Teknolojinin de gelişmesi sayesinde artık müzik indirmek için birçok farklı opsiyonumuz bulunuyor. Bu yöntemler arasından şüphesiz en dikkat çekici ve kolay olanının bir müzik indirme uygulaması kullanmak olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Ücretli ve ücretsiz olarak ikiye ayrılan bu uygulamalar sayesinde istediğiniz herhangi bir müziği telefonunuza veya herhangi bir cihazınıza indirebilir, çevrimdışı bir şekilde dinleyebilir veya sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Bu yazıda, ücretli olan müzik indirme uygulamalarının aksine ücretsiz olan müzik indirme uygulamalarının üstünde durmaya karar verdik. Size bahsedeceğimiz uygulama ile kolaylıkla ve güvenli bir şekilde bedava müzik indir işlemi yapabilecek, bir daha ücretsiz müzik indir işlemi yapmak istediğinizde başka bir uygulama aramak ile uğraşmayacaksınız.

Bölüm 1. Türkiye’nin En Çok İndirilen Şarkıları

Bu bölümde, son zamanlarda en çok indirilen Türkçe şarkıları bulabilirsiniz. Eğer bir bedava müzik indir uygulamasını kullanarak hangi şarkı için ücretsiz müzik indir işlemi yapacağınızı bilmiyorsanız bu listeye göz atabilir ve en azından bir fikir sahibi olabilirsiniz. Liste, son 2 ayda Türkiye’de en çok dinlenen ve indirilen şarkıları kapsıyor.

  • Ezhel – Nerdesin
  • Sefo – Tutsak
  • Murda, Hadise- İmdat
  • Gökhan Türkmen – Mahşer
  • Tarkan – Yap Bi Güzellik
  • Köfn – Bi’ Tek Ben Anlarım
  • Hande Ünsal – Son Perde
  • Mabel Matiz- Karakol
  • Sefo – Affettim
  • Edis – Arıyorum

Bölüm 2. Telefon için Bedava Müzik İndir İşlemi Yapma Rehberi

Telefonunuza bedava müzik indir işlemi yapmak istiyorsanız bu bölümde bahsedeceğimiz yöntemleri kullanabilirsiniz.

Telefonunuza müzik indirmek için yazımızın ilk kısmında da bahsettiğimiz gibi bir müzik indirme uygulaması kullanabilir veya kurulum ile uğraşmadan, ücretsiz bir şekilde müzik indirmenizi sağlayan müzik indirme web sitelerini kullanabilirsiniz. Ücretsiz müzik indir işlemi yapabilen web sitelerini bulmak her ne kadar uygulamalara göre daha kolay olsa da bu durum da büyük bir probleme yol açıyor. Ücretsiz MP3 indir siteleri o kadar kolay bir şekilde oluşturulabiliyorlar ki; kötü amaçlı insanlar rahatlıkla bu sitelerin kopyalarını oluşturup kullanıcıların cihazlarına virüs bulaştırabiliyorlar. Bu nedenle, bir MP3 indir bedava web sitesi yerine ücretsiz MP3 indir uygulaması kullanmanızı tavsiye ederiz. Eğer yine de web sitesi kullanarak ücretsiz müzikleri indir işlemi yapmak istiyorsanız, seçeceğiniz web sitesinin güvenilir olduğundan emin olmalısınız.

Bölüm 3. Snaptube ile Ücretsiz Müzik İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Tam tamına 50’den fazla platformdan MP3 indir bedava işlemi yapmanızı sağlayan bir uygulama olan Snaptube, kolay ve efektif kullanımı sayesinde vazgeçemeyeceğiniz bir ücretsiz MP3 indir uygulaması olacak. Uygulamayı kullanarak 4K çözünürlükte MP4, yüksek kalitede de MP3 indirebilir ve bu indirdiğiniz medya dosyalarını ister arkadaşlarınızla paylaşabilir isterseniz de çevrimdışı bir şekilde izleyebilir veya dinleyebilirsiniz.

ücretsiz müzikleri indir

Ücretsiz İndir

Hemen aşağıda, Snaptube’u nasıl kuracağınızı ve kullanacağınızı anlatan rehberimiz bulunuyor. Bu rehberdeki adımları uygulayarak Snaptube ile bedava müzik indir işlemi yapmaya başlayabilirsiniz.

Adım 1. Snaptube’u yükleyin ve kurun.

Kurulum için Snaptube’un internet sitesini ziyaret edin ve APK dosyasını indirin. Daha sonra, indirdiğiniz APK dosyasını çalıştırın.

Kuruluma geçmeden önce, Android cihazınızın kurulum esnasında herhangi bir sorun yaşamaması adına lütfen cihazınızın Güvenlik bölümüne giriş yapın ve burada üçüncü parti yazılımların kurulumu hakkındaki ayarın aktif olduğundan emin olun. Bu ayarın aktif olduğundan emin olduktan sonra, kuruluma kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Adım 2. İndirilecek şarkıyı arayın.

Snaptube’un MP3 indir ücretsiz özelliği aracılığıyla indireceğiniz şarkıyı bulmak için bir arama gerçekleştirin. Şarkıyı bulduktan sonra şarkının bağlantısını kopyalayın.

bedava müzik dinle

Adım 3. Şarkıyı Snaptube’da aratın.

Şarkı bağlantısını, Snaptube’un arama motoruna yapıştırın ve aramayı başlatın. Kısa bir süre içinde, indirmek istediğiniz şarkı ekranda belirecektir.

online müzik dinle bedava

Adım 4. İndirmeyi başlatın.

İndirmeyi, ekranda beliren şarkının alt kısmında bulunan İndir tuşuna ve daha sonra istediğiniz kalite ve formatın üstüne dokunarak başlatabilirsiniz.

Bu yazıda bahsetmiş olduğumuz Snaptube’u denemek ve kullanmaya başlamak için sadece birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli! Basit ve efektif bir kullanım sunan ayrıca tamamen ücretsiz olan Snaptube ile hiç olmadığı kadar kolay bir şekilde MP3 indir bedava işlemi yapabilirsiniz!

intern on Aug 15, 2022

Categories