Komik şarkılar hayatımızın pek çok noktasında günümüzü renklendirmektedir. Eğlenceli şarkılar yüksek tempolu ritimleri ile enerjimizi yüksek tutar. Neredeyse herkes tarafından sevilen bu müzikler yüksek popülerliğe sahiptir. Instagram, TikTok ve Facebook gibi platformlarda karşılaştığımız eğlenceli müzikler özel günlerin vazgeçilmezidir. Kutlamalarda, doğum günlerinde ve keyifli anlarda öne çıkan komik şarkılar çalma listesi yüzünüzü güldürecektir.

Eğlenceli hareketli şarkılar arasında genelde 90’larda kaydedilen parçalar dikkat çekmektedir. Başta parodi olarak düşünülen bu parçalar aradan geçen onca yıla rağmen severek dinlenmektedir. Popülerliklerini yitirmeyen birbirinden keyifli müzikleri sizler için listeledik.

Bölüm 1. Komik Şarkılar Listesi

Binlerce kişi her gün komik şarkılar araması yapmakta ve aşağıdaki parçaları severek dinlemektedir. Sizler için komik müzikler arasında en çok dikkat çeken parçaları derledik.

1. İsmail – Grup Vitamin

Grup Vitamin tarafından kaydedilen İsmail ise bir dönemin en popüler şarkının bir parodisi olarak karşımıza çıkıyor. It’s My Life adlı parça Grup Vitamin’in komik yorumlaması ile İsmail olarak anılarda yer ediyor.

2. Abdülkadir – Süheyl ve Behzat Uygur

Süheyl ve Behzat Uygur tarafından seslendirilen Abdulkadir şarkısı dünyaca ünlü Arapça şarkının bir parodisi olarak anılarda yer ediyor. Bir dönem severek dinlenen Abdülkadir listemizdeki en komik şarkılar arasında yer alıyor.

3. Binnaz – Ciguli

Usta şarkıcının keyifli parçası Binnaz da nostaljik ve komik müzikler arasında karşımıza çıkıyor.

4. Malatyalıların Ortak Özelliği – KALT

Listemizdeki en güncel şarkılardan biri olan Malatyalıların Ortak Özelliği ise YouTube kanalı KALT tarafından bestelendi. Komik ve eğlenceli müzikler arasında yer alan parça Malatyalı kimseler ile ilgili pek komik şarkı sözleri ile karşımıza çıkıyor.

5. Just Pide – Ali Biçim

Ali Biçim’in bir yarışma programı için kaydettiği Just Pide şarkısı da eğlenceli şarkılar arasında yer alıyor. Just Pide Michael Jackson’un popüler parçasını parodi haline getiriyor.

6. Bindik Bir Alamete – Cem Karaca

Cem Karaca’dan Bindik Bir Alamete parçası ise göndermeleri ile dikkat çekiyor. Komik sözleri ve şivesiyle de bu parça aklımızda yer ediyor.

7. Facebook – İsmail YK

İsmail YK’nın Facebook’ta yaşadığı olayları anlattığı komik şarkısı da nostaljik yönü ve eğlenceli sözleriyle öne çıkıyor.

8. Elma Değil Ayva – Mirkelam

Mirkelam’ın Elma Değil Ayva şarkısı da komik sözleri ve “Hey aşk neredesin?” çıkışı da kulaklarda yankılanmaya devam etmekte.

9. Üretim Hatası – Pin Up

Pin Up grubunun Üretim Hatası şarkısı bir döneme damga vurmuş ve komik sözleri ile gündeme gelmişti.

10. Muallim – EAL

Elginkan Anadolu Lisesi tarafından tekrar seslendirilen Muallim şarkısı ise komik klip videosu ile beğeni topluyor.

Bölüm 2. Komik Şarkılar Sözleri

Eğlenceli müzikler birbirinden renkli sözlere ve keyifli ritimlere sahip. Çoğu günlük hayatta yapılan şakalarda karşımıza çıkıyor. Pek çok kişinin hatırlayacağı eğlenceli hareketli şarkılar arasında Acayip Hayvanlara Benziyorsun parçası da yer alıyor. Ya da Yonca Evcimik’in “Aboneyim abone, biletleri cebimde, ballı lokma tatlısı, aman haydi hayırlısı” sözleri de hala hatıralarda yer ediyor.

Daha güncel bir tarihte ünlü rap sanatçısı Ezhel’in “sosis ve salam, polisten kaçın” gibi sözleri de gençlerin diline dolandı. Bir dönem oldukça popüler olan bu şarkının sözleri de alay konusu olmuş ve komik şarkı sözleri arasında yerini almıştı.

Bölüm 3. Snaptube ile En Komik Şarkılar İndirme İşlemi

Müzik günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası olarak günümüze ses katıyor. İşte, yolculukta ya da bir uğraş esnasında şarkıların ritmi hayatımıza eşlik ediyor. Fakat internet bağlantısı olmadığında şarkı dinlemek mümkün olamayabiliyor. Bu tür durumlarda çevrimdışı şarkı dinleme yöntemi öne çıkıyor.
İnternet bağlantısı bulunduğunda Snaptube uygulaması ile telefonunuza dilediğiniz kadar indirme yapabilirsiniz.

dünyanın en komik şarkıları

Ücretsiz İndir

Adım 1. Snaptube internet sitesinden Snaptube APK’yı telefonunuza indirin.

50’den fazla sosyal medya ortamından müzik ve video indirmek için Snaptube APK’yı telefonunuza kurun. Resmi internet sitesi üzerinden indirme yaptıktan telefonunuzun ayarlarını açın. Ayarlar kısmında yer alan “bilinmeyen kaynaktan uygulama yüklemeye izin ver” seçeneğini işaretleyin.

Snaptube APK’nın üzerine dokunun ve kurulum işlemini tamamlayın.

Adım 2. İndirmek istediğiniz şarkıyı bulun ve bağlantısını kopyalayın.

İndirmek istediğiniz şarkının bağlantısını kopyalayın. Bağlantıyı gönderi ayarlarından görüntüleyebilirsiniz.

eğlenceli şarkılar mp3 indir

Adım 3. Snaptube uygulamasını açın ve bağlantıyı yapıştırarak arama yapın.

Bağlantıyı yapıştırdıktan sonra kalite ve format seçeneklerinden seçim yapın. Daha sonra indir tuşuna basın ve uygulamanın telefona inmesini bekleyin.

komik şarkılar indir
Snaptube ile eğlenceli şarkılar indir işlemi işte bu kadar kolay. Siz de en komik şarkılar olarak bilinen parçaları telefonunuza kaydedebilirsiniz.

intern on Aug 28, 2022

Categories