Günümüzde çizgi film şarkıları özellikle çocuklar arasında rağbet görmekte. Ebeveynler de hâliyle severek izledikleri çizgi filmlerdeki müzikleri dinlemek isteyen çocuklarını mutlu etmeye çalışıyor. Bu şarkılar her ne kadar video platformlarında bulunsa da bu platformların bir eksiği var. Maalesef bedava müzik indirmeye olanak sunmuyorlar. Bu noktada devreye giren üçüncü parti uygulamalar, kullanıcıların popüler platformlardan ücretsiz bir şekilde müzik indirebilmesine imkân sunuyor. Gezegen şarkısı olsun, Ali Babanın çiftliği şarkısı olsun, bu gibi müzikleri indirmek isteyen kullanıcılar bu hizmetlere yöneliyor. Snaptube Online, internetten ücretsiz müzik indirebilmek için kullanabileceğiniz hizmetlerden biri. Bu araçtan nasıl yararlanabileceğinizi ve Gezegen şarkısı indirme yöntemini yazımızın devamında bütün detaylarıyla anlattık.

Bölüm 1: En Popüler 5 Çizgi Film

Öncelikle Türkiye’de en çok izlenen çizgi filmlerin bazılarından bahsedelim. Çocuklar bu çizgi filmlerin müziklerine bayılıyor!

Kral Şakir

Yerli olmasıyla birlikte oldukça başarılı bir komedi çizgi film olan Kral Şakir, sadece çocuklara değil, ruhu çocuk olan her yaştan insana hitap ediyor. Kral Şakir şarkıları da tıpkı çizgi film gibi son derece popüler.

Pepee

Hem yurt dışında hem de Türkiye’de sevilen bir çizgi film olan Pepee de çocukların gözdesi hâlinde açıkçası. Pepe çizgi filminin müzikleri da bu durumdan dolayı seviliyor ve talep ediliyor.

Ceviz Adam

Ceviz Adam animasyonlarını tam olarak çizgi film diye tanımlayamayız, fakat şarkılarla bilinen bu bölümler de oldukça seviliyor. Video mecralarından erişebileceğiniz Ceviz Adam müzikleri de muhtemelen miniğinizi çok eğlendirecektir.

Rafadan Tayfa

Kral Şakir gibi sevilen yerli çizgi filmlerden bir tanesi de Rafadan Tayfa. 2014’ten beri TRT Çocuk kanalında yayımlanan bu çizgi film, özellikle jenerik müziğini herkesin diline takmış hâlde. Rafadan Tayfa’nın jeneriği sadece çocuğunuzun değil, sizin de ilginizi bir süre çekecektir muhtemelen.

Arthur

Bütün dünyanın gözdesi olan başarılı çizgi film Arthur, şimdiki büyüklerin çocukluklarında izlediği, şimdiki çocukların da kendisiyle büyüdüğü, zamansız bir eser.

Bölüm 2: En İyi Çizgi Film ve Dizi Müzikleri

Bahsettiğimiz çizgi filmlerin müzikleri, daha önce de belirttiğimiz gibi oldukça popüler.

Buna en belirgin örnek olarak Kral Şakir şarkıları diyebiliriz. Bu çizgi filmin müziklerini dinlemeyen yoktur!

Rafadan Tayfa şarkısı da es geçilemeyecek cinsten bir jenerik açıkçası. Sadece çocukları değil, büyükleri de bağlıyor kendine. Ceviz Adam şarkısı, zamanını videolarla geçiren birçok çocuğun favori şarkıları arasında. Pepe şarkısı da diğerleri kadar popüler olmasa da miniklerin severek dinlediği bir eser.

Sevilen Türk dizisi Gönül Dağı müzikleri de çocukların ilgisini çekmemekle birlikte birçok yetişkini büyülemekte.

Bölüm 3: Snaptube ile Gezegen Şarkısı Gibi Müzikler Nasıl İndirilir?

Yazımızda birçok çizgi filmden ve bunların şarkılarından bahsettik. Şimdi ise bu şarkıları nasıl kolay ve bedava bir şekilde indirebileceğinizi anlatacağız.

Aslına bakmak gerekirse anlatacağımız Snappea yöntemiyle sadece bu şarkıları değil, aynı zamanda çocukların sevebileceği gezegen şarkısı ve kırmızı balık şarkısı gibi diğer müzikleri de indirebilirsiniz. Üstelik bunu yapmak tamamen bedava! Kısacası neler yapacağınız tamamen size kalmış, ama aman diyelim çocuklara damar şarkılar dinletmeyin.

ceviz adam şarkısı

Ücretsiz İndir

Adım 1: Snaptube’u telefonunuza APK olarak indirin.

Bu müzikleri indirmek için öncelikle Snaptube uygulamasını telefonunuza yüklemelisiniz. Bunun için resmi Snaptube sitesinden uygulamayı yükledikten sonra telefonunuzun ayarlarına girin. Ayarlarda bilinmeyen kaynaklardan dosya indirme seçeneğini aktifleştirdikten sonra APK dosyasını üzerine tıklayarak kurun.

Adım 2: Telefonunuza yüklemek istediğiniz şarkının bağlantısını kopyalayın.

Sonraki adımda ise indirmek istediğiniz şarkının linkini kopyalamalısınız. İstediğiniz mecraya girip şarkıyı bulduktan sonra “Paylaş” butonunu kullanarak veya tarama çubuğundan şarkının linkini kopyalayabilirsiniz.

rafadan tayfa şarkısı

Adım 3: Bağlantıyı Snaptube’a yapıştırın ve şarkıyı indirin.

Şimdi ise az önce kopyaladığınız linki, indirdiğiniz Snaptube uygulamasındaki ilgili boşluğa yapıştırarak indirme işlemini MP3 olarak başlatmalısınız. Bu işlemi tamamlamanızın saniyeler ardından müziğiniz telefonunuza inecektir.

ali babanın çiftliği şarkısı

İşlem tamam! Artık indirdiğiniz müzik ister bakkal amca şarkısı olsun ister kırmızı balık şarkısı olsun, dosyanızı internet yokken dinleyebilir veya arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Snaptube uygulaması sayesinde ücretsiz müzik indirmek işte bu kadar kolaydı. Kafanıza takılan bir nokta varsa adım adım anlattığımız rehberden takıldığınız yeri inceleyerek müzik indirme işleminizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Artık işi nasıl halledebileceğinizi biliyorsunuz. O hâlde keyifli dinlemeler diliyoruz sizlere!

intern on Aug 31, 2022

Categories