cihazınızın Güvenlik sekmesine gidip, bilinmeyen kaynaklardan uygulama yükleme hakkındaki ayarın aktif olup olmadığından emin olmayı unutmayın.

Adım 2. En sevilen Kral FM şarkılarından birini seçin ve seçtiğiniz bağlantısını kopyalayın.

Kral FM canlı dinle işlemi yaparken beğendiğiniz bir şarkıyı indirmek için şarkının bağlantısını kopyalamanız yeterli olacaktır.

kral radyo dinle

Adım 3. Arama işlemi yapmak için Snaptube’u çalıştırın.

Snaptube’un arama motorunu ve kopyalamış olduğunuz bağlantıyı kullanarak arama yapın. Arama sonucunda, indirmek istediğiniz şarkının açıldığını göreceksiniz.

kral fm dinle canlı

Adım 4. Sevdiğiniz şarkıyı indirin.

İndir tuşuna bastıktan sonra ekranda beliren geniş format ve kalite seçenekleri arasından seçim yapıp, en sevdiğiniz şarkıların indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Kral FM gibi kaliteli radyoları dinlerken denk geldiğiniz herhangi bir şarkıyı saniyeler içinde telefonunuza indirmenizi ve çevrimdışı dinlemenizi sağlayan Snaptube, kolay kullanımı ve müthiş özellikleri ile tam da aradığınız uygulama! Snaptube’u kullanmaya başlamak ve birbirinden güzel şarkılar indirmek için Snaptube’un internet sitesini ziyaret etmeniz yeterli, iyi eğlenceler!

intern on Aug 15, 2022

Categories