iOS ve Android’in rekabeti her geçen gün kızışmaya, bu rekabet sonucunda da iki marka da kendini geliştirmeye devam ediyor. Özellikle son yıllarda iPhone telefonların piyasadaki neredeyse her telefonu geride bırakan eşsiz özellikleri sayesinde öne geçmiş gözüküyor. Tabii, iPhone için her şey bu kadar iyi gitmiyor. iPhone’un aksine Android’in kolay kullanımı ve APK desteği gibi özellikleri, Android kullanan kullanıcıların iPhone tercih etmesinin önüne geçen başlıca özellikler arasında bulunuyor. iPhone’un sahip olduğu bu sorun, iPhone müzik indirme işlemi gibi çeşitli işlemlerde daha da bariz bir şekilde ortaya çıkıyor. Bu yazıda da bu konu üstünde duracak ve iPhone şarkı indirme konusuna detaylı bir şekilde değineceğiz.

Bölüm 1. iPhone’da Müzik İndirebilir Misiniz?

Başlıktaki soruya kesin bir şekilde “hayır” cevabı veremeyiz. Tabii ki de iPhone telefonlarda kısmen de olsa bir şekilde iPhone müzik indirme işlemi yapma imkânınız bulunuyor ancak bu işlemi yapmak Android işletim sistemli cihazlara göre çok ama çok zor. Android’deki APK özelliği ile istediğiniz herhangi bir uygulamayı telefonunuza saniyeler içinde kurabilirken, bunun aynısını iPhone’da yapmak için ya telefonunuzu garanti kapsamından çıkaran “Jailbreak” işlemini yapmalısınız ya da ücretli bir iPhone müzik indirme programı kullanmalısınız. App Store’da birkaç adet iPhone müzik indirme programı bulunsa da bu programların çok büyük bir kısmı kalitesiz ve tavsiye edilmeyen programlar olarak biliniyor.

Bölüm 2. iPhone’da Ücretsiz Müzik İndirmek: Hangi Uygulamayı Kullanmalıyım?

iPhone telefon alan ve müzik indirmek isteyen her kullanıcının aklına gelen bu sorunun oldukça üzücü bir cevabı bulunuyor. Maalesef iPhone telefonlarda iPhone ücretsiz müzik indirme işlemi yapmak için efektif ve güvenli bir yol bulunmuyor. Apple’ın sanatçıları önemsemesinden dolayı App Store’daki neredeyse bütün iPhone müzik indirme uygulamalarını kaldırmasından sonra ücretsiz bir şekilde iPhone şarkı indirme işlemi yapabilmek neredeyse imkânsız bir hale geldi. Henüz piyasada tam anlamıyla kaliteli bir ücretsiz iPhone müzik indirme programı veya uygulaması bulunmamasından dolayı iPhone internetsiz müzik dinleme işlemi yapmak için oldukça zorlanabilirsiniz.

Ancak iPhone şarkı indirme işlemi için bir ücret ödemeyi dert etmiyorsanız ve iPhone telefonunuza ücretli bir şekilde şarkı indirmek isterseniz Spotify, Apple Music ve Amazon Prime Music uygulamalarına kesinlikle göz atmanızı tavsiye ederiz. Aylık abonelik yöntemi ile çalışan bu uygulamalar aracılığıyla rahatlıkla istediğiniz müziği indirebilir ve iPhone internetsiz müzik dinleme işlemi yapabilirsiniz.

Bölüm 3. Android Kullanıcıları Buraya: Android için Ücretsiz Müzik İndirme Uygulaması

Her ne kadar iPhone müzik indirme işlemi yapmak zor olsa da Android için aynı şeyi söyleyemeyiz. Android telefonların en büyük artılarından ve tercih sebeplerinden birisi olan serbestlik, bu konuda da devreye giriyor ve çok kolay bir şekilde, binlerce farklı müzik indirme uygulaması arasından birini seçip istediğiniz şarkıyı Android cihazınıza indirmenize olanak sağlıyor. Bu bölümde de bu uygulamalar arasında adından oldukça söz ettirmiş ve kalitesini kanıtlamış olan Snaptube’dan bahsedeceğiz. Snaptube ile tamamen ücretsiz, sınırsız ve güvenli bir şekilde istediğiniz herhangi bir şarkıyı veya videoyu Android telefonunuza indirebilir, indirdiğiniz medya dosyasını arkadaşlarınızla paylaşabilir veya çevrimdışı olarak kullanabilirsiniz.

iphone müzik indirme programı ücretsiz

Ücretsiz İndir

Snaptube’un diğer özelliklerini de görmek için hemen aşağıya göz atın:

  • MP3-MP4 formatında, birçok farklı kalitede ve çözünürlükte video indirebilirsiniz.
  • Herhangi bir videoyu MP3’e dönüştürmek için sadece videonun bağlantısını veya uygulamanın arama özelliğini kullanabilirsiniz.
  • Resim İçinde Resim Modu ile uygulamayı kullanırken başka işlemlerle de ilgilenebilirsiniz.
  • Kullanıcı dostu tasarım ile uygulamayı herhangi bir teknik bilgiye sahip olmadan, kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Bu özellikler ve çok daha fazlası Snaptube’da sizleri bekliyor!

Kurulum ve Kullanım:

Adım 1. Uygulamayı indirin ve kurun.

Snaptube’un internet sitesini ziyaret edin ve uygulamanın APK dosyasını telefonunuza kurun. Kurulum esnasında sorun yaşamamak için kurulumdan önce “Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulama Yükleme” ayarını aktifleştirin.

Adım 2. Şarkı bağlantısı kopyalayın.

İndirmek için bir şarkı seçin ve bu şarkının bağlantısını kopyalayın.

apple müzik indir

Adım 3. Şarkıyı uygulama ile aratın.

Snaptube’u çalıştırın ve indirmek istediğiniz şarkının bağlantısını aratın.

apple müzik indirme

Adım 4. İndirme işlemini başlatın.

İndirmeyi başlatmak için İndir tuşuna basın ve kalite-format ikililerinden istediğiniz çiftin üstüne dokunun.

Gördüğünüz üzere, iPhone cihazlarda yaşanan müzik indirme sorunları oldukça can sıkıcı olsa da Android için aynı şeyi söyleyemeyiz. Snaptube gibi çeşitli uygulamalar ile Android telefonunuza istediğiniz herhangi bir müziği veya videoyu saniyeler içinde indirmeniz mümkün. Eğer Android bir telefona sahipseniz Snaptube’u telefonunuza kurmanızı ve bu eşsiz uygulamayı kendiniz deneyimlemenizi tavsiye ediyoruz, iyi eğlenceler!

intern on Aug 16, 2022

Categories