Hit şarkılar günümüze ses katmaya ve hayatı renklendirmeye devam ediyor. Sosyal medyada pek çok kez karşılaştığımız bu şarkılar günlük hayatta da karşımıza çıkıyor. İşte, trafikte, çalışma ortamlarında ve restoranlarda bu şarkılar ile karşılaşmak mümkün. Hit müzik listelerinde de kendilerine yer bulan parçalar çalma listelerinde öne çıkıyor. Genellikle pop ve rap türünde olan bu parçaları sizler için listeledik.

Pek çok farklı platformda en çok dinlenen single şarkılara ve albüm yıldızlarına bu listede yer verdik. Aynı zamanda bu şarkıları telefonunuza indirme yollarını da rehberimize ekledik.

Bölüm 1. Hit Şarkılar Listesi

Rap şarkılardan pop türüne, indie parçalardan drill türüne kadar uzayan hit müzik listemizde 10 şarkıya yer verdik. İşte en çok dinlenen şarkılar:

1. Ara – Zeynep Bastık

Müziğin yeni yüzlerinden Zeynep Bastık hit şarkılar arasında yerini aldı. Ara adlı cover parçası ile Zeynep Bastık hit müzik listelerini kasıp kavurdu.

2. Sevmiş Gibi – Eftelya Yağcı, Lvbel C5

Rap sanatçısı Lvbel C5 ile Eftelya Yağcı Sevmiş Gibi adlı parça için seslerini birleştiriyor.

3. Nerdesin – Ezhel

Rap müziğinin yıldız ismi Ezhel ise Nerdesin adlı duygu yüklü şarkıları ile çalma listelerinde kendine yer buldu. En hit şarkılar deyince Ezhel Nerdesin parçası aklımıza geliyor.

4. Diğer Yarım – ATE

ATE’nin Diğer Yarım adlı parçası ise listemizdeki en ilginç parçalardan biri olarak öne çıkıyor. Başarılı şarkı hit müzik dinle isteğinde bulunan müzik severlerin yeni favorilerinden oldu.

5. Bi’ Tek Ben Anlarım – KÖFN

KÖFN’den Bi’ Tek Ben Anlarım ise müzik dünyasında bomba etkisi yarattı. KÖFN müzikal başarısını etkileyici bir altyapı ile birleştiriyor.

6. ISABELLE – Sefo, Capo

Rap müziğinin yeni ünlüleri Sefo ve Capo ISABELLE parçasında düet yapıyor.

7. Suçlarımdan Biri – Güneş

Güneş’in yeni şarkısı Suçlarımdan Biri hem sosyal medya hem de günlük hayatta en çok dinlediğimiz parçalardan biri oldu.

8. Konum Gizli – Mero, Murda

Mero ve Murda’nın ortak çalışması Konum Gizli rap müziğinin sevenlerini bir kez daha memnun ediyor.

9. Kördüğüm – Sefo, Jako

Sefo’nun bir diğer şarkısı da son hit şarkılar listesinde yerini aldı. Jako ile ortaklaşa seslendirdiği Kördüğüm şarkısı da beğeni topladı.

10. Rarrii – Murda

Murda’nın Temmuz 2022’de yayınladığı Rarri şarkısı da rap hayranlarından geçer not aldı. Rarri Murda’nın en sevilen şarkılarından biri oldu ve en hit şarkılar listesinde de yerini aldı.

Bölüm 2. Snaptube Özellikleri Nelerdir?

Birbirinden başarılı özelliklere sahip olan Snaptube’un öne çıkan yanlarını sizler için listeledik. Yukarıda derlediğimiz hit şarkıları Snaptube ile hiçbir ödeme yapmadan telefonunuza indirebilir ve aşağıdaki fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

1 – Sınırsız İndirme İmkânı

Snaptube hit şarkılar indir işleminde sınırlama bulundurmuyor.

2 – 50’den Fazla Platform Desteği

Instagram, Facebook, Twitter ve WhatsApp başta olmak üzere pek çok platformda şarkı ve video indirme mümkündür.

3 – Farklı Format Seçenekleri

Snaptube sayesinde 4K, 2K ve 1080p çözünürlükte videolar indirebilir, MP3 ya da M4A uzantısında şarkıları telefonunuza kaydedebilirsiniz.

4 – Tamamen Ücretsiz

Snaptube sunduğu hizmetlerden yararlanırken kullanıcılardan ödeme talep etmiyor.

5 – Hesap Oluşturmanıza Gerek Yok

Popüler indirme uygulamasını kullanmak için bir hesap oluşturmanıza gerek yok.

6 – Kişisel Bilgileriniz İstenmiyor

Snaptube ile yapacağınız indirme işlemlerinde kişisel bilgileriniz istenmiyor.

Bölüm 3. Snaptube ile Hit Şarkıları Telefona İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Aşağıdaki adımları izleyerek birkaç dakika içerisinde kurulum işlemini tamamlayabilirsiniz. Daha sonra en popüler şarkıları ödemesiz ve reklamsız olarak cihazınıza indirebilirsiniz.

2019 hit şarkılar

Ücretsiz İndir

Adım 1: Snaptube uygulamasını telefonunuza kurun.

Snaptube APK uygulamasını telefonunuza indirmek için uygulamanın resmi internet sitesine ulaşın. Tarayıcıya Snaptube yazdıktan sonra siteye giriş yapın. Ana sayfada yer alan indir butonun basın.
Uygulama cihazınıza indikten sonra telefonunuzun ayarlar menüsünü açın. Burada yer alan Gizlilik sekmesinden “bilinmeyen kaynaklardan yüklemeye izin ver” seçeneğine onay verin. Böylece sorunsuz bir kurulum işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Adım 2: Telefonunuza indirmek istediğiniz şarkının bağlantısını kopyalayın.

Cihazınıza kaydetmek istediğiniz şarkının bağlantısını bulun ve kopyalayın. Daha sonra bağlantıyı yapıştırmak için Snaptube uygulamasını açın.

hit müzik indir

Adım 3: Şarkı bağlantısını yapıştırın ve indirmeyi başlatın.

Kopyaladığınız bağlantıyı Snaptube müzik indirme programının arayüzüne yapıştırın ve aratın. Karşınıza çıkacak olan pencereden kalite ve format seçeneklerini seçin. Snaptube ile şarkıları MP3 ya da M4A formatında indirebilirsiniz. Bunları belirledikten sonra indirme işlemini başlatabilirsiniz.

hit şarkılar dinle
İşte Snaptube ile müzik indirme bu kadar kolay. Snaptube ailesine hoş geldiniz, iyi eğlenceler!

intern on Aug 28, 2022

Categories