Radyolar nostaljik birer yayın unsuru gibi aklımızda kalsa da aslında günümüzde binlerce kişiye hitap etmektedir. Uzun bir süredir yayın hayatına devam eden çeşitli yayın istasyonları Damar FM dinle ve benzeri aramalarda bulunan binlerce radyo sever tarafından dinlenmektedir. Çeşitli programlar ve müzik türleriyle zengin bir yayın akışı sunan radyolar hem resmi internet siteleri üzerinden hem de frekanslarına bağlanarak dinlenebilmektedir.

Damar müziğin en sevilen ve en hit parçaları Damar FM’de buluşuyor. Müslüm Gürses’ten Ferdi Tayfur’a, Bergen’den Cengiz Kurtuoğlu’na kadar uzayan duygu dolu şarkılar damar müzik sevenlerin kulak pasını siliyor.

 • Bölüm 1. Damar FM Nedir?
 • Bölüm 2. Damar FM Canlı Dinle: Programlar ve Yayın Akışı
 • Bölüm 3. Damar FM Şarkılarını İnternetsiz Dinle: Snaptube
 • Bölüm 1. Damar FM Nedir?

  Damar FM dinle aramasında bulunan pek çok kişi özellikle arabesk türünde çalma listeleri sunan bu radyoyu sıkı bir şekilde takip etmektedir. Damar Türk FM olarak da karşımıza çıkan radyo istasyonu his yüklü şarkılarıyla arabesk türünün hayranlarını memnun ediyor. Usta sanatçıların zamana karşı duran ezgileri Damar FM canlı yayınında dinleyicilerle buluşuyor.

  Sevilen radyo yayınlarını toplumsal sorumluluklara saygılı bir şekilde sürdürüyor. Bu yönüyle Damar FM Türkiye’nin en popüler istasyonları arasında kendine yer buluyor

  Bölüm 2. Damar FM Canlı Dinle: Programlar ve Yayın Akışı

  Jilet Gibi Radyo sloganıyla öne çıkan damar FM in yayın akışını ve programlarını sizler için listeledik.

  İbrahim Yavaş Show

  İbrahim Yavaş Show’da arabeskin en ağır parçaları keyifli bir sohbet ortamına eşlik ediyor. His ve dolu sohbet ile arabeskin birleştiği harika bir program olarak öne çıkıyor.

  Meçhul ile Arabesk Rüzgâr

  Meçhur ile Arabesk Rüzgâr programı adından da anlaşılacağı üzere arabesk şarkıların dolu olduğu bir rüzgâr estiriyor. Sunuculuk koltuğunda oturan Meçhul ile Dama FM dinle isteğinde bulunan binlerce kişi uzun bir arabesk yolculuğuna çıkıyor.

  Radyo dinleyicileri herkesin bildiği gibi dinleme süreci çeşitli kesintilere uğrayabiliyor. Radyo severler erişim alanının dışında kalmak gibi problemler ile karşılaşabiliyor. Bu tür durumlarda müzikseverler radyonun resmi internet sitesine bağlanmayı tercih ediyor. Fakat güçlü bir internet bağlantısının bulunmaması da radyo dinleme zevkine ne yazık ki zarar verebiliyor.

  Tüm bu problem Damar Türk FM dinleyicilerinin de ne yazık ki karşılaştığı problemler arasında yer alıyor. Fakat Radyo Damar FM şarkılarını çevrimdışı dinlemek mümkün. Snaptube ile en sevdiğiniz damar parçalarını internete bağlı olmadan da dinleyebilirsiniz.

  Bölüm 3. Damar FM Şarkılarını İnternetsiz Dinle: Snaptube

  Android cihazınıza yükleyebileceğiniz indirme uygulaması Snaptube radyo dinlerken denk geldiğiniz şarkıları telefonunuzun deposuna indirme fırsatı sunar. Tamamen ücretsiz bir program olan Snaptube ile sosyal medya platformlarında gördüğünüz şarkı ve videoları da cihazınıza indirebilirsiniz.

  Böylece Damar FM dinle işlemi mümkün olmadan zaman ve mekân fark etmeksizin telefonunuzdan şarkı açabilirsiniz.

  damar fm jilet gibi radyo

  Ücretsiz İndir

  Adım 1. Snaptube uygulamasını Android cihazınıza kurun.

 • Snaptube APK dosyasını programın resmi internet sitesi üzerinden tek bir tıkla indirebilirsiniz. Daha sonra telefonunuzun ayarlar penceresini açın ve aşağıdaki adımları izleyin.
 • Gizlilik ve Güvenlik sekmesini açın.
 • “Bilinmeyen kaynaklardan uygulama yükle” iznini bulun ve onaylayın.
 • Bu sayede Snaptube APK kurulumunda hiçbir problem yaşamadan süreci tamamlayabilirsiniz.

  Adım 2. Sevdiğiniz Damar FM şarkılarını bulun ve Snaptube üzerinde arayın.

  Damar FM canlı dinle esnasında denk geldiğiniz fevkalade bir şarkıyı telefonunuza kaydetmeye karar verdiniz.

  damar fm dinle canlı

  Adım 3. Dosya formatını seçin ve indir butonuna basın.

  Snaptube ile müzik indirme işlemini başlatmadan önce indireceğiniz şarkının uzantısını belirleyebilirsiniz. Dilerseniz M4A, dilerseniz MP3 olarak indirme yapabilirsiniz. Elbette başarılı müzik ve video indirme programı ile görsel içerikler indirebileceğiniz de unutmayın.

  damar fm canlı radyo dinle

  Snaptube farklı çözünürlüklerde ve MP4 formatında da indirme yapmaktadır. Ve kesilen radyo yayınlarının ya da sosyal medya gönderilerinin aksine indirilen her içerik telefonunuzda kalır. Siz istemediğiniz sürece hiçbir şarkınız silinmeyecektir. Dolayısıyla Snaptube ile cihazınıza Damar Türk FM radyosunun şarkılarını indirebilirsiniz.

  Tüm bu özelliklere ve daha fazlasına hiçbir ücret ödemeden ulaşabileceğinizi belirtmekte fayda var. Snaptube radyo parçalarını indirmenizi sağladığı gibi sosyal medya platformlarında denk geldiğiniz video ve şarkıları indirmenize de olanak tanır. Öyle ki tamamen ücretsiz yapısının yanı sıra Snaptube kullanıcılarını reklam izlemek zorunda da bırakmamaktadır. Popüler müzik indirme uygulaması reklam izlemeye zorlamadan hızlı ve kolay bir indirme deneyimi sunar.

  intern on Aug 22, 2022

  Categories