Türkiye’deki radyo dinleme kültürü her ne kadar eskisi kadar popüler olmasa da hala milyonlarca kişi her gün radyo dinlemeye devam ediyor. Tabii ki bu dinleyiciler, eskisi gibi bir radyo aracılığıyla değil; radyo istasyonunun web sitesinden veya çeşitli radyo dinleme uygulamaları aracılığıyla radyo dinleme işlemlerini gerçekleştiriyorlar. Radyo Joy FM de dinleyiciler tarafından en çok dinlenen radyoların başında geliyor. Her gün milyonlarca kişi, Joy FM dinle işlemi yapıyor, Radyo Joy FM ve onun sunduğu farklı programların keyfini çıkartıyor. Bugün, genel olarak Joy Türk FM radyosundan ve Radyo Joy FM kanalında bulunan herhangi bir şarkıyı nasıl Android telefonunuza indirebileceğinizden bahsedeceğiz. Bahsedeceğimiz yöntem ile istediğiniz Joy Türk FM şarkılarını telefonunuza kaydedebileceksiniz.

Bölüm 1. Joy FM Radyosu Hakkında Her Şey

Joy FM dinle işlemi yapmak isteyen kullanıcıların en çok merak ettiği şeylerden birisi de Joy Türk FM radyosunun tam olarak nasıl bir radyo olduğudur. Bu bölümde, bu konuya değinecek ve Joy FM radyosu hakkında bilmeniz gereken her şeyi sizlerle paylaşacağız.

İstanbul merkezli bir radyo kanalı olan Joy FM, 1993 yılında yayın hayatına başladı. Star Medya Grubu’nun bir parçası olan bu radyo kanalı, ilk başlarda 100.5 frekansıyla uzun yıllar yayın hayatını sürdürmesine rağmen RTÜK tarafından yapılan düzenleme ile artık 100.6 frekansında dinleyicilerine hizmet vermeye başladı. Joy FM’in Türkiye’nin özel radyolarından birisi olmasının bir sebebi, Türkiye’nin ilk yabancı slow radyolarından birisi olmasıdır. Ancak son zamanlarda Joy FM, diğer radyo kanallarına benzer bir politika izleyip, dinleyicilerine sunduğu müzik yelpazesini değiştirmeye ve her müzik türünden şarkılar paylaşmaya başladı.

Bölüm 2. Joy FM Programları

Joy FM dinle işlemi yaparken dinleyebileceğiniz programları merak ediyorsanız, bu bölüme göz atmanız yeterli olacaktır. Joy FM bünyesinde bulunan ve milyonların dinlediği programların en iyilerini içeren listeyi, hemen aşağıda bulabilirsiniz.
Not: Listede hem Joy FM hem de JoyTürk FM programları bulunuyor.

Easy Work Day

Gününüzü biraz sakinlik ve iyi müzikle çözmeyi kendine hedef edinmiş bu program ile günün stresini atmak çok kolay! Melis Deniz Yolcu ve onun eşsiz şarkı listesi sayesinde Joy FM canlı dinle işlemi yaparken rahatlayabilirsiniz.

Her Şey Yolunda

Virgin Radio Türkiye’nin Cemil Orhon’u, akşam saatlerinde JoyTürk FM ile dinleyiciler ile buluşuyor. Her Şey Yolunda programıyla birçok farklı türden müzik ve rahatlatıcı sohbet eşliğiyle günün stresini atabilirsiniz.

Annemin Plakları

Sunucu Çetin Erker tarafından bir “düşünce programı” olarak nitelendirilen Annemin Plakları; edebiyat, felsefe, sosyoloji ve sinema konularında sohbetin döndüğü, adeta hayatın yorumlandığı bir radyo programıdır.

Ah-Kam

Ah-Kam’da müziğin yanı sıra; ruh halleri, insanlar, şehirler, filmler, kitaplar ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz. Özellikle 90’ların pop müzikleriyle dolup taşan Ah-Kam programı, nostalji ve çok daha fazlasını barındıran bir program olarak öne çıkıyor.

İstek-Armağan Saati

Bu programın adına baktığınızda, konusunun ne olduğunu rahatlıkla anlayabilirsiniz. Adından da anlaşılabileceği üzere İstek-Armağan Saati’nde istek şarkılarda bulunabilir, istediğiniz şarkıları ise başkalarına armağan edebilirsiniz.

Bölüm 3. Çevrimdışı Joy FM Dinleme: Snaptube

Snaptube uygulaması ile Joy FM canlı dinle işlemi sırasında beğendiğiniz şarkıları Android cihazınıza indirme şansınız bulunuyor. Sadece aşağıdaki 4 basit adımı uygulayarak en sevdiğiniz şarkıları yüksek kalitede ve MP3-MP4 formatlarında indirmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca, Snaptube’un bakım araçları sayesinde Android telefonuna herhangi bir kötü amaçlı yazılım girmesini engelleyebilir, telefonunuzun bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bahsettiğimiz bu özellikler ve çok daha fazlasına erişmek için tek yapmanız gereken Snaptube’u Android telefonunuza kurmak!

karnaval joy fm

Ücretsiz İndir

İşte, Snaptube kurulum ve kullanım rehberi:

Adım 1. Kurulum işlemini tamamlayın.

Uygulamanın internet sitesini ziyaret edin ve sitenin ana sayfasında bulunan APK dosyasını indirip, çalıştırın.

Kurulum esnasında herhangi bir sorun yaşamamak adına, lütfen cihazınızın Ayarlar >> Güvenlik sekmesine gidin ve buradaki bilinmeyen kaynak ayarını aktifleştirin.

Adım 2. Bir şarkı seçin ve seçtiğiniz şarkının URL’sini kopyalayın.

Snaptube ile indirmek için bir şarkı seçin ve seçtiğiniz o şarkının URL’sini kopyalayın.

joy fm dinle canlı

Adım 3. Snaptube ile bir arama işlemi gerçekleştirin.

Kopyaladığınız şarkı linkini, Snaptube’un ana sayfasındaki arama motoru aracılığıyla aratın.

canlı joy fm dinle

Adım 4. İndirmeyi gerçekleştirin.

Son adımdasınız! Arama işlemi bittikten sonra öncelikle aşağı bölümde bulunan İndir butonuna, daha sonra da istediğiniz kalite ve format seçeneğinin üstüne basarak, indirme işlemini gerçekleştirin.

Artık Joy FM canlı dinle işlemi yaparken beğendiğiniz şarkıları indirmenin daha kolay bir yolu olduğunu biliyorsunuz. Hemen Snaptube’u kullanmaya başlayın ve en sevdiğiniz Joy FM şarkılarını sadece birkaç tık ile telefonunuza kaydedin!

intern on Aug 22, 2022

Categories