Köklü bir tarihi olmasına rağmen sadece Ege Bölgesi’nde dinlenebilmesinden ötürü diğer köklü radyo istasyonları kadar ünlü olamamış bir radyo istasyonu olan İmbatFM radyo, eğer Ege Bölgesi’nde yaşıyorsanız ve arabesk şarkılar seviyorsanız oldukça seveceğiniz bir radyo istasyonu olacaktır. İzmir’in yerel radyosu olan ve “klasik dışı” olarak tabir edebileceğimiz bu müthiş radyo istasyonunun, her yaştan dinleyicisiyle İmbat FM canlı radyosu adı altında uzun yıllar hizmet vermeye devam edeceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Gelelim yazımızın ana konusuna: Nasıl çevrimdışı bir şekilde İmbat FM radyosunu dinleyebilir ve İmbat FM dinle işlemi yapabilirsiniz? Bugün, bu sorunun oldukça basit ve ücretsiz bir çözümünü sizlerle paylaşacağız.

Bölüm 1. İzmir’in İncisi: İmbat FM

Daha önce de belirttiğimiz üzere oldukça köklü ve eski bir tarihe sahip olan İmbatFM, yayın hayatına tam olarak 1992 yılında, radyo istasyonlarının Türkiye’de yeni yeni yayıldığı tarihte başlamıştır. Genel merkezi İzmir olan ve İzmir’de iki yakın arkadaş tarafından kurulan bu radyo istasyonu, Kordon Medya grubunun altında yayın hayatını sürdürüyor.

Şu an Ege Bölgesi’nde en çok dinlenen arabesk radyo istasyonu olan İmbat FM canlı radyosu, her geçen gün büyümeye ve binlerce yeni insanın internette İmbat FM dinle vb. aramalar yapmasını sağlıyor.

Özellikle arabesk yayını yapan kaliteli pek radyo istasyonu bulunmamasını da bir fırsata çeviren Radyo İmbat, çok kısa bir süre içinde Türkiye’nin Ege Bölge’sindeki en iyi arabesk radyo istasyonlarından birisi haline gelmeyi başardı.

Bölüm 2. İmbat FM’in Yayın Akışı

İzmir’in İncisi İmbatFM radyosunda, birbirinden eğlenceli radyo programları bulabilirsiniz. Günün her saatinde Imbat FM dinle işlemi yapmanıza olanak sağlayan bu programlar ile kaliteli ve güzel bir İmbat FM canlı yayın deneyimi yaşayabilirsiniz.

İmbat Esintisi

İmbat Esintisi programında, son zamanların en çok dinlenen arabesk şarkılarını dinleyebilir ve arabesk türünün en iyilerini dinlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Hazan Yeli

“Damardan kalbe” mottosuyla yapılan bu müthiş programda, İmbat FM Radyo istasyonunun birbirinden kaliteli arabesk müziklerini dinlerken, yayınlara mesaj gönderebilir ve sunucuyla sohbet edebilirsiniz.

Seyir Defteri

Özellikle eski arabesk şarkıların çalındığı Seyir Defteri programı ile nostaljik bir yolculuk yapabilir ve eski günleri anabilirsiniz.

Hasret Rüzgarları

Adından da anlaşılacağı üzere hasret temalı arabesk müziklerin dinleyicilere sunulduğu Hasret Rüzgarları’nda samimi bir sohbet ortamı ile arabesk müzik dinlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Akşam Güneşi

Günü bitirmek için en güzel seçenek olan Akşam Güneşi ile günün bütün stresini birbirinden güzel seçmece arabesk müzikler ile atabilirsiniz.

Bölüm 3. Çevrimdışı İmbat FM Dinleme Yöntemi: Snaptube

Snaptube uygulaması ile İmbatFM radyosunun birbirinden eşsiz arabesk müziklerini telefonunuza kaydedip, çevrimdışı bir şekilde dinleyebileceğinizi biliyor muydunuz? Snaptube’u kullanarak oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz Radyo İmbat müzikleri indir işlemi ile beraber Radyo İmbat dinlerken aklınıza takılan o müthiş müziklere internet olsun veya olmasın erişebilirsiniz. Ayrıca, Snaptube uygulamasını kullanarak sadece radyo müzikleri değil, tam tamına 50 farklı platformdan ister müzik ister video indirebilirsiniz. Üstelik, 4K çözünürlüğe kadar video ve yüksek kalitede MP3 desteği bulunan bu müthiş uygulamayı hiçbir teknik bilgiye sahip olmasanız dahi kolaylıkla kullanabilirsiniz.
İşte, Snaptube Kurulum ve Kullanım Rehberi:

imbat fm canlı dinle

Ücretsiz İndir

İmbat FM Radyo müzikleri indirmek için Snaptube’u kurun.

Snaptube’un internet sitesinde bulunan APK’sını indirerek ve çalıştırarak kolaylıkla kurulum işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Kurulum işleminden önce telefonunuzun Güvenlik bölümüne gidip, bilinmeyen kaynaklardan uygulama yükleme ayarının aktif olduğundan emin olmayı unutmayın.

Sevilen İmbat FM şarkılarından birini seçin.

İmbat FM’in en güzel arabesk şarkılarından birisini veya bambaşka bir şarkıyı seçin ve şarkının URL’sini kopyalayın.

imbat radyo

Snaptube’u kullanarak şarkı araması yapın.

Kopyaladığınız İmbat FM şarkısının URL’sini, Snaptube’un arama motoruna yapıştırarak aratın.

imbat fm canlı radyo dinle

Format olarak MP3’ü ve istediğiniz kaliteyi seçerek indirmeyi başlatın.

Öncelikle, indirme simgesine dokunun. Daha sonra, şarkıyı MP3 olarak indirmek için MP3 formatı ve mevcut olan kalitelerden herhangi birinin üstüne dokunarak indirme işlemini başlatın.

İster İmbat FM olsun ister başka bir radyo olsun, Snaptube ile bütün radyolar tek bir çatı altında toplanıyor. En sevilen radyoların en sevilen şarkılarına Snaptube ile sadece birkaç dakikada erişebilirsiniz! İyi eğlenceler!

intern on Aug 15, 2022

Categories