“Türkiye’nin En Baba Radyosu” olan Baba Radyo ile severek Baba Radyo dinle işlemi yapıyorsanız, bu yazıya bayılacaksınız. Bildiğiniz üzere, Baba Radyo canlı yayınlarına tamamen ücretsiz bir şekilde ulaşabilir ve dinleyebilirsiniz. Ancak bu yayınları veya yayınlarda çalan herhangi bir şarkıyı beğenseniz dahi telefonunuza veya herhangi bir cihaza indiremezsiniz. Bugün, bu problemi sizler adına çözeceğiz ve artık en sevdiğiniz Baba Radyo şarkı ve programlarını Android cihazlarınıza indirebileceksiniz. Lafı çok uzatmadan, bir sonraki bölüme geçelim.

Bölüm 1. Türkiye’nin En Baba Radyosu

Arabesk müzik denildiğinde akla gelen ilk radyo istasyonlarından birisi olan Baba Radyo, kaliteli Baba Radyo canlı yayınları ile milyonlarca dinleyicisinin dert ortağı oluyor. Yılların eskitemediği, birbirinden eşsiz sanatçıların muazzam şarkılarını, Baba Radyo dinle işlemi yaparak Baba Radyo canlı yayınlarında dinleyebilir ve rahatlayabilirsiniz. Arabesk türüne ek olarak Türk sanat müziği ve taverna gibi farklı türlerde de müzik dinletileri yapan Baba Radyo’yu dinlemek için bir radyoya sahip olmasanız dahi endişelenmenize gerek yok. Radyonun internet sitesine gidebilir ve Baba Radyo canlı dinle işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bölüm 2. 2 Program ile Başarı: Baba Radyo Programları

Daha önce de belirttiğimiz gibi Baba Radyo dinle işlemi yaparak Baba Radyo ile birçok farklı türde müziğin keyfini çıkarabilirsiniz. Türk sanat müziği, arabesk, taverna, fantezi müzikleri bu müzik türlerinin sadece bir kısmını oluşturuyor. Uzun yıllardır sektörde bulunan Baba Radyo, diğer radyo istasyonlarının aksine 2 ana programa sahip ve sadece müzik yayını yapıyor. Bu nedenle, biraz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bu 2 ana programın ne olduğunu öğrenmek isterseniz, aşağıdaki listeye göz atabilirsiniz. İki program hakkında da detaylı bilgiyi sizlerle paylaşacağız.

En Baba Müzik

Baba Radyo’nun ana programı olarak nitelendirebileceğimiz En Baba Müzik programı, Baba Radyo’nun dinleyicilerini sunduğu her müzik türünü (genellikle arabesk olmak üzere) bulabileceğiniz ve dinleyebileceğiniz bir radyo programıdır. Program, hafta sonları da dahil olmak üzere Baba Radyo’nun yayınlarının %95’ini oluşturuyor. Hafta içleri 07:00-01:00 arası, hafta sonları ise 10:00-01:00 saatleri arasında Baba Radyo canlı dinle işlemi yaparak Baba Radyo’nun en baba müziklerini dinleyebilirsiniz.

Baba 20

Baba Radyo’nun En Baba Müzik dışındaki tek programı olan Baba 20 programı, o hafta içinde Baba Radyo’da çalınmış olan en popüler 20 şarkının yayınlandığı bir radyo programı olarak öne çıkıyor. Eğer haftanın en popüler şarkılarını öğrenmek istiyorsanız, bu programa göz atabilirsiniz.

Bölüm 3. Baba Radyo’nun Programlarını ve Şarkılarını İndirme Rehberi

Yukarıda bahsettiğimiz Baba Radyo programlarını Baba Radyo canlı dinle işlemi yaparak dinlerken, bir şarkıyı veya programın kendisini indirmek istediğinizi düşünün. Bu durumda ne yapmalısınız? Tabii ki de Snaptube gibi bir MP3-MP4 indirme uygulaması kullanmalısınız!

Android cihazlar için tasarlanmış bir uygulama olan Snaptube uygulaması, istediğiniz herhangi bir şarkıyı, programı, kısacası herhangi bir medya dosyasını MP3 veya MP4 formatlarında Android cihazlarınıza indirmenize olanak sağlıyor. Tam tamına 50’den fazla platformu destekleyen ve 4K MP4, yüksek kalite MP3 indirebilen bu müthiş program, dinlediğiniz herhangi bir Baba Radyo canlı yayın veya o yayında çalan şarkıları kolayca indirmenizi sağlayacak en iyi araç olacak. Hemen aşağıdaki rehberdeki 4 basit adımı uygulayın ve Snaptube ile sevdiğiniz Baba Radyo canlı yayın ve şarkılarını ücretsiz olarak indirmeye başlayın!

baba radyo dinle canlı

Ücretsiz İndir

Adım 1. Baba radyo şarkıları indirme uygulaması Snaptube’u kurun.

Uygulamayı kurmak da kullanmak kadar basit. Snaptube’un internet sitesine gidin ve APK dosyasını indirip, çalıştırın.

Adım 2. İndirmek için bir radyo şarkısı arayın.

Şarkıyı bulduğunuzda, şarkının linkini kopyalayın.

canlı baba radyo dinle

Adım 3. İndireceğiniz şarkıyı, Snaptube ile arayın ve bulun.

Snaptube’u açın ve ana sayfadaki arama motorunu ve kopyaladığınız şarkı linkini kullanarak arama yapın. İndirmek istediğiniz medya dosyası, kısa bir süre içinde ekranda belirecek.

canlı baba radyo dinle

Adım 4. İndirme işlemine başlayın.

Snaptube ile şarkı indirme işlemini başlatmak için aşağıdaki indirme simgesine basın ve sizlere sunulan kalite/format çiftlerinden birinin üstüne dokunun.

Snaptube ile sevilen radyo şarkıları ve programlarını indirmek hiç olmadığı kadar kolay. Snaptube’un internet sitesini ziyaret edin, APK dosyasını indirin ve Snaptube ailesinin parçası olun! İyi eğlenceler!

intern on Aug 22, 2022

Categories