Kafa Radyo istasyonu gibi birçok radyo istasyonu, her ne kadar radyolar günümüzde çok popüler olmasa da milyonlarca insan için eğlence kaynağı olmaya devam ediyorlar. Özellikle Kafa Radyo’nun bu konuda oldukça büyük bir rol oynadığını söyleyebiliriz. Gittikçe küçülmeye devam eden radyo istasyonları ve radyo kültürünü yaşatan en kaliteli radyolardan birisi olan bu radyoyu internetiniz olmadığında dahi dinlemek ve birbirinden güzel müziklerin keyfini çıkarmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bugünkü yazımızın konuğu olan Snaptube uygulaması ile tam da bu bahsettiğimiz şeyleri gerçekleştirebilir ve ücretsiz bir şekilde Kafa Radyo dinle işlemi yapabilirsiniz.

Bölüm 1. Türkiye’nin En Kafa Radyosu: Kafa Radyo

Öncelikle sizlere biraz Kafa Radyo’dan bahsetmek istiyoruz. Kafa radyo canlı radyo istasyonu, Radyoland grubuna bağlı frekansta hizmet veren ve Kafa Radyo dinle işlemi yapan yüzbinlerce dinleyicisi olan bir radyo istasyonu olarak yayın hayatını sürdürüyor. Ağırlıklı olarak Türkçe pop ve Türkçe slow şarkılar paylaşan Kafa Radyo canlı radyo istasyonuyla, Türkiye’nin en popüler pop ve slow şarkılarını dinleyebilir, birbirinden yeni şarkılar keşfederek şarkı listelerinizi genişletebilirsiniz. “Türkiye’nin en kafa radyosu!” sloganıyla yayın hayatını sürdüren bu kaliteli radyo istasyonu, diğer radyo istasyonlarına göre kısa sayılabilecek bir süre önce yayın hayatına başlamış olmasına rağmen şimdiden binlerce, hatta yüzbinlerce dinleyicisiyle birçok radyo istasyonunu geride bırakmayı başardı.

Bölüm 2. Kafa Radyo’nun Programları

Kafa Radyo’nun, Kafa radyo canlı dinle işlemi yapan Kafa Radyo canlı yayın dinleyicilerine sunduğu en iyi programları merak ediyorsanız, hemen aşağıda bulunan liste tam size göre! Hazırladığımız liste, Kafa Radyo dinle işlemi yapan kullanıcıların en çok sevdiği Kafa Radyo canlı yayın programlarını içeriyor.

Nihat’la Muhabbet (Nihat Sırdar)

Yılların eskitemediği ünlü radyocu Nihat Sırdar’ın müthiş sunumuyla beraber tam anlamıyla onunla muhabbet edebileceğiniz bu program ile güne çok güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.

Bedia ile Güzel Şeyler (Bedia Ceylan Güzelce)

Kafa radyo canlı yayın dinleyicilerinin en sevdiği programlardan birisi olan Bedia ile Güzel Şeyler’de, hayatın güzel anlarına bakabilir, birbirinden güzel Türkçe pop ve Türkçe slow şarkılar ile rahatlayabilirsiniz.

Zekirdek (Zeki Kayahan Çoşkun)

Evden, trafiğin ortasından veya ofisten… Kısacası her yerden katılım yoğun olduğu ve telefon bağlantıları aracılığıyla adeta bir sohbet ortamına dönüşen Zekirdek, gün ortasındaki en iyi Kafa Radyo canlı yayın programlarından birisi olarak öne çıkıyor.

Beste Dükkanı (Eflatun ve Tanzer Gümüş)

Diğer radyo programlarına göre oldukça farklı bir program olan Beste Dükkanı’nda, Eflatun ve Tanzer Gümüş’ün dinleyicilerden gelen şarkı sözlerini canlı bir şekilde besteye çevirmelerini dinleyebilirsiniz. Türkiye’de benzerine çok denk gelemeyeceğiniz bu eşsiz program için bir kerelik de olsa Kafa Radyo canlı dinle işlemi yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Ve Şaire ve Şaire (Sunay Akın)

Yazarlık ve oyunculuk alanlarındaki başarısıyla milyonlar tarafından tanılan Sunay Akın’ın sunuculuğunu üstlendiği bu radyo programında, birçok farklı konudan bahsedildiğine ve her daldan şarkılar çalındığına denk gelebilirsiniz.

Bölüm 3. Snaptube ile Kafa Radyo Şarkıları İndirme İşlemi

Kafa Radyo dinle işlemi yaparken denk geldiğiniz bir şarkıyı indirmek için Snaptube’dan daha iyi bir seçenek bulunmuyor! Yüksek kalitede MP3 ve 240P-4K gibi oldukça geniş bir çözünürlük yelpazesi ile MP4 indirebileceğiniz Snaptube, tamamen ücretsiz, reklamsız ve sınırsız indirme işlemi sunabilen bir uygulama olmasına ek olarak aynı zamanda Otomatik Gece Modu ve Resim İçinde Resim Modu gibi birbirinden farklı özellikleriyle de diğer rakiplerini geride bırakan bir uygulama olarak öne çıkıyor. Sadece birkaç tık ile Snaptube’u Android telefonunuza kurabilir ve Kafa Radyo canlı yayınlarındaki en sevdiğiniz şarkıları ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

kafa radyo dinle canlı

Ücretsiz İndir

Hemen aşağıda ise Snaptube’u nasıl kurabileceğinizi ve kullanabileceğinizi anlattığımız rehberi bulabilirsiniz.

Adım 1. Snaptube şarkı indirme uygulamasının kurulumunu tamamlayın.

Snaptube ile Kafa Radyo’nun en popüler şarkılarını indirmek için Snaptube’un APK dosyasına ihtiyacınız var. Snaptube APK’sını, Snaptube’un internet sitesinden bulabilir ve indirebilirsiniz.

Not: İlk defa bir APK dosyası kuracak kullanıcılarımızın Android cihazlarının Ayarlar >> Güvenlik sekmeklerine gitmelerini ve burada bulunan bilinmeyen kaynaklar ayarını aktifleştirmelerini tavsiye ederiz. Böylece, sorunsuz bir APK kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

Adım 2. En sevdiğiniz Kafa Radyo şarkılarını bulun.

Bu müthiş radyo istasyonunu dinlerken denk geldiğiniz ve beğendiğiniz bir şarkıyı açın ve şarkının bağlantısını kopyalayın.

canlı kafa radyo dinle

Adım 3. Kopyaladığınız şarkı bağlantısını aratın.

Snaptube’u açın ve kopyaladığınız şarkı bağlantısını uygulamayı kullanarak aratın.

radyo kafa dinle

Adım 4. İndirmeyi başlatın ve sevdiğiniz şarkıları indirmenin keyfini çıkarın!

Ekranın hemen sağ altında görebileceğiniz İndir butonuna basın ve istediğiniz kalite ile formatı seçin. Seçiminizden kısa bir süre sonra indirme işlemi başlayacaktır.

Radyodaki şarkıları indirmek için en iyi yöntem olan Snaptube, bir radyo indirme uygulamasından çok daha fazlasını sizlere sunuyor. Snaptube’u ücretsiz bir şekilde denedikten sonra adeta bağımlısı olacaksınız! İyi eğlenceler!

intern on Aug 15, 2022

Categories