Uzun bir süredir yayın hayatına devam eden İstanbul’un Sesi radyosu en popüler radyo istasyonlarından biridir. Radyo farklı programları ve renkli yayın kuşağıyla dikkat çekmektedir. Her gün binlerce kişi tarafından severek dinlenen İstanbul’un Sesi aynı zamanda İstanbul’un sesi radyosu dinle aramasını yapan dinleyicilerin de karşısına çıkmaktadır. Popüler radyo resmi internet sitesinde İstanbul’un En Güçlü Sesi sloganıyla dinleyicilerle buluşmaktadır.
Adeta her telden çalan İstanbul Sesi radyosu zengin yayın akışıyla Ondan fazla programa bünyesinde yer vermektedir.

Bölüm 1. İstanbul FM Dinle: Yayın Akışı ve Programlar

Bununla beraber İstanbul’un Sesi radyosu Yayın akışını çeşitli konuklarla zenginleştirmek ve dinleyicilerini memnun etmek için güncel parçalara yer vermektedir. Dinleyicilerin 98,1 frekansından bağlanacağı İstanbul Sesi radyosu pek çok farklı programı bünyesinde barındırır. Zengin yayın akışı sayesinde dinleyicilerinden geçer not alan Radyo istasyonu farklı müzik türleriyle yüksek çeşitli bir çalma listesi sunmaktadır.

Bölüm 2. İstanbul’un Sesi Radyosu Programları

Rehberimizin bu kısmında aynı zamanda İstanbul FM dinle araması ile da karşımıza çıkan radyonun programlarını derledik. İşte popüler radyo istasyonunun yayın akışı:

1. Cankız

Cankız Gürler tarafından sunulan keyifli sohbet ve müzik programı hafta içi dinleyicilerle buluşmaktadır. Her gün saat 12.00 ve 15.00 arasında dinleyebileceğiniz program dinleyicilerin favorileri arasında yer almaktadır.

2. Akşam Sefası

Radyonun akşam saatlerini çok daha keyifli bir hale getiren Akşam Sefası programının sunucu koltuğunda Deniz nal oturuyor. Hafta içi her gün saat 23.00 ile 01.00 arasında takip edebileceğiniz programı kesinlikle dinlemenizi öneriyoruz. İstanbul FM dinle aramasında bulunan sıkı takipçiler bu programı severek takip ediyor.

3. Dert Deryası

Doğukan Utuş sunuculuğunda takip edebileceğiniz Dert Deryası sadece hafta sonu bizlerle oluyor. Saat 20.00 ile 23.00 arasında Dert Deryası programına katılabilirsiniz.

4. Vazgeçilemeyenler

Hafta içi 20.00 ile 23.00 arasında bizlerle buluşan Vazgeçilemeyenler programını Sedat Çelik sunuyor. İstanbul FM canlı dinle işlemi için internet sitesine bu saatlerde erişen dinleyiciler kendilerini bu derin programı dinlerken bulacak.

5. Yorgun

İstanbul Sesi radyosu programları arasında Halil Atmaca’nın sunduğu Yorgun da yer alıyor. Sadece cuma günleri yayında olan bu program 00.00 ve 03.00 saatleri arasında dinleyicilerle buluşuyor.

İstanbul’un Sesi radyosu dinle aktivitesinde bulunmak isteyen radyo severler birbirinden keyifli bu programları severek takip ediyor. Fakat her müzik severin bildiği gibi radyo dinlemek için çeşitli şartların karşılanması gerekiyor. Örneğin İstanbul’un Sesi radyosu 91.8 frekansı ile sadece İstanbul’daki dinleyicilerine ulaşabiliyor. Kapsama alanının dışına çıkıldığında ne yazık ki dinleyiciler bu radyoyu dinleyemiyor.

Radyo dinlemenin bir diğer alternatifi de istasyonun resmi internet sitesine bağlanmak olabilir. Fakat bu yol da çeşitli kesintiler ve zayıf internet bağlantıları sebebiyle radyo deneyimine zarar veriyor. Peki bu tür durumlarda ne yapmalı? İstanbul FM radyosu dahil olmak üzere onlarca radyonun şarkılarını internetsiz olarak nasıl dinleyebilirsiniz?

Bölüm 3. Snaptube ile İstanbul’un Sesi Radyosunun Şarkılarını İndirme İşlemi

Yüzlerce şarkıyı hiçbir ücret ödemeden ve abone olmadan telefonunuza indirebilirsiniz. Böylece İstanbul FM dinle işlemi bazı şartlar sebebiyle mümkün olmadığında telefonunuzu küçük bir radyoya çevirebilir ve önceden indirdiğiniz şarkıları açabilirsiniz. Snaptube aynı zamanda video içerikleri indirmenize de olanak tanımaktadır.

istanbulun sesi 91.8

Ücretsiz İndir

Snaptube APK Kurulumu Tamamlayın ve Şarkıları İndirin

Peki popüler müzik indirme uygulaması nasıl indirilir? Snaptube ile müzik indirme işlemi nasıl yapılır?

Adım 1. Telefonunuzdaki güvenlik ayarlamalarını tamamlayın.

İndirme işlemini başlatmadan önce telefonunuzun ayarlar penceresini açın. Gizlilik ve Güvenlik seçmesine geçiş yaparak “Bilinmeyen kaynaklardan uygulama yükle” iznini onaylayın.

Adım 2. Snaptube APK kurulumunu tamamlayın.

Programın resmi internet sitesine giderek Snaptube APK dosyasını ana sayfadan indirin. Daha sonra telefonunuzun dosya yöneticisinden APK’yı bulun ve üzerine dokunarak kurulum işlemini başlatın.

radyo dinle istanbul fm

Adım 3. En sevdiğiniz İstanbul FM şarkılarını bulun ve bağlantılarını kopyalayıp Snaptube ile indirin.

Daha sonra en sevdiğiniz İstanbul FM şarkılarını bulun ve bağlantılarını kopyalayın. Denk geldiğiniz ve beğendiğiniz parçanın bağlantısını kopyaladığınıza emin olun. Daha sorna Snaptube’a yapıştırın ve aramayı başlatın.

istanbulun sesi 91.8 canlı dinle

Ekranın sağ alt kısmında göreceğiniz indirme butonu ile şarkıları telefonunuza indirin. Kalite ve format seçmeyi unutmayın. Snaptube ile çevrimdışı şarkı dinlemek hiç olmadığı kadar kolay hale geliyor. İyi eğlenceler!

intern on Aug 22, 2022

Categories